Jump to content

himek72

Users
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by himek72

 1. No właśnie miałem o to pytać, bo mam dekoder 4k,ale ADB, i brak netflix, myślałem że wszystkie dekodery dostaną aktualizację z Netflixem.
 2. Powiem wam tak, informacje z pierwszej ręki, od 1.07.2020r.wszystkie karty cameleon przestaną działać, wszyscy którzy jeszcze mają te karty dostaną pismo do bezpłatej wymiany dekodera i karty Jednym słowem koniec kart Cameleon.
 3. Miałem 6x canal + Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka Da się za 0zł,dwa dni temu przy przedłuzaniu dostałem. Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 4. A to że mam choćby 10x Canal+,darmowy dekoder,drugą karte cameleon,miał ktoś tu na forum taką ofertę za 69,99? Pochwal się ty ofertą to porozmawiamy.
 5. To zależy na jakiego konsula trafisz,ostatnio za to samo chcieli 85zł,a te 10 canal+ za tą cene trudno wywalczyć i wynajem tunera 4k za 0zł,dlatego czym bliżej końca umowy to można zyskać na lepszej ofercie,mnie się wprost zapytał co chce i w jakiej cenie i nie było większych problemów ,a tydzień temu chcieli więcej,trzeba być cierpliwym i negocjować.
 6. Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standar d C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies.
 7. chyba tak ,coś wspominał że w Lipcu i tak bedzie trzeba druga kartę oddać,prawdopodobnie koniec kart cameleon.
 8. Wypowiedzenie wysłane miesiąc temu,po rozmowie z kierownikiem karty x2 cameleon zostają,aktywacja 0zł.Nie wiem czy się zdecydować czy jeszcze poczekać.
 9. Umowa do końca Listopada, wypowiedzenie wysłane, dziś telefon, miałem pecha to co chciałem nie dostałem i chyba się z nimi pozegnam, proponowali extra + plus 10 xcanal+, wymiana pace na dekoder 4k, karty cameleon zostają, wszystko za 75 zł, chciałem w cenie 69,99 czyli tyle ile teraz płacę ale nie da rady, Jak myślicie zejda do mojej ceny, bo konsul przekonywał że na 100% tego nie dostanę. Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...