Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie 2016 w Rio de Janeiro


olek122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo polscy piłkarze ręczni, ale do wygrania jeszcze został prrzynajmniej jeden mecz ze Szwedami (następnej nocy o 0:50), bo czy ze Słowenią wygramy, to pewnie zaważy taktyka drużyny.  Może uda się wygrać nawet ten drugi mecz, ale raczej w to wątpię.

 

Komentatorzy TVP nawet odpuścili sobie komentarz tego spotkania i bardziej rozmawiali :mrgreen:

 

W kajakach górskich przy pechu rywali możemy zdobyć medal. Awans z czwartego miejsca, w finale może się zakończy lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja programu dnia:

O 22:20 w kolarstwie torowym panów w sprincie drużynowym w biegu 1. Polacy będą rywalizować z Francuzami w składzie Gregory Bauge, Francois Pervis i Michael D'Almeida.

 

EDIT TUŻ PO PÓŁNOCY:

Aktualizacja programu dnia. To już wiadomo, że o 4:00 w nocy będą dwa mecze barażowe panów:

Daniele Lupo / Paolo Nicolai [Włochy] - Grzegorz Fijałek / Mariusz Prudel

Piotr Kantor / Bartosz Łosiak - Ben Saxton / Chaim Schalk [Kanada]

Po tych barażach z udziałem pań będą już znane pary.

Edytowane przez Pepek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka plażowa: Obie nasze pary męskie przegrały swoje mecze barażowe i mogą wracać do domu, szkoda, liczyłem na jakiś ćwierćfinał, a nawet do 1/8 finału żadna nasza para w turnieju męskim się nie zakwalifikowała. Pozostaje nam duet kobiet.

W turnieju siatkówki halowej mężczyzn dzisiaj w nocy Brazylia przegrała z USA 1:3, tak więc mój plan gry z Kanadą w ćwierćfinale raczej spali na panewce. Zagramy z kimś mocnym w ćwierćfinale - nawet jak wygramy grupę.

I jeszcze piłka ręczna, Polacy wczoraj odnieśli pierwsze zwycięstwo na turnieju - teraz czeka na nich Szwecja, która na razie wszystko przegrała, mecz ten zadecyduje w dużej mierze o awansie, wygrywając odprawiamy Szwedów do domu. Ogórki z Brazylii pokonały Niemcy - może niektórzy tutaj zmienią swoją opinię o tej drużynie, czas najwyższy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie 6. dnia Igrzysk w Rio:

