Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w związku z YOUTUBE w C+, czy będzie w jakości HD bo póki co nie jest to jeszcze potwierdzone oraz funkcja PIP, jak to będzie wyglądać? Ogólnie cieszę się na zmiany, czyli na chwilę obecną będzie do wyboru eco albo szybki start z funkcją zegara w stand by, szybciutka zmiana kanałów, YouTube,TVN Player i PiP. Wiem że nieźle podjarani są w c+ tymi zmianami bo pace pvr ma zostać po połączeniu platform, które już za około 2 miesiace.

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a kto powiedział że ta grafika zostanie? ta nowa jest mega fajna, z tym że kolory nie każdemu mogą pasować. Powrót do czerwieni panowie.

Czy będzie mógł konkurować z turbo? Hmm, będą na podobnym poziomie ale aplikacje lepsze w pace, np tuba, mood. Nie wiem czy YT bedzie w HD, dziaś zadzownie może mi coś powiedzą. Nie bedzie można nagrywać przez USB ale będzie można odtwarzać wiekszość plików z tym że w poniedziałek jeszcze nie będzie MKV, uaktualnienia bedą co tydzień. W zasadzie zmierzają do ergonomii le cube tylko barwy nasze. Grafika ma śmigać płynnie a nie wyskakiwać jak teraz. Zakładka zaawansowane pozwoli na podgląd formatu obrazu, dźwięku i bedzie posiadać wskaźnik bitrate dla obrazu i dźwięku. Nie ma żadnych info na temat "fejsbuka" czy NK, tylko TVN player, YT i ponoć jakiś biznesowy portal/aplikacja. To wszystko co udało mi się zebrac na chwile obecną, ale jak mówię wieczorem jeszcze zadzwonie, po pracy.

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chart@ kto wie może z złego działania tego terminala ktoś go wyrzuci przez okno bloku kto wie gdzie spadnie !! A tak na serio poczekajcie do jutra z tym softem oki , ktoś kto ma poważniejsze problemy z tym dekoderem napisze w tym temacie i zostanie olany bo soft ważniejszy od niego będzie . :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten tuner i tak jak go szybko wziąłem tak go szybko oddałem.

Jak dla mnie i dla wielu użytkowników ten tuner ma wady:

1. Brak swojej listy. Dodawania ręcznie kanałów.

2. Brak możliwości ustawienia innych satelit oprócz Astry i Hotbird.

3. Brak możliwości podłączenia zewnętrznego dysku i nagrywania.

4. Brak możliwości przekopiowania nagrań na inny dysk i oglądania w komputerze czy np. TV.

5. Strasznie wolno działające oprogramowanie.

6. Brak możliwości odbioru kanałów dvb-t bez aktywnej karty.

 

Zaleta - wadą ? to że działa na tym tunerze VOD jak na pozostałych dedykowanych tunerach Cyfry.

Zaletą jest to że w dzierżawie za 1 zł i gwarancja bezproblemowa - wymieniają w razie awarii na nowy od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77

 

Nie oczekuj że którakolwiek platforma kiedykolwiek spełni Twoje postulaty z punktu 2 i 4...

Rozwiązaniem jest nabycie własnego tunera - nie wychodzi jakoś drogo... (tunery twin są niestety za drogie - jak dla mnie, to powinny kosztować maks 800zł - chociaż Arivę TT można wyrwać poniżej 1000zł)

 

update:

można kupić Ferguson Ariva @Link TT w cenie niecałych 700zł. Na linuksie bez HDD, ale za to twin. Do tego zewnętrzny dysk i w 1000zł można się zmieścić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie PiP to na 100% tylko na 2 kablach, inaczej nie ma takiej możliwości, bo niby jak? Chyba że w obrębie 1 transpondera ale wtedy traci to swój sens ;D

Ogólnie dekoder sprzętowo jest całkiem znośny, ale jest dosłownie UWALONY za sprawą bardzo słabego oprogramowania. EPG na 7 dni w tym dekoderze to kpina! Zdążę skorzystać z toalety, umyć ręce i pójść do lodówki po piwo i akurat jak wracam EPG sie otwiera :) Wodotryski i inne bajery typu serwisy internetowe - ok, ale dopiero jak poprawią szybkość i ogólną funkcjonalność jako dekodera, a później dopiero niech zajmują się rozwijaniem go jako centrum rozrywki ;)

 

Ja jestem sceptycznie nastawiony do tego nowego oprogramowania, już poprzednie miało być rewolucją - serwisy internetowe, normalnie szał! A okazało się że niejednokrotnie mam ochotę cisnąć pilotem w ekran, bo chodzi to tak wolno, że zanim wyszukam jakiegoś artystę w MOOD albo Tuba FM to odechciewa mi się już go słuchać...

 

Nie mniej, chciałbym żeby cyfra tym razem mnie zaskoczyła (tylko pozytywnie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Skoro aż takie zmiany się szykują, to aż chyba odkurzę swojego Pacanka, którego nie używam od czasu zakupu Fergusona i zobaczę, co tam Cyfra zmajstruje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem odpowiedź z cyfry

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że CYFRA+ planuje udostepnienie nowego oprogramowania dla dekoderów HD PVR.

 

Wyjaśniam, iż termin umieszczenia go na satelicie nie jest jeszcze znany.

Czyli co? Znów jakieś tajemnice. Jakby nie mogli oficjalnie czegoś zakomunikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ładniej wygląda - "wprowadziliśmy nowe oprogramowanie!" (słowa są tak samo ładne dzisiaj, jutro, za tydzien i za miesiąc) niż "oprogramowanie będzie za tydzien" po czym następują 2 opóźnienia i oprogramowanie wychodzi za miesiąc i wszyscy się śmieją że cyfra zła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...