Skocz do zawartości

Ferguson HF8800HD


Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Powiem tak - kupuj i nie zastanawiaj się nawet minuty. Miałem przeboje z tym tunkiem, ale po porządnej naprawie działa idealnie. Nic tylko polecić z czystym sumieniem i oglądać, oglądać i jeszcze raz oglądać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lista w wersji 1.01.6A

 

Zmiany:

Dodane nowe kanały, usunięte kanały wyłączone!

Nowy układ kanałów FTA Radio.

Zmieniony układ kanałów FTA TV!.

Dodane kanały pakietów SexView, MCT dla posiadaczy odpowiednich kart i modułów!

Zmienione nazwy kanałów!

 

 

Lista w wersji 1.01.7/8A

 

Zmiany:

Poprawiony układ kanałów erotycznych FTA i kodowanych (FTA 900-999/kodowane 1000-1039).

Kanały powtarzające się przesunięte na sam koniec listy, kanały wyłączone/niekatywne przeniesione poniżej kanału 1110.

Kanały testowe CP i N przeniesione na pozycje od 890-899.

Kanał VOD platformy N przeniesiony na kanał 885!

Niewielkie aktualizacje w liście kanałów.

Kanały promocyjne FTA, testowe FTA dodane do odpowiednich grup językowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista w wersji 1.02.9A

 

Zmiany:

Poprawiony układ kanałów (niewielka kosmetyka!). Dodane nowe kanały FTA TV i FTA Radio.

 

 

 

Lista w wersji 1.03.0A

 

Zmiany:

Dodane wszystkie kanały kodowane z Astry i Hot Birda!. Rozpoczynają się od pozycji 1110!. Ułożone pakietami (alfabetycznie). Narazie nie poprawiłem nazw kanałów. Jest to lista do testów. Będzie poprawiana i ulepszana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem taką rzecz. Od czasu do czasu mój ferdek sam włącza się i wyłącza podczas oglądania. Nie zdarza się to często (mam go od września i zrobił mi tak w sumie cztery-pięć razy), ale tak robi.

 

Czy ktoś też tak ma? :?

 

Aha to jest wersja "czarna" z oprogramowaniem 1.02.6A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

dzwonilem dwa razy do Fergusona i mi powiedzial pracownik, ze nowy wyjdzie 5-go listopada, moze nawet wczesniej, natomiast podczas drugiej rozmowy z innym panem przed ponad tygodniem, ze za ok. 2 tygodnie wyjdzie ten nowy z USB(wreszcie), bedzie sie nazywal HF 8900 HD USB-PVR. Czy wie ktos z was cos wiecej, bo ja juz sie nie moge doczekac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam tego fergusona od 2 dni i posiadam legalnie C+, byla na niego wgrana lista C+ ale nie byly wszystkie programy, a wiec postanowilem troche pogrzebac i tak rozgrzebalem w tunerze ze lista sie po[beep]...., wiec wziąlem ustawienia fabryczne no i ..... teraz nic na nim nie ma. Co teraz musze zrobic? Skąd wytrzasnac dobra liste C+. Jak wyszukuje programy i zapisuje zmiany to dalej nie mam listy. Bo jestem w tym zielony:/

Pozdrawiam. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitakson - Po wyszukaniu lista musi być - widać coś źle zapisujesz na koniec - zajrzyj do instrukcji obsługi. Ew. gotowe listy w tym temacie wrzuca @PawelU1981 - ściągnij i wgraj.

 

@bzyq - Owszem - będzie testowany i jego opis pojawi się najprawdopodobniej w numerze 11/2007 SAT Kuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie źle zapisywałem ;]

 

1)a wiec potrzebuje teraz listy kanałów C+ HOT z kanałami HD (mógłby ktoś zapodać jakąś sprawdzoną i dobrą listę? ) :P

2)czy wystarczy tylko wgrać tą listę na tunerek i będzie już chodziło? (tzn jakiego programu użyć)

 

z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciągnij ze strony producenta program Channel Edit w wersji 2.21 i będziesz mógł wgrywać listę i zgrywać ją do komputera! Poza tym jak chcesz to możesz pobawić się moją listą, choć tam poza kanałami C+ są też kanały CP i niektóre Nki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów są schody, nie wiem jak wgrać tą listę ;?podlaczylem kablem tuner z komputerem odpalam HD chanel edit i wyskakuje "Failed initializing port" i nie idzie. nie wiem co źle robie. pomozcie

 

zrestartowalem komputer i problem zniknal lecz jest teraz nowy... klikam download wybieram liste wyskakuje okno do transferu i....... i nic sie nie przesyla :/

 

sprawdzalem na wszystkich COM'ach i tak samo :/

 

Edycja pitter: połączone 3 posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrestartowalem komputer i problem zniknal lecz jest teraz nowy... klikam download wybieram liste wyskakuje okno do transferu i....... i nic sie nie przesyla :/

Poprostu przed włączeniem edytora listy i okna transferu i podaniu listy wyłącz odbiornik z tyłu,nastepnie gdy pasek będzie załadowany włącz odbiornik z tyłu wtedy zacznie się przesyłanie i transfer listy :wink: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dalej nic :/ tak jakby wogóle tuner nie reagował na przesyłanie

dodam jeszcze ze na tym pasku do wgrywania listy wykryło mi H/W S/W (ale inne niz w tunerze) a modelu juz nie wykrylo. napisz co robie po kolei:

 

1 wylaczam tunr z sieci

2 wlaczam HcEditV121

3 kilkam download

4 otwieram liste (wyskakuje pasek)

5 wlaczam tuner (na tunerze wyskakuje loader v109 potem h/w s/w i tuner przechodzi w stan czuwania)

 

a program dalej nie przesyla listy, sprawdzalem kabel tzn wkrecilem go dokladnie

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista w wersji 1.03.3A

 

Zmiany:

Lista została zmieniona (rozszerzona) o pozycje wolne, na nowe,

planowane kanały. Wszystkie kanały posiadające w nazwie symbol * są

tylko pozycjami przygotowanymi pod nowe programy!

 

Dodane nowe grupy kanałów.

1. CYFRA+

2. CP

3. HDTV

4. PREMIERE

5. TPS/ABSat

6.Digital+

 

Poza tym dodane nowe kanały FTA i usunięte kanały nieaktywne.

 

Zmieniony układ kanałów erotycznych. Kanały ogólne polskie przeniesione z pozycji 150 -199 na pozycję 200-249. Kilka zmian u układzie kanałów FTA TV oraz radio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakis uzytkownik 8800 moze powiedziec jak wyglada ogladanie kanalow SD przez HDMI, czy odbiornik upscaluje do np. 1080i czy tez zmienia rozdzielczosc telewizora do PAL. Interesuje mnie tez mozliwosc zmiany formatu obrazu przez tuner, np. u mnie kiedy puszczam obraz przez HDMI sterowanie tymi funkcjami przez pilot telewizora jest zablokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuner skaluje PAL na HDMI do 1080i.

Mozesz to łatwo sprawdzić wciskając 'info' na pilocie telewizora.

Co Tobie skaluje?Owszem wyswietla obraz,podaje ze ma 1080i,ale obraz pozostaje tak samo syfiasty...Wcale sie przez to nie poprawia,wyglada jak po przelaczeniu na 576,oraz wykorzystujac eurozlacze.Chybaze masz na mysli wypelnienie calego ekranu...to owszem to robi,ale na kazdym z ustawien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...