STARTY POLAKÓW

Zacznę póki co od badmintona, w deblu panów Adam Cwalina i Przemysław Wacha przegrali z Koreańczykami Kimami: Gi-jungiem i Sa-rangiem wynikiem 0:2 (pierwszy set - do 14; drugi set - do 15), w mikście Robert Mateusiak i Nadieżda Zięba przegrali z Duńczykami Joachimem Fischerem Nielsenem i Christinną Pedersen wynikiem 0:2 (pierwszy set - do 18; drugi set - do 21), a w singlu panów Adrian Dziółko wygrał z Gwatemalczykiem Kevinem Cordonem wynikiem 2:1 (pierwszy set - do 18 [dla Gwatemalczyka]; drugi set - do 10 [dla Polaka]; trzeci set - do 13 [dla Polaka]). Jeśli chodzi o wioślarstwo, to w nim mamy 2 radosne wiadomości, ale zacznę od pierwszych startów w tym dniu, czyli od dwójek bez sternika pań, siostry Anna i Maria Wierzbowskie zajęły w 1. biegu półfinału AB 5. miejsce i powalczą w finale B, w dwójce podwójnej wagi lekkiej pań Weronika Deresz i Martyna Mikołajczak podobnie jak siostry Wierzbowskie zajęły w 1. biegu półfinału AB 5. miejsce i powalczą w finale B, jeśli chodzi o dwójkę podwójną wagi lekkiej panów to Artur Mikołajczewski i Miłosz Jankowski zajęli w 2. biegu 3. miejsce i dało im udział w finale A o medal, w ósemce panów nasza polska osada w składzie: Zbigniew Schodowski, Mateusz Wilangowski, Krystian Aranowski, Robert Fuchs, Mikołaj Burda, Michał Szpakowski, Marcin Brzeziński, Piotr Juszczak i w roli sternika Daniel Trojanowski zajęła 4. miejsce w repasażu zapewniając im udział w finale o medal, jeśli chodzi o czwórkę podwójną panów to nasza osada w składzie: Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz i Mirosław Ziętarski otarli się o medal uzyskując 4. miejsce, no i dwie radosne wieści, w czwórce podwójnej pań nasza osada w składzie: Maria Springwald, Joanna Leszczyńska, Agnieszka Kobus i Monika Ciaciuch zdobyły brązowy medal, w dwójce podwójnej pań Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj wywalczyły pierwsze na tych Igrzyskach złoty medal dla polskiej ekipy, ale więcej o tych w sekcji Finałów. Teraz pora na strzelectwo i karabin małokalibrowy na 3 pozycje 50 metrów, żadnej z nich nie udało się uzyskać awansu do wąskiego finału, w eliminacjach 16. miejsce zdobyła Agnieszka Nagay z wynikiem 578 punktów, z czego 28x oraz 23. miejsce Sylwia Bogacka z wynikiem 577 punktów, z czego 19x. Jeśli chodzi o rywalizację judoczek, w kategorii do 78 kg Daria Pogorzelec w pierwszej rundzie pokonała Kamerunkę Hortence Atanganę, w którym zadecydowała większa kara shido dla Kamerunki, ale w drugiej rundzie nie udało się pokonać Niemkę Luisę Malzahn poprzez shido dla Polki i tym samym zakończyła się dla niej przygoda. Teraz o siatkówce plażowej, najpierw od pań Monika Brzostek i Kinga Kołosińska przegrały z Brazylijkami Larissą Françą i Talitą Antunes wynikiem 0:2 (pierwszy set - do 10; drugi set - do 15), a jeśli chodzi o panów to najpierw od ostatniego meczu z udziałem polskiej pary w rundzie wstępnej Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel pokonali chilijskich braci Marco i Estebana Grimaltów wynikiem 2:1 (pierwszy set - do 13 [dla Polaków]; drugi set - do 16 [dla Chilijczyków]; trzeci set - do 9 [dla Polaków]), teraz o barażach, niestety żadnej z polskich par nie udało się przebrnąć przez baraż o bycie szczęśliwych przegranych, Piotr Kantor i Bartosz Łosiak przegrali z Włochami Daniele Lupo i Paolo Nicolai wynikiem 1:2 (pierwszy set - do 12 [dla Włochów]; drugi set - do 15 [dla Polaków]; trzeci set - 13 [dla Włochów]), a Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel przegrali z Kanadyjczykami Benem Saxtonem i Chaimem Schalkiem wynikiem 0:2 (pierwszy set - do 19; drugi set - do 18) i tym samym przygoda polskich siatkarzy plażowych panów dobiegła już końca. Jeśli chodzi o kajakarstwo górskie to zacznę od dwójek kanadyjek panów Marcin Pochwała i Piotr Szczepański w półfinale wywalczyli awans do finału z czasem 110,17 sekund bez jakichkolwiek kar, ale w finale zajęli 5. miejsce z lepszym czasem 104,97 sekund bez kar, ale w jedynkach kajakach pań Natalia Pacierpnik w półfinale była o włos od finału zajmując 11. miejsce z czasem 109,63 sekund z 2 sekundami karnymi, a gdyby nie kary to byłaby w finale, tym samym kajakarstwo górskie dobiegło już końca. W żeglarstwie zacznę od klasy RS:X, w przypadku panów to po 9 wyścigach Piotr Myszka zajmuje 3. miejsce, przez co zwiększa się dla niego szansa medalowa, ale jeśli chodzi o panie to po 9 wyścigach Małgosia Białecka zajmuje 15. miejsce, a w przypadku klasy 470 pań to po 4 wyścigach Irmina Gliszczyńska i Agnieszka Skrzypulec zajmują 11. miejsce. Teraz czas na pływanie, zacznę od 50 metrów stylem dowolnym panów, w 8. biegu Filip Wypych zajął 2. miejsce z czasem 22,23 sekundy, a w biegu 9. Paweł Juraszek zajął ostatnie miejsce, żadnemu z nich nie udało się awansować do półfinałów, w 200 metrach stylem grzbietowym Alicja Tchórz zajęła w 2. biegu ostatnie miejsce z czasem 2:11,40 i nie zakwalifikowała się do półfinału, a w 100 metrów stylem motylkowym Konrad Czerniak uzyskał w eliminacjach czas 51,81 sekund w 4. biegu zajmując 3. miejsce, ale w półfinale nie udało się przebrnąć do finału uzyskując zbliżony czas do eliminacji 51,80 sekund, zajmując w półfinałach 10. miejsce, a w 1. biegu półfinałowym zajął 3. miejsce, ale Paweł Korzeniowski zajął w 5. biegu ostatnie miejsce z czasem 53,71 sekund i nie zakwalifikował się do finału. Teraz pora na kolarstwo torowe i 1. dzień na welodromie, zaczynając od sprintu drużynowego panów nasza drużyna w składzie: Rafał Sarnecki, Damian Zieliński i Krzysztof Maksel zajęli w eliminacjach 5. miejsce i rywalizowali w eliminacjach z Francuzami w składzie: Gregory Bauge, Michael D'Almeida i Francois Pervis, ale Polacy przegrali z Francuzami o 0,402 sekundy, a u pań w wyścigu drużynowym na dochodzenie w eliminacjach nasza drużyna w składzie: Daria Pikulik, Edyta Jasińska, Justyna Kaczkowska, Natalia Rutkowska, no i w roli rezerwowej Małgorzata Wojtyra zajęła 8. miejsce z czasem 4:28,988 dając im awans do dalszej rywalizacji. W tenisie ziemnym nasi debliści Agnieszka Radwańska i Łukasz Kubot przegrali z rumuńskimi deblistami Iriną-Camelią Begu i Horią Tecau wynikiem 1:2 (pierwszy set - 6:4 [dla Polaków]; drugi set - 6:7 [dla Rumunów], w tie-breaku 1:7; trzeci set - 8:10 [dla Rumunów]) i tym samym polska przygoda z tenisem ziemnym dobiegła końca. Jeśli chodzi o gry zespołowe to zacznę od naszych szczypiornistów, to oni wygrali z Egipcjanami wynikiem 33:25 (do przerwy - 16:10), a najwięcej bramek dla nas zdobył Michał Daszek z 6 bramkami, a w przypadku siatkarzy naszych to po raz trzeci wygrali, tym razem z Argentyńczykami wynikiem 3:0 (pierwszy set - do 21; drugi set - 19; trzeci set - do 35).

