Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

@kacper130700 - mało przydatne z tą aktywnością, ale zobaczę, czy to jest dostępne do odpalenia.(...)

To żeby lepiej zmotywować administrację, przyłączam się do tej prośby. Lubię różne ciekawostki, statystyki i tej funkcji mi na nowej odsłonie forum brakuje. Zresztą gdyby ta prośba nie pojawiła się wcześniej, sam bym ją teraz zgłosił.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, to ja również przyłączam się do tej prośby, i dołączam jeszcze jedną propozycję. W starym silniku można było w profilu użytkownika zobaczyć, ile średnio postów dziennie pisze, oraz jaki procent wszystkich postów na forum stanowią posty danej osoby. Czy to by można było włączyć tutaj, jeśli się da? Przyznam się że lubiłem czasem sprawdzać, ile średnio postów piszę ;)

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnią ilość pisanych postów też bym chętnie widział, więc również się przyłączam. Przepraszam administrację, że może trochę niepotrzebnie dublujemy prośby poprzez wzajemne przyłączanie się do nich, ale chodzi o wykazanie większego zainteresowania tymi zmianami niż tylko widzimisię jednej osoby.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie nie jest widoczne dla wszystkich, bo przykładowo dlaczego twoi sąsiedzi mają wiedzieć, że dostałeś mandat za jazdę samochodem niezgodnie z przepisami? Tak samo na forum, dlaczego ktoś ma wiedzieć o czyimś ostrzeżeniu, np. prowokować go i doprowadzić w efekcie do bana. Może tu przesadzam, ale są informacje, które powinien znać tylko zainteresowany. W końcu mail z rejestracji też nie jest pokazany pod nickiem. Są rzeczy do wglądu publicznego, muszą też być jakieś prywatne. Zwłaszcza że ostrzeżenie jest indywidualne, przede wszystkim zainteresowany powinien to wiedzieć i odpowiednio się potem zachowywać.

Nie do końca się z Tobą zgadzam, bo Ja myślałem tylko o opcji, że będzie podana tylko liczba ostrzeżeń na koncie, bez wglądu za co dany użytkownik je dostał, wiadomo jak ma się coś na sumieniu to lepiej to ukryć niż pokazywać publicznie. :wink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Brak możliwości oceniania postów +/- przez osoby co niewiele piszą lub wcale ,bo często się zdarza że ktoś minusuję a ogólnie nie udziela się na forum ,to moja propozycja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości oceniania postów +/- przez osoby co niewiele piszą lub wcale ,bo często się zdarza że ktoś minusuję a ogólnie nie udziela się na forum ,to moja propozycja :D

 

Przecież nie ocenia się usera tylko jego wypowiedzi...więc nie rozumiem, po co Ci możliwość oceny usera....jak rozumiem to taki rewanż, żeby minusa wlepić....

 

Ponadto zasada na forum jest prosta i dobra aktualnie, czyli dużo piszesz możesz mieć duzo +, ale i dużo -. To jest w pełni sprawiedliwe....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth - sorry za szybko przeczytałem ;) Jednak nie powinno się tego odbierać komuś, bo śledzi forum. Ja zarejestrowałem się w 2013, a regularnie zacząłem pisać latem 2015r. - do tego okresu miałem 2 posty ;) Raczej należy sprawdzać userów z multikontami ;) Ponadto co to za problem dla multiaccountera nabić odpowiednią ilość postów ?

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Są na forum różne rozpiski, zestawienia. Brakuje mi, no chyba że jest a ja nie znalazłem, zestawienia kanałów z podziałem na przynależność do danej grupy medialnej. Czyli zestawienie polskich kanałów należących do FOX-a, VIACOM, Polsat-u, Polcast-u, SPI itd. Może ktoś coś takiego zrobi?

 WM już coś takiego zrobiły.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/najwieksze-grupy-telewizyjne-w-polsce-tvp-ma-jedna-trzecia-rynku-w-dol-grupa-tvn-i-nc

Podpowiedź podziału już jest to teraz niech ktoś to zrobi z logotypami i na bieżąco aktualizuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do +/- to jak wspomniałem wcześniej jest w planach ograniczenie tej możliwości, rozważam kilka opcji (czas od rejestracji, ilość postów, ograniczenie ogólne minusów, w ogóle reset + całkowite wyłączenie)

Lista ostatnich postów na mobilnej: to nie jest czasem "Nowa zawartość" w tym menu po prawej? Jeśli to nie to, to zerknę przy aktualizacji.

Powiadomienia o wspomnieniu: aktualnie brak, docelowo być może się pojawi, testuję coś takiego wewnętrznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Co do +/- to jak wspomniałem wcześniej jest w planach ograniczenie tej możliwości, rozważam kilka opcji (czas od rejestracji, ilość postów, ograniczenie ogólne minusów, w ogóle reset + całkowite wyłączenie)

Najlepszą opcją było by wyłączenie tego,jeśli ktoś chce wyrazić swoją opinię niech to robi w formie pisemnej ;)

@Mr.Orbita czekamy na konkretne rozwiązanie tego co ma miejsce obecnie ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth - nie myślałem, że to napiszę, ale muszę się tutaj zgodzić z Tobą w całej rozciągłości - też jestem za całkowitym wyłączeniem tego narzędzia, ewentualnie za pozostawieniem możliwości "plusowania". Może głosowania forumowe @Mr.Orbita? Pewnie można odpalić tutaj jakąś ankietę, żeby zadowolić większość ;)

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...