Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozycja 269.

U mnie na Pace na 269 jest Eurosport SD. Discovery SD po prostu na liście brak.

 

To ciekawe. Ja eurosport mam na 272. Ustaw parametry anteny na hotbird i zaktualizuj listę ( ja tak zrobiłem bo automatycznie się nie pobrała

Musiałem 2 razy zauktualizować listę i jest na 269. Temu, kto tę listą układał należy się "malina". Co za Jeł*p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dekoder Peace Pvr chciał aktualizacje kanałów dałem OK i przeżyłem Szok.

1 TVN HD

2 TVN7 HD

3 TVN STYL HD (Szkoda ze nie dali go na 1)

4 TVN TURBO HD

5 TTV

6 TVN 24 HD Kodowany !!!!

dalej nie sprawdzam bo spadłem z krzesła.

Mam pakiet Prestiż HD Cyfry + i nie chce układu kanałów z NC+ gdzie przy pełnym pakiecie cyfry+ na 6 kanale widzę ciemnośc.

Cyfro Plus co to za układ kanałów ?

Kto to wymyslił, jak zrobic poprzedni układ kanałow .

 

(UFff na szczęscie na 19 kanale mam MANGO 24 więc nie pozostaje mi nic innego jak wykorzystac Pakiet Prestiż HD dlatego zrobie sobie kilku godzinny maraton z ta stacją bo płace to wymagam .)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dekoder Peace Pvr chciał aktualizacje kanałów dałem OK i przeżyłem Szok.

 

6 TVN 24 HD Kodowany !!!!

dalej nie sprawdzam bo spadłem z krzesła.

Mam pakiet Prestiż HD Cyfry + i nie chce układu kanałów z NC+ gdzie przy pełnym pakiecie cyfry+ na 6 kanale widzę ciemnośc.

 

)

 

Nie żartuj sobie, masz prestiż HD a oglądasz TVN 24 w rozłażącym się SD. Ja bym się naprawdę porządnie w[beep]ił. A mówili że Solorz to dusigrosz, ale okazuje się że przy NC+ to wielki filantrop, rozdający na lewo i prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafalax - to miał być sarkazm?

Na nowej wszystko jest porozrzucane, HBO mile świetlne od Canal+, między TVN a Polsat News wsadzili BBC HD, długo by wymieniać, pełno kanałów HD które nie działa, tylko trzeba szukać w oddali ich wersji SD, długo by tu wymieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...