Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem informację z plusa:

Aby utrzymać rabat 50% na tv muszę dalej ciągnąć umowę na telefon z minimalnym abonamentem 50zł

Umowa na telefon kończy się w marcu i muszę przedłużyć na umowę dalej z abonamentem 50zł bo podobno obniżając abonament na niższy straciłbym obecny rabat 50% na tv, na którą umowa kończy się za 10 miesięcy

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam ostatnie pytanie :) Jakie warunki muszą być spełnione w smartDOM4 na telefonie, żeby utrzymać rabat na telewizję?

W programie smartDOM4 nie ma minimalnego zobowiązania cenowego na kontrakcie uprawniającym. Wystarczy, że telewizja będzie Twoim drugim produktem, a otrzymasz na nią rabat. Jeśli będzie to nowa umowa, to wyniesie on 10 zł. W przypadku przedłużenia usługi telewizyjnej już rabatowanej o 50%, będzie to 25 zł. Prosimy, pamiętaj, że wszystkie oferty, które posiadają więcej niż 2 miesiące gratis, nie biorą udziału w programie smartDOM4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kto tworzył SmartDom4 nie do końca przemyślał kwestię umów rabatowanych - lepiej opłaca się nie przedłużać umów niż przedłużyć je nawet w promocji i z uwzględnieniem rabatu SmartDom. Czyli Operator sam siebie naraża na straty ( brak lojalki klienta) - co prawda jest to problem Operatora i tylko wyłącznie nieświadomość klienta ratuje tą wpadkę sprzedażową.

 

A nie będzie to łatwe, ponieważ klient i tak zauważy wzrost ceny i to niemały nawet jak będzie chciał przedłużyć Umowę. Przekombinowali. A SmartDom rósł już coraz wolniej. 

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SD nie jest źle pomyślany jeśli chodzi o interes operatora. Jeśli ludzie nie będą przedłużać umów odpadną im chociażby darmowe miesiące czy skracanie kontaktów nawet o 6 miesięcy. Przy takim Premium Max (rabatowanym 50%) było nawet 8 miesięcy gratis, 6 miesięcy przed końcem aneks więc płatne tylko 10 mies. w ciągu dwóch lat (500 zł). A teraz co miesiąc wpłata (1200 zł)... Opłaca się? Pewnie, że tak. I dla abonenta bo płaci mniej i dla operatora bo ma ciągły przychód bez zawracania du.y aneksami. I mam pewność, że dla operatora bardziej.

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzień nie zerwie umowy, bo trzeba ją wypowiedzieć z co najmniej miesięcznym okresem wypowiedzenia. To już wystarczający czas na działania DUK. Poza tym bez smartDOM (Ci co potrafią liczyć), też można mało płacić za usługi, ale to już nie temat do dyskusji tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Czytam o tych nowościach SD4 i zastanawiam się co zrobić. Sytuacja wygląda tak. Jestem użytkownikiem SD1. Główna umowa jest TV za 89,90 zł, druga do net - 50% (29,90 zł zniżki) i trzecia telefon Plus za 1 zł (czyli rabat 39,90 o ile dobrze pamiętam). W kwietniu kończy mi się umowa na net. Chciałbym dalej korzystać z usług CP. Co zrobić w takiej sytuacji aby zachować poprzednie rabaty?

Pozdrawiam. SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informację. Jestem teraz poza domem i nie mam dostępu do umowy. Ale, oprócz starych warunków SD zostanie utrzymana także cena za net? Jeśli się nic nie zmieni (określony czas trwania SM4) to w grudniu przedłużając umowę TV tj. podpisując nowy aneks na następne usługi dostanę tylko 10 zł rabatu? Nic nie kapuje. Jak net i telefon przejdą na umowy na czas nieoznaczony? Strasznie to zagmatwane. 

Pozdrawiam. SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam w ofercie sd telewizję na pakiet Familijny Max HD i multiroom jako pierwszy produkt za 74,90,telefon jako drugi produkt 50% zniżki,oraz Internet 30 gb jako trzecią usługę po rabacie 18 pln w kwocie 11 pln.Wkrótce będzie kończyła mi się umowa na telewizję,oraz Internet. Co mogę dostać na te dwa produkty,oraz jaki rabat?Czy jest możliwość obniżenia abonamentu za tv o 10 pln nie tracąc zniżki na pozostałe produkty?Jeśli napisałem w nie właściwym miejscu, proszę o przeniesienie do właściwego działu.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jeśli przedłużysz swoją umowę na Internet, to otrzymasz na nią rabat 10 zł. Telewizja jest Twoim produktem uprawniającym, więc przedłużając tę usługę, nie otrzymasz upustu. Jeśli natomiast obniżysz swoje zobowiązanie na TV, to utracisz wszystkie rabaty z tytułu programu smartDOM3. W sprawie oferty możesz wysłać maila na adres: kontakt@cyfrowypolsat.pl Podaj w nim swoje imię i nazwisko oraz numer karty z dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja mam następujące pytanie, otóż moją pierwszą umową w smart dom3 jest abonament telefoniczny w Plusie za 49,99zł, a drugą usługą jest telewizja w CP z rabatem 50%. Umowa na telefon kończy mi się w czerwcu i jak ją przedłużę w maju to stracę ten rabat na tv i będzie już obowiązywał mnie SD4 czy nadal będzie 50% zniżki na tv?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Internet utrzyma rabat z programu smartDOM 3.

Rabat 48,90 na trzeca usluge mam w programme Smart Dom pierwszej edycji. Przedluzylem go w grudniu wiecej ten Rabat Troche jeszcze pociagne. Natomiast TV na drugiej umowie ( 50 procent) bede musial we wrzesniu przedluzyc lub przeksztalcic w umowe na czas nieokreslony.

Edytowane przez dartman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...