Skocz do zawartości

Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Stacja ogłosiła dziś na swoim profilu na facebooku emisję serialu Morderstwa w Midsomer - codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 17.00. Będzie to premiera tego serialu w telewizji naziemnej - dotychczas odcinki emitowane były na Hallmarku / 13-ej Ulicy i BBC First. Oto promo jednego z sezonów, emitowanego na Hallmarku:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec Serial jest świetny! Kiedyś przypadkiem wpadłam na niego na Hallmarku i.... zostałam :) Mam wszystkie odcinki nagrane. WP chyba będzie emitować serial od 1-go sezonu, bo na fotce promującej na fb i w zapowiedzi jest mowa o Tomie Barnaby, a już od dobrych kilku lat głównym detektywem jest jego kuzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszych odcinków z początkowych sezonów nie widziałem. Będzie to dla mnie coś nowego.

Obejrzałem kilka odcinków z tą parą detektywów.

z27889012AMP,-Morderstwa-w-Midsomer---se

 

Nawet nie wiem które to były sezony. 2 śledziłem uważnie.

Mam nadzieję że kupili prawa do wszystkich sezonów i nie przerwą po dwóch ;)

 

 

Podali kiedy będzie pierwszy odcinek?

A już znalazłem od poniedziałku, czyli od 3 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brytyjskie seriale kryminalne trzymają poziom i szkoda, że w telewizjach ogólnodostępnych tak rzadko się pojawiają. Z tytułów na które warto zwrócić uwagę: "Sprawy Inspektora Morsea" (kiedyś emitowane na Hallmarku). "Lewis" (spin off SIM - obecnie na BBC First), "Budząc zmarłych" (kiedyś BBC HD/First, TVP1 - nie wszystkie odcinki), "Vera" (Ale Kino+), "Milczący świadek" (najnowsze sezony w BBC First).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze od siebie polecam "Scott i Bailey" (kiedyś BBC Entertainment/BBC HD/First i na WP - tylko cztery sezony podczas gdy sezonów jest pięć ) i Poza Podejrzeniem na podstawie powieści Lyndy La Plante (kiedyś BBC Entertainment - tylko Poza Podejrzeniem i Poza Podejrzeniem Czerwona Dalia - tylko dwie sezony podczas gdy jest cztery pod tytułami - Poza Podejrzeniem Zabójcze Zamiary i Poza Podejrzeniem Niemy Krzyk). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Cóż przyzwyczaiłem się już do roli kuzyna w roli głównego detektywa, pewnie pierwsze odcinki będą mi się wydawać nietypowe ;)

 

Zaakceptujesz i to szybko! W którymś sezonie był odcinek, w którym obaj rozwiązywali sprawę morderstwa wraz ze swoimi współpracownikami. Świetny! Mimo, że kryminał to nieźle się przy tym uśmiałam, bo panowie kuzyni są prawie jak bliźniacy... I prawdę mówiąc nie sądziłam, że odcinki z Johnem Barnabym będą tak samo dobre, jak z Tomem, ale właśnie po tym odcinku wspólnym wiedziałam już, czego można się spodziewać.

 

@monter1981 i @Adrian96 Mnie się jeszcze podobają Śmierć pod palmami i Ojciec Brown. Szkoda, że WP wyemitowało tylko 2 sezony pierwszego, a TVP2 tylko 60-kilka odc. drugiego. Też dobrze się je ogląda, choć Midsomery stawiam zdecydowanie najwyżej. I ta muzyka w Midsomerach!!! Niesamowicie oddająca klimat...

Edytowane przez Jantar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...