Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic takiego jak iksiak opisujesz u mnie nie występuje.. Dekoder chodzi normalnie.. Jak czasami instalacja kablowa szwankuje mogą być takie objawy..

Re Tiesto 12

Naprawdę niczego Ci nie stracili co nie aktualizowali softu na pejsie.. Praktycznie mają jedynie grafikę inną jak te wspomniane przez Ciebie 10 procent.. Nowy soft nie przynosi żadnych nowych funkcji dla tego dekodera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane,ale teraz godzina sie wyświetla,dysk sie kręci,dioda cały czas na czerwono.Wcześniej jak vodę pobierał to dioda mrygała. Powiem,że wcześniej nie widziałem,aby tak było (przed zmianą softu).Może uwagi nie zwróciłem...

W nowym sofcie żadnego zegara na stand-by nie mam i nic takiego się ani razu nie pokazało. Dziś rano VOD pobierał normalnie- dioda mrugała na czerwono.

Co do funkcji PILOT- wczoraj sprawdzałem chyba na wszystkich kanałach i nigdzie nie było więcej pozycji niż 2, czyli bieżąca + następna... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 154 a nie mam nowszego - jest jakiś sposób wymuszenia pobrania tego oprogramowania bo ze zwykłego menu sie nie da bo mi pokazuje że mam najnowszą wersję

A może w APS-ach powinni taką aktualizację przeprowadzać? To znaczy ze 154 na 154i. Resztę już samemu można by....

Piszę o tym dlatego, że większość użytkowników pejsa nigdy nie podepnie go do neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś w przybilżeniu napisać ile dekoder pobiera danych z internetu przechodząc z 154 na 154i ? tak + -

,chodzi o te dane które pobiera jak wchodzisz z softem 154 do serwisów internetowych.Może ktoś pamięta jak długo się to mu robiło i na jakim łączu ? Bo rozumiem że ten nowy soft leci z satelity a jedynie te dane są potrzebne by się pobrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zegarem to jest dziwna sprawa, bo dzisiaj rano jak się obudziłem to na wyświetlaczu był zegar i byłem bardzo zdziwiony bo wczesniej takie rzeczy nie miały miejsca.Jak już wróciłem po południu z roboty to zegara juz nie ma niestety.Ale w sumie nie ma co narzekać bo nawet jakby był zegar to i tak byłby niwidoczny bo na tym niebieskim wyświetlaczu i tak nic nie widać w przeciwieństwie do Philipsa 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do funkcji PILOT- wczoraj sprawdzałem chyba na wszystkich kanałach i nigdzie nie było więcej pozycji niż 2, czyli bieżąca + następna... :crazy:

U mnie max 1,5 dnia, a teraz na wszystkich C+ mam równe 24h do przodu.

 

A tak przy okazji - zauważyłem, że po aktualizacji zmieniły mi się ustawienia. Konkretnie Typ telewizora zmieniło mi na SD :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się dokładnie belce gdy włączysz funkcje "Pilot"

WOW! Bingo! :lol2::lol2::lol2:

 

Co do funkcji PILOT- wczoraj sprawdzałem chyba na wszystkich kanałach i nigdzie nie było więcej pozycji niż 2, czyli bieżąca + następna... :crazy:

Wasylek, zaraz jak zmienisz kanał, to faktycznie widać tylko dwie i nie da się góra-dół zmienić nic innego poza kanałem... Ale jak po zmianie kanału zgaśnie info i potem włączysz je, to już można strzałkami góra-dół podglądać następne audycje i szybko programować nagrywanie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych ktorym pojawil sie zegar w stand-by czy macie wlaczony tryb eko? Bo ja u siebie mam wylaczony ze wzgledu na to ze wylaczal sie on calkowicie kiedy nie pobieral VOD lub nic nie nagrywal i trzeba bylo poczekac chwile az sie zalaczy a przy wylaczonym trybie eko kiedy go wlaczam mam odrazu obraz jak na nboxie (chyba juz mi zostanie ten nbox zamiast oficjalnie ADB czy tez nowego nazewnictwa box+ itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam dostępne w funkcji Pilot tylko dwie pozycje, bieżąca i nastepna. A wczoraj mogłem przeskakiwać kilka audycji do przodu.

Rozgryzłem to już u siebie- ryjek70 ma rację. Normalnie jak włącze Pace i oglądam nie uruchamiając opcji EPG klawiszem PROGRAM, to w funkcji PILOT są tylko dwie pozycje- bieżąca i następna.

I nie ma znaczenia jaki to program, czas itd. Natomiast jak wejdę na chwilkę w funkcję PROGRAM i dekoder pobierze dane, to potem normalna funkcja PILOT ma już wiele kolejnych pozycji aż do wyłączenia dekodera. I jest tak na wszystkich programach, które są zawarte w tabeli EPG w funkcji PROGRAM.

W każdym razie bez wcześniejszego włączenia funkcji PROGRAM, funkcja PILOT ma tylko dwie audycje widoczne.

 

Co do zegara- czy w trybie EKO, czy nie- jak na razie nie dane mi było go zobaczyć. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

himek72- jak masz soft 154 to musisz mieć i antenę i internet żeby soft 154 zaktualizować do najnowszej wersji. To się odbywa jednorazowo, czyli dekoder nie przechodzi najpierw do 154i a potem z 154i do najnowszej. W każdym razie przy przechodzeniu z wersji 154 tego nie widać- jest jedno ciągłe pobieranie danych, restart dekodera i już jest ta najnowsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...