Skocz do zawartości

Ferguson HF8800HD


Rekomendowane odpowiedzi

Nowa wersja oprogramowania już dostępna.

HF8800HD 1.05.3A :lol:

Zmienili wskaźnik poziomu jakości sygnału. Poprzednio miałem wszędzie 99% w dolnej belce. Teraz 50-70%. Być może dzięki temu będzie można lepiej ustawić antenę bez dodatkowych przyrządów.

 

Teraz już nie widzę tych pasków, które były widoczne na kanałach nadawanych w SD. Jednak niech ktoś to jeszcze sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę potwierdzić. Po kilkukrotnej zmianie kanałów problem pasków powraca. Najszybciej można to zaobserwować przełączając na ND HD. Potem prawie na pewno na kanałach SD pojawiają się paski. Pomaga jedynie wyłączenie odbiornika, wyłącznikiem z tyłu. Oczywiście do chwili aż znowu zapragniemy oglądać kanały HD.

Podobny problem występował lub dalej występuję w Ferdkach 8900HD.

 

Trzeba chyba dzwonić do Fergusona bo nasze apele chyba nikt nie czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Wystarczy "polatać" po kanałach i paski wskakują na SD.Porażka!! :shock::shock:

Po co naprawiają spier... soft 50A .

Mieli w miarę stabilny 42A.Można go było dopracować i byłoby super. :wink:

 

Może przesadzę, ale soft 1.04.2A jest najlepszym softem dla owego modelu. Już dość długi czas używam tego softu i ani myślę wgrywać tych nowych wytworów... Najgorsze jest, że zaczęli robić te nowe softy zapominając o tym co osiągnęli... Mam wrażenie, że robią je od podstaw i dlatego taka kaszana wychodzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To mój pierwszy post i pytanie.

Jak wygląda u Was wyświetlanie OSD przy SD w nowym sofcie 1.05.5A ?? Bo u mnie jest skopane :( powiększone kilkakrotnie i nie mieści się na ekranie :( Tak samo jest w HF8900HD 1.04.5A .

 

Nowy HF8800HD 1.05.6A rozwiązuj w/w problem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - znowu to samo (dziwny zbieg okoliczności - problemy wróciły, gdy zaczęto z tej częstotliwości wysyłać soft dla modułów PowerCAM). Zgłoszone do dystrybutora kart MCT/Redlight - przekaże to do Hiszpanów i będą musieli pogłówkować, żeby to odkręcić. Jak zwykle dotyczy to większości (jak nie wszystkich) odbiorników HD - sprawdzone na Fergusonie HF8800 HD, Humaxie HDCI-2000 i Topfieldzie TF7700HSCI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie niby naprawiono błędy z softu 1.05.5A, ale ja pozostaję przy 1.04.2A - jest on najlepszy. Jak chcesz mieć bdb soft to wgraj 1.04.2A; polecam go z ręką na serduchu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Hmm, w sumie to nic wielce nowego nie wnosi... U mnie zwyczajnie tuner pracuje stabilnie i to tyle... Wielu użytkowników, też poleca 1.04.2A właśnie dlatego iż jest najstabilniejszym softem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba paski zarówno zielony (górny) jak i niebieski (dolny) są aktywne w zakładce antena.

W poprzednich wersjach miałem w górnym pasku 90-93% a w dolnym 99%. Teraz w dolnym pasku mam 57 i 74% tak więc ja to odbieram na plus. Można bowiem lepiej ustawić antenę na podstawie wskazań tunera. Wiem, że profesjonaliści używają tylko mierników ale mi to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...