Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy następujące zachowanie dekodera jest normalne. Otóż ogladam sobie tv po czym wylaczam dekoder, słychać jak dysk zwalnia, zapala się czerwona kontrolka i po jakiś 3-5 sek. zapala sie niebieską, dysk rozpędza sie i potem znowu zapala sie czerwona lampka która mruga co 5 sek. Potem przestaje mrugac. Cały czas slychac jak dysk pracuje i tak jest do momentu aż nie wlacze ponownie dekodera. To normalne? Soft 154i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem właśnie Pace PVR i wszystko gra, tylko zastanawia mnie brak informacji na wyświetlaczu o opóźnieniu w Timeshifcie. Napisane jest tylko "opóźnienie 0:00, tak samo przy odtwarzanym nagraniu- na wyświetlaczu urządzenie same zera. U was jest podobnie?

 

Nie. Wyświetlacz pokazuje upływający czas w obu przypadkach. Możliwe, że to się jeszcze u ciebie unormuje- ten sprzęt potrafi zmieniać swoje zachowanie z dnia na dzień :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od jakiegoś czasu dziwny problem z poziomem głośności w Pace PVR. Jak wracam do poprzednio oglądanego kanału znacznie spada poziom głośności. Muszę ciągle podbijać z pilota.Czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem? Najczęściej występuje na Eurosportach i sportowych kanałach C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie da nic wyjęcie i włożenie wtyczek po obu stronach (poprawi łączność styków w gniazdach), to szukaj przyczyny dalej TV albo dekoder... włóż w inne gniazdo HDMI w telewizorze, kombinuj i metodą eliminacji przyczyn dojdziesz czy musisz wymieniać TV, dekoder czy tylko kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś się orientuje czy można zmienić wartość PID (na jaką?) aby zassało nowy układ kanałów ? odebrałem z wymiany dzisiaj i jest SOFT 146... nawet STARS TV nie ma na liście i tylko kanały SD na podstawowej liście... pozostaje pewnie czekać do piątku na nowy soft. jakby ktoś kojarzył jaką wartość PID wklepać to będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam problem, a mianowice wymienilem sobie za zgoda cyfry dekoder phillips hd, na tego pace, i teraz pytanie,bo mam problem wczesniejszy phillips mial ladnie kanaly ulozone tzn . tvp1,2,tvn,tvn7, itp najpierw w jakosci hd a na dalszych kanalach wersie sd, a w tym pace jest na odwrot, wiec tu pytanie czy da sie ulozyc normalna liste aby kanaly hd byly na poczatku?? bo to strasznie malo komfortowe jest;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj PID 227 i załaduj na nowo listę kanałów

 

dzięki jackar, pomogło - jest nowa lista.

 

@serwus: czyszczenie eeprom nie pomoże na starą listę kanałów. ja miałem czysty dekoder bez niczego i zassało starą listę na sofcie 146.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości aby w trybie standby widoczny był zegar, świeci tylko dioda :)

Tryb ECO, jeśli go wyłączysz, przyśpieszy to start dekodera przy większym zużyciu prądu w trybie standby.

Jeśli włączysz, w trybie standby zużycie prądu się zmniejszy ale i wydłuży się czas startu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...