Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 karty cameleon oraz Sagemcom DSI83 i  Pace PVR 500GB. Na tym ostatnim od ponad roku nie idzie nic nagrywać bo tnie wtedy sygnał. Wypowiedziałem umowę, która kończy się 31 marca. Na co mogę wymienić Pace żeby móc nagrywać bez problemu i nadal mieć dwie niezależne karty? Ewentualnie wymiana karty w Pace na Cayman? Ale wtedy drugi dekoder zostaje z Cameleonem?

Edytowane przez Marrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten Ultrabox będzie lepszy od Pace?   

Mam na drugiej umowie takiego Sagemcoma w czarno-białe kwadraty (Wifiboxa?) i używanie tego to dramat. Uruchamia sie około minuty, zacina się czasem przy przełaczaniu kanałów (trzeba cierpliwie czekać), na niektórych kanałach nie działa ściszanie/zgłaśnianie (trzeba pilotem od tv) itp. itd. W życiu bym tego [beep]a drugi raz nie wziął. 

Z Ultraboxem jest lepiej? 

W Pace najbardziej brakuje mi obsługi nc+ go i nagrywania, ale jak mam sobie pogorszyć to wolę zostać przy starym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze być jeszcze konfiguracja, że za Pejsa wziąć 4k, a do MR wymiana na moduł CI+ ECP, o ile jest własny sprzęt z wejściem CI+. To rozwiązanie stanowi gwarancję niezależnego MR, bo jeśli będzie dekoder 4k i dekoder do MR od operatora, to prędzej czy później będzie przesiadka na MR w sieci.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakby Pace był głównym to wymienią a jak jest jako dodatkowy to nie wymienią?? Bezsens jakiś :(

CI+ to trochę sie boję, mam TV samsung ale z 2014 czy 2015 roku, nie wiedomo jak to będzie chodzić.

Wymienię, podpiszę i wezmę kota w worku bo nikt do przetestowania przecież nie da. 

No i bym musiał adapter znaleźć, bo z tyłu tylko dziura ze złączem - pamiętam że gdzieś był  :)

 

Aha, ale jak wsadzę kartę CI+ do telewizora to dalej nie mam dostępu do NC+ go?

 

A wymiana tej jednej karty cameleon w pace na caymana też nie wchodzi w grę jeśli mam go jako MR ? Wtedy by przynajmniej nie ciął przy nagrywaniu.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Chyba przyszedł czas na pożegnanie się z Pace po wielu latach.

Na co go wymienić? Nie jestem w temacie deków PC+.

Ten z 4K mnie nie interere bo tu dobiorę moduł ECP.

Który z nich pracuje najszybciej i ogólnie jest najlepszy w tym zestawie badziewia😁?

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tracer10 napisał:

No o tym nie wiedziałem, jest opcja wyboru czy na zasadzie bierz co dają?

Na zasadzie co dają,  ale przed wzięciem możesz zapytać czy danej firmy jest dostępny. Ja tak zrobiłem i wymieniłem na 2 Technicolory do 2 umów. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...