Skocz do zawartości

Ferguson HF8800HD


Rekomendowane odpowiedzi

Ferguson HF 8800 HD

 

Firma Telstar na początku roku 2007 w końcu wprowadzi długo zapowiadany cyfrowy odbiornik marki Ferguson HF 8800 HD dla telewizji wysokiej rozdzielczości HDTV. Ferguson HD może zaskoczyć konkurencję tym, że będzie miał uniwersalny czytnik kart (karta Cyfry+ działa dla Canal+ HD!), więc nie trzeba będzie (przynajmniej teoretycznie) kupować dodatkowych modułów Cl dla niektórych kanałów SD lub HD.

 

laki.[beep]

 

Ciekawe jaka cena będzie i jak to będzie wyglądało przy oczekiwanym DM8000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość PawelU1981

Juz jest informacja w Hollex.pl

 

Tuner od 16.03. w sprzedazy za 1150zl. Ma miec takze czytnik kart i 2 wejscia na moduly CI. Ogolnie ciekawie sie to zapowiada :roll:

 

Ciekawe czy bedzie sie tak samo wieszal jak to maja w zwyczaju inne Ferdki i czy bedzie wspolpracowal bez zatrzyman obrazu z Cyfra+, bo DF 9000 pod tym wzgledem nie byl zbyt dobrym tunerem :shock:

 

Tuner ten ma ciekawy wyglad 8)

3417.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja mysle, ze to zawsze bedzie tylko Ferguson. Czyli zwisy, problemy z odbiorem kanalow C+ i pewnie takze z modulem CP. Za to zawsze maja korzystniejsze ceny niz konkurencja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Co z tego ze niezly jak nie jest najlepszy :P A tak powaznie to mysle, ze i tak go nie kupie bo juz sie przejechalem mowiac kolokwialnie na Fergusonie DF 9000PVR i wtedy obiecalem sobie ze nigdy wiecej Ferdka chociaz ten kusi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Caly Ferguson :lol: Wole Humka albo Topfielda 8)

 

A tak w ogole to ile Topfield max miesci kanalow bo Hume HDCI 2000 ma max 4000 kanalow, a o Topfildzie nie mam informacji :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak tunek będzie sprawował się w wyszukiwaniu transporderów. 3500 kanałów na pewno nie jest powalającą wielkością ale w odróżnieniu od np. 'n' istnieje możliwość usunięcia zbędnych kanałów. Do czytnika c+, do kieszeni moduł cp i 'n-ki' i jeden tunek na wszystkie trzy nasze platformy - ale się rozmarzyłem.

pozdro dla fanówHD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: 28 Lut 2007 5:41 Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Jeśli dotrą na czas to być może już w SK 3/2007 będzie pełny opis. Niestety z ceną nie zjechali poniżej czterech cyfr... Może z czasem

_________________

W Niemczech jest Dr. Dish, a w Polsce jest Mr. Orbita

 

miło by przeczytać porównanko humka, topfilda i fredka

pozdro dla HDfanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dotrą na czas to być może już w SK 3/2007 będzie pełny opis. Niestety z ceną nie zjechali poniżej czterech cyfr... Może z czasem :?

 

pytanko

czy dotarły na czas???

właściwie to interesuje mnie współpraca modułu z c+ i kieszeni z modułem c.polsatu, obrotnicą oraz jakość przeszukiwania satelit.

3/2007 jak zwykle po 20???

pozdro dla HDfanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mnie interesuje czy nie ma takich przyciec obrazu na kanalach paczki C+ jak na DF 9000PVR. Jesli takowe sa to ten tuner bedzie do bani i odradzam go kazdemu kto zechce go kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To dobrze od razu bedzie wiadomo czy warto kupic ten sprzet bo pewnie pojawia sie komentarze 8)

 

A tak w ogole to chcialbym zauwazyc, ze nawet tuner AF 3100CK ma w pamieci az 5000 kanalow, jest to tylko tuner dla kanalow FTA :shock::?

Ciekawe dlaczego juz nie mogli takiej liczby kanalow umiescic w 8800HD :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...