Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy był kiedyś przypadek że zdyskwalifikowano kogoś z pierwszej trójki? Przy kamerach komuś powiedziano że ma nieregulaminowy strój czy wagę. Bo zawsze jak ich pokazują to wszyscy w tej kańciapce są uśmiechnięci, poklepują się, ściskają dłonie, gratulują, pan z notesikiem coś notuje i się do nich ładnie uśmiecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ezequiel93 napisał:

Za co tak właściwie zdyskwalifikowali Johansona? Podobno od tego sezonu koniec z ich naciąganiem kombinezonów... :D

Według regulaminu to SCE 4 w tym przypadku SCE oznacza kombinezon a liczba w tym przypadku czwórka jego cześć która była nieregulaminowa. Domyślam się, że chodziło o nadmiernie naciągnięty kombinezon w kroku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TELEWIDZ123 napisał:

Myślę że. Kamil przegrał notami widac było przy lądowaniu że delikatnie się zachwiał  .W pierwszej serii mocno sypał śnieg i wielu skoczków miało słabsze próby szkoda tylko że nikt z kadry b nie zapunktował.

A startował w ogóle ktoś z kadry B?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ezequiel93 napisał:

Klimow jest pierwszym Rosjaninem, który wygrał zawody Pucharu Świata. Zaskoczyła mnie mocno ta informacja. :)

W ogóle zaskakujące zawody, bo Leyhe i R. Kobayashi po raz pierwszy w karierze na podium Pucharu Świata. ;)

I Aalto 7 wraz z Timi Zajcem na 5 miejscu . Przyzwoicie sobie też poradzili Czesi, który w tamtym sezonie byli w kryzysie. Norwegowie też słabiutko, ale po skokach w kwalifikacjach i drużynówce widać, że jeszcze nie są w najlepszej formie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze kwalifikacje w Kuusamo zostały odwołane i przełożone na jutro. Powodem jest wiatr wiejący w porywach do 9 m/s. O 8.00 rano ma być przeprowadzona jedna seria treningowe po niej ok. 9.00 kwalifikacje, sobotni konkurs startuje o 16.30. Dla mnie rozgrywanie konkursów w Kuusamo mija się z celem,  zainteresowanie kibiców jest niewielkie i praktycznie zawsze są problemy z pogodą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już dużo słabiej: 3-5 m/s, a w niedzielę jeszcze trochę słabiej.

3 godziny temu, andi12 napisał:

Dla mnie rozgrywanie konkursów w Kuusamo mija się z celem,  zainteresowanie kibiców jest niewielkie i praktycznie zawsze są problemy z pogodą. 

Ciekawe, czy w marcu też tam tak wieje? ?

 

Też problem jest z tą skocznią taki, że wyjście z progu jest w miejscu szczytu tego wzgórza i zawodnicy są tam narażeni na hulający wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening przeprowadzono z wielkim trudem, z polaków 131 m uzyskał Piotr Żyła co dało mu 10 miejsce, cztery metry krócej skoczył Kamil Stoch, kwalifikacje zostały przełożone na 15.15 i zastąpią serię próbną czyli organizatorzy jadą po bandzie i liczą na radykalna zmianę pogody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz bracia Kobayashi mają po jednej wygranej cieszy mnie postawa Kamila i Piotrka widać że Kuba Wolny idzie w górę zauważyłem że Domen Prevc już nie kładzie się na nartach jak kiedyś .Brawa dla TVP  zaproszenie Krzysztofa Miklasa przypomniały mi się czasy kiedy komentował skoki . Organizatorzy nie popisali się przy dekoracji nie zagrali hymnu japońskiego byłem strasznie zdziwiony .

Edytowane przez TELEWIDZ123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą dekoracja to w ogóle była parodia, wyglądało to tak jakby organizatorzy nie byli na nią przygotowani. Sami zawodnicy na podium nie za bardzo wiedzieli co się dzieje. Co do konkursu to kolejna szalona decyzja organizatorów, skok Kamila Stoch praktycznie perfekcyjny, podobnie jak Piotra Żyły, widać też duży progres do Jakuba Wolnego. Kolejny raz z warunkami przegrał Dawid Kubacki który dostał silny podmuch wiatru na progu i to go wytraciło z równowagi, Stefan Hula na plus bo zdobył pierwsze punkty, nadal fatalnie skacze Maciej Kot. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...