Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym zegarem to sam nie weim jak to dokładnie jest.Raz się pojawia a drugim razem nie.W moim przypadku zegar zauważyłem kilka razy ale tylko rano jak wstawałem do roboty, po południu jeszcze nigdy nie widziałem.Ale jakoś się tym nie przejmuje bo na tym wyświetlaczu i tak nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolos, coś mi się wydaje, że piszesz straszne głupoty. Ja mam na Sat1 Hot Birda+Astra a na Sat2 Hot Birda. Układ ten działa już od sześciu lat. Był testowany polsatoskim Samsungiem HD, ADB Turbo i Pace. Wszystkie pracowały bez problemów.

Pozdrawiam

I wszystko się zgadza, bo masz na obu wejściach podany HB. A jak by była tylko Astra na SAT2 to dekoder wołałby o sygnał. HB jest dla niego podstawowy, Astra to tylko dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy była ta informacja w temacie, ale dzisiaj pojawiło mi się na dekoderze.

 

http://ncplus.pl/oferta/dekodery/pvr-bo ... gramowania

 

Ogólnie wygląd o niebo lepszy. Na screenach super to wygląda. Mam multiroom i ta informacja wyświetliła mi sie również na starym peace, tyle, że tego dekodera (jak zresztą jest napisane) nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A wie ktos co sie moze dziac z moim pacem, jak wrocilem do domu ok.11 to do teraz nie moge go wogole odpalic. Swieci sie czerwona dioda, na pilot nie reaguje(miga niebieska dioda i tyle). Na deku na przycisk reaguje tak ze zaswieci sie niebieska dioda, dysk troche pomieli i dalej swieci na czerwono...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A wie ktos co sie moze dziac z moim pacem, jak wrocilem do domu ok.11 to do teraz nie moge go wogole odpalic. Swieci sie czerwona dioda, na pilot nie reaguje(miga niebieska dioda i tyle). Na deku na przycisk reaguje tak ze zaswieci sie niebieska dioda, dysk troche pomieli i dalej swieci na czerwono...

 

Twój Pace zepsuł się i nadaje się tylko do wymiany na inny dekoder NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a na stronie chyba ncplus pisze, że dekodery tego 6 sierpnia powinny się zaktualizować automatycznie pomijając pojedyncze przypadki, o jakie "pojedyncze przypadki" chodzi.

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź

A wyłącz gada z zasilania, następnie spróbuj zresetować (przytrzymaj dłużej przycisk włączenia) i może pomoże. Mnie niekiedy pomagały takie zabiegi. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mały problem z Pacem. Jeden z deków ( mam MR ) na takich kanałach jak C+ Family, Ale Kino, TVP 1HD, C+ Film, C+ Film 2, C+ Sport zupełnie zamula. Nie idzie oglądać. Co jest tego powodem? W APS powiedzieli, że to wina kabla, pomimo tego, że w punkcie ten problem dalej występował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym mogą być spowodowane pikseloze na kanałach hd ? Dodam, że zdarzają się one bardzo sporadycznie 1-2 razy dziennie czasem wogóle trwa to chwileczkę może na sekundę pojawiają się piksele i potem wszystko ok. Nie jest to uciążliwe, bo właściwie niezauważalne bo zdarza się tak rzadko. Dodam co chyba jest ważne że antena jest napewno dobrze ustawiona bo był niedawno u mnie technik i ją ustawił , a czasza ma średnicę napewno conajmniej 80 cm. Pytam czy to się zdarza a jeśli nie to czym jest to spowodowane ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak vod aktualizuje to miga czerwona dioda,a rano zegar świeci,dioda świeci nie mryga,a dysk kręci,więc co robi? Błąd w sofcie?

Tradycyjnie dziwne jest różne zachowanie poszczególnych dekoderów.

U mnie wszystko normalnie- czerwona dioda miga przy pobieraniu VOD i nic więcej.

Żadnego zegara przy wyłączeniu nie było ani razu, tryb Eco też na próbę wyłączałem. A dekoder mam na oku nawet w nocy... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mi też zaktualizował się pace, ale mam pytanie, pierwsze co zauważyłem to brak paska postępu danej transmisji, a nawet brak godziny rozpoczęcia i zakończenia danej transmisji. czy gdzieś to jest czy informatykom z nc+ zależało na tym aby widz obejrzał cały program nie wiedząc ile jest do końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...brak paska postępu danej transmisji, a nawet brak godziny rozpoczęcia i zakończenia danej transmisji.

 

Po uruchomieniu funkcji PILOT masz widoczną audycję bieżącą i następną wraz z godzinami rozpoczęcia. Pasek postępu to obecnie odcień tła tytułu audycji beżącej- dobrze się przyjrzysz i zobaczysz :mrgreen: Tło jest szare półprzezroczyste a pod paskiem staje się szare nieprzezroczyste. Też mi się to "podoba" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...