Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym watku po raz 1-szy poniewaz odebralem z punktu to "cacko"(dostalem przy przedluzeniu-mysle ze super-oferty)i mam pytanko,czy jest mozliwosc ulozenia swojej listy a nie tej narzuconej przez operatora. Jesli tak to jak to zrobic? Bardzo prosze o podpowiedzi(nie mam za bardzo czasu aby sledzic watek). Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz co nie co lyknalem i powiedzcie mi jak wejsc w liste ulubionych ktora zaznaczylem po swojemu-to juz cos

Naciskając na pilocie "x". Wtedy, gdy przeglądasz kanały góra-dół pokazuje tylko te zaznaczone przez "x". Możesz wrócić do pełnej listy przez ponowne naciśnięcie na pilocie "x". Podgląd kanałów, które wybrałeś masz pod przyciskiem E.

Jest to taka uproszczona wersja ulubionych bez możliwości ułożenia własnej listy (wg kolejności) tak jak to jest na dekoderach niezależnych. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go kilka godzin ale to jest totalna porazka,biorac np Arive 120 ktora do dzisiaj uzywalem. Co jest z nagrywaniem? wł(czerwony przycisk) niby pisze nagrywanie wł-ok. Wyl nagrywanie wchodze w twoje nagrania i tuner sie ...wiesza,nie dzialaja wtedy zadne przyciski pomaga dopiero wyl. z gniazdka i tak juz kilka razy. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj jak nie razie nie ten tuner,nagralem juz powtorke Radwanskiej ze "stekajaca" Biolorusinka wszedlem w menu i nie zawiesil sie,oby tak dalej. Nie mam za duzo czasu testowac go dalej ale moze sie unormawal. Moze sie u mnie przespal i sie mu spodobalo?-oczywiscie zart.

@Kibo,nie wiem czy oto chodzi ale znalazlem w menu wersja opr. 158

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wam też się zdarza, że nie nagrywa zaplanowanych nagrań ?

dziś jak z konsulem gadałem i argumentowałem, że chcę wymienić swojego paca na mediabox z tego powodu to on twierdzi że jest to spowodowane tym, że dekdoer nie jest podpięty dwoma kablami anetnowymi...

śmierdzi mi ściemą.

co ma TWIN do nagrywania zaplanowanego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wam też się zdarza, że nie nagrywa zaplanowanych nagrań ?

 

 

miałem kiedyś problemy z nagrywaniem - dekoder nie reagował na naciśnięcie "czerwonej kropki" i nie dawało się wejść w menu "planowanie nagrań".

Pomagało doraźnie wyłączenie/włączenie dekodera, ale po pewnym czasie było tak samo.

Usterka zniknęła po wyczyszczeniu pamięci flash.

 

co ma TWIN do nagrywania zaplanowanego ?

 

ma tyle że jeśli nie masz twina to musisz mieć dekoder z ustawionym kanałem który chcesz nagrywać przez cały czas nagrania.

Jeśli przełączysz kanał - nagrywanie pa pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi chodziło o sytuację, że mam zaplanowane nagrywanie i dekoder wyłączony i potem nie ma śladu po nagraniu... ;)

tyle to wiem, że nie mogę jednocześnie nagrywać i oglądać. świadomie z tego zrezygnowałem bo nie miałem miejsca na drugi drut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi prosze jak to jest w przypadku zaprogramowania np 2 czy wiecej audycji,o roznych porach i na roznych kanalach. Przeczytalem gdzies ze trzeba zostawic wyłaczony dek na kanale na ktorym zaplanowalem nagranie. Co z pozostalymi audycjami? Mam podłaczony jeden kabel, na razie go nie wymieniam bo widze ze sie "uspakaja" i dziala w miare poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NC+ odpowiednikiem tej usługi jest chyba HBO OD, ale ani ta usługa nie zawiera się w Twojej ofercie ani nie jest dostępna na tym dekoderze. Canal+ VOD działa na Pace, ale to również jest dodatkowa usługa i nie zawsze jest z automatu dołączana do 6xCanal+, toteż jeżeli nie ustaliłeś to jej brak nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...