Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie 2016 w Rio de Janeiro


olek122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TdF, wielkie szlemy (kazdy raz na rok) i cala reszta tego typu imprez jest rozgrywana rok w rok.

Igrzyska Olimpijskie sa rozgrywane raz na 4 lata - to tylko 1 turniej na 4 lata!

 

Niesamowitym jest to, ze ktos potrafi byc tak wielkim pozerem i grac tylko dla kasy oraz punktow, a gdy juz jest jakis "wyzszy cel" to od razu odpuszcza.

Juz nie mowie o Radwanskiej, ktora nie wygrala (i nie wygra) zadnego wielkiego szlema i zawsze zawodzi w najwazniejszych momentac, bo to jest po prostu komedia i czysty sarkazm co ona wyprawia. Wczoraj po raz kolejny na Igrzyskach osmieszyla nie tyle siebie co caly kraj -> skoro ktos nie potrafi sie zmobilizowac i ma wszystko gdzies, byleby sie liczyla jego kasa, to po co kogos takiego wysylac na Igrzyska?

 

Jakos kazdy inny potrafi trzymac swoj poziom a taka Radwanska nie pierwszy raz cos odwala.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz dnia: Czyż nie jest piękna? Jest naprawdę urocza. Można mieć jedynie pretensje, że tak samo jak strzelectwo uwielbia słodycze. - Jarosław Idzi o zawodniczce z Egiptu w finale strzelania z pistoletu pneumatycznego. Wygrała Chinka, przed Rosjanką i zawodniczką z Grecji. Pierwsze złoto dla Chin na tych IO. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zła wiadomość jest taka, że dzisiejsze konkurencje wioślarskie zostaną przełożone na jutro tym samym prawdopodobnie zakończą się finałami nie 13, a 14 sierpnia.

Szpakowski wspominał wczoraj w transmisji o dniu rezerwy właśnie na wypadek przełożenia zawodów z powodu niesprzyjających warunków. I jak widać się sprawdziło.

 

Informacja o paraolimpiadzie (myślę że tutaj teraz można o tym wspomnieć): Rosja nie będzie reprezentowana podczas wrześniowej paraolimpiady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze o informacji w programie dnia o naszej sztafecie w składzie: Paweł Korzeniowski, Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski i Konrad Czerniak 4 x 100 metrów stylem dowolnym panów w biegu 1, który wystartował o 19:54, ale nie uwzględniłem, za co serdecznie przepraszam. Szerzej przedstawię w podsumowaniu 2. dnia Igrzysk w Rio. Konkurencja w kajakarstwie górskim rozpoczęła się z godzinnym opóźnieniem względem pierwotnie planowanego.

Katie Ledecky pobiła rekord olimpijski w 400 metrów stylem dowolnym należący do tragicznie zmarłej w ubiegłym roku Camille Muffat.

Edytowane przez Pepek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Janowicz odpada,ale brawa za walkę:)


Zapomniałem jeszcze o informacji w programie dnia o naszej sztafecie w składzie: Paweł Korzeniowski, Kacper Majchrzak, Jan Świtkowski i Konrad Czerniak 4 x 100 metrów stylem dowolnym panów w biegu 1, który wystartował o 19:54, ale nie uwzględniłem, za co serdecznie przepraszam. Szerzej przedstawię w podsumowaniu 2. dnia Igrzysk w Rio. Konkurencja w kajakarstwie górskim rozpoczęła się z godzinnym opóźnieniem względem pierwotnie planowanego.

Katie Ledecky pobiła rekord olimpijski w 400 metrów stylem dowolnym należący do tragicznie zmarłej w ubiegłym roku Camille Muffat.

I tak pływacy odpadli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...