Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest kwestia kto ile ma na dysku, ten dekoder po prostu od czasu do czasu żyje własnym życiem. Powyżej opisana sytuacja u mnie miała wielokrotnie miejsce - pomogło wyciągnięcie wtyczki zasilania

Zgadzam się, choć po ostatnich aktualizacjach problem jakby zniknął :-)

Zamiast wyciągania wtyczki z gniazdka pomaga przytrzymanie przycisku power przez jakieś 5sek - zrobi się reset i z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się zaprogramować zagraniczne stacje w dvbt? Mój przez kilka dni chodził otępiały, aż wczoraj po włączeniu okazuje się że kanały dvbt zniknęły zupełnie z listy. Po wyszukiwaniu na pozycji 993 melduje się czeska "nova"- do tej pory tvp kraków z komunikatem brak sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podczas włączania tunera uruchamia się proces wyszukiwania programów klikam ok by wyszukać programy obraz miga tuner się resetuje i odnowa chce wyszukać kanały satelitarne i tak wkoło muszę wcisnąć pomiń wtedy tuner włącza się .Chcąc wyszukać kanały z poziomu menu historia się powtarza tuner się resetuje. Może ktoś to przerabiał lub ma jakiś pomysł resetowałem tuner – odłączając z sieci nic nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba- w niedzielę po włączeniu miałem to samo- tuner resetował się przy próbie pobrania listy programów. Ale ponieważ nie był to u mnie pierwszy raz, więc wiedzialem co robić:

w tej sytuacji pomaga TYLKO kasowanie pamięci w Menu serwisowym, wymuszanie instalacji softu nic nie daje.

Nie wyszukuj programów, wejdź w Menu serwisowe, potem w "ustawienia fabryczne" i wykonaj czyszczenie obu pamięci.

Niestety potem trzeba wprowadzić na nowo większość ustawień i pobrać nowe listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Może ktoś to przerabiał lub ma jakiś pomysł resetowałem tuner – odłączając z sieci nic nie dało.

 

Qba mialem tak samo.

Juz mialem wymienic tuner w punkcie, ale polecono mi na tym forum wykonac reset ustawien z menu serwisowego i juz wiecej sie taki problem nie pojawil:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dekoder Pace Cyfra+. Dziś nie włączył się, działa telewizja naziemna, natomiast na telewizji cyfrowej pojawia się napis: Brak sygnału, sprawdź typ konwertera, jeśli problem będzie się powtarzał, sprawdź ustawienia anteny satelitarnej (no wiecie który). Resetowałam go, wyciągałm wtyczkę, nic. Jest telewizja naziemna, cyfrowej nie ma w ogóle. Ponadto pojawia się godzina 00:14, dopiero po kilku minutach odbierania telewizji naziemnej ustawia się właściwy czas... Czy wejście w menu serwisowe i powrót do ustawień fabrycznych zaradzi? Macie jakieś inne pomysły? Z góry dziękuję za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem z dekoderem Pace PVR HD. Po wyłączeniu tunera i ponownym jego włączeniu nie znajduje on kanałów telewizyjnych (czarny ekran, dioda świeci się cały czas na niebiesko i nic). Muszę mu odłączyć zasilanie i odpiąć antenę aby znów "zaskoczył". Co może być tego przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem dopadł i mnie. Dioda świeci cały czas na czerwono, na pilota reaguje ale się nie włącza. Restart prądem nie pomaga, wyczyszczenie pamięci też nie. Jakieś pomysły czy do serwisu ?

 

Wybaczcie, że cytuje siebie ale znalazłem rozwiązanie więc napisze. Problem stanowił splitter. Co dziwne restartowałem go wcześniej prądem. Pomogło wyjęcie karty i włożenie ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Jaca22, Pewnie oprogramowanie, chociaz nie powinien, bo dostepne jest, piatek - niedziela.

Co do wlaczenia, mi rowniez za pierwszym razem nie odpalil, pomoglo wyciagniecie wtyczki z pradu na kilka sekund. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...