 

FINAŁY

Gimnastyka sportowa: wielobój indywidualny pań: złoty medal wywalczyła Amerykanka Simone Biles z wynikiem 62,198 punktów, srebrny medal zdobyła również Amerykanka Aly Raisman z wynikiem 60,098, a brąz trafiła do Rosjanki Alii Mustafiny z wynikiem 58,665 punktów

Judo:

* panie - do 78 kg: złoty medal wywalczyła Amerykanka Kayla Harrison pokonując Francuzkę Audrey Tcheumeo ipponem, a brązowe medale wywalczyły odpowiednio Brazylijka Mayra Aguiar pokonując Kubankę Yalennis Castillo dzięki yuko oraz Słowenka Anamari Velenszek pokonując Niemkę Luise Malzahn (tą, która pokonała Darię Pogorzelec) ipponem

* panowie - do 100 kg: złoty medal powędrował do Czecha Lukasa Krpalka wygrywając z Azerem Elmara Gasimowa dzięki ipponowi, a brązowe medal wywalczyli odpowiednio Francuz Cyrille Maret pokonując Niemca Karla-Richarda Freya ipponem oraz Japończyk Ryunosuke Haga pokonując Ukraińca Artema Błoszenko ipponem

Kajakarstwo górskie:

* dwójki kanadyjki panów: złoty medal wywalczyli słowaccy kuzyni Ladislav i Peter Skantarowie uzyskując czas 101,58 sekund, srebrny medal powędrował do Brytyjczyków Davida Florence'a i Richarda Hounslow z czasem 102,01 sekund ze stratą do zwycięzców wynoszącym 0,43 sekundy, a brązowy medal zdobyli Francuzi Gauthier Klauss i Matthieu Peche z czasem 103,24 sekundy ze stratą 1,66 sekund

* jedynki kajaki panów: złoty medal wywalczyła Baskijka reprezentująca Hiszpanię Maialen Chourraut z czasem 98,65 sekund, srebro wywalczyła Nowozelandka Luuka Jones uzyskując czas 101,82 sekundy ze stratą do zwyciężczyni wynoszącym 3,17 sekund, a brąz zdobyła Australijka Jessica Fox z czasem 102,49 sekund z 2 sekundami karnymi ze stratą 3,84 sekundy

Kolarstwo torowe: sprint drużynowy panów: złoty medal wywalczyli Brytyjczycy w składzie: Philip Hindes, Jason Kenny i Callum Skinner z czasem 42,440 sekund z rekordem olimpijskim pokonując Nowozelandczyków w składzie: Eddie Dawkins, Ethan Mitchell i Sam Webster z różnicą 0,102 sekundy, a brązowy medal wywalczyli Francuzi w składzie wspomnianym w sekcji "Starty Polaków" z czasem 43,143 sekundy pokonując Australijczyków w składzie: