Skocz do zawartości

Ferguson HF8800HD


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za wyjaśnienia. No cóż zostałem klasycznie nabity w butelkę. Spokojnie mogłem kupić sobie fredka za około 200zł i mieć to samo czyli brak HD na Polsacie. No ale mam ładny mebel, chyba, że pójdę za ciosem i dokupię sobie cyfrę żeby nie myśleć że wywaliłem pieniądze w błoto. A tak na marginesie tuner jest bardzo fajny, nie miałem na razie z nim żadnych problemów, chyba poza jednym parę razy pokazywał mi się komunikat na Polsacie że nie mam tego kanału w abonamencie, pomogło wyjęcie i włożenie modułu z kartą. Jest to mój trzeci tuner mam jeszcze globo i echostara - nie ma co nawet porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się specjalnie, bo póki co Cyfrowy Polsat ma tylko jeden kanał - Polsat Sport HD i przez większą część dnia leci na nim promo, więc w praktyce mało co tam można obejrzeć. Być może gdy ruszą z pozostałymi HD pomyślą o module, bo na chwilę obecną wypuszczając go daliby możliwość porównywania z ofertą C+ a to oznacza krytykę (ile razy można oglądać ten 5 minutowy materiał z siatkarkami :lol: ). Wcześniej czy później moduł dla HD się pojawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A kto mi powie, jak uporać się z problemem kanałów PREMIERE np: Direkt oraz Blue Movie, które nie chcą dodawać się automatycznie przy wyszukiwaniu kanałów do listy głównej... Ręczne dodanie w sumie nic nie daje, bo kanały nie są później dekodowane. Pytam, bo wiele osób korzystających z mojej listy na to narzeka. Ma ktoś jakiś pomysł... Może to wina mojego tunera? :?:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, najlepszy sposób to wykupienie abonamentu (a raczej opłacenie takiego filmu) bo kanały Direkt nie są obecnie dostępne w inny sposób o czym pewnie wiesz z forum na którym cię widuję (i chyba tylko one). Natomiast zakładając że ma się abonament to wydaje mi się, że byłby kłopot z dodaniem tych kanałów skoro są pod opcją Multifeed. Tak samo jako Multifeed są kanały sportowe i XXX.

 

 

PS

To na tym forum można pisać o piractwie czy po prostu wielu twoich znajomych płaci za filmy na P. Direkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mnie nie obchodzi kto i w jaki sposób wykorzystuje moją listę kanałów. Jestem ciekawy tylko jak można te kanały w normalny sposób dodać do listy... A co później ktoś z takową listą robi to już nie moja sprawa. Zauważ, że na innych forach zamieszczam tylko neutralne porady lub listę kanałów. Piractwo mnie nie interesuje. Korzystam tylko z legalnych metod oglądania tv. A pytanie było zadane z czystej ciekawości, bo już zgłupiałem dlaczego nie są dodawane kanały właśnie z pakietu PREMIERE :wink:

 

Poza tym nie pisałem o znajomych, tylko o anonimowych ludziach z innych for satelitarnych... A jeśli problem dodania kanałów do listy uznajesz za rozmowę o piractwie, to chyba masz problem z rozumieniem tekstu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski dalej są na kanałach SD. Tzn nie wszystkich ale są.

Po wgraniu nowej wersji lista kanałów została i nie musiałem wgrywać nowej wersji.

Wcześniej myślałem że ten niebieski pasek, który się wyświetlał tylko na wyszukiwaniu ręcznym nie wyświetla mi się w zakładce ANTENA bo mam coś skopane w dekoderze.

Okazało się jednak, że to błąd Fergusona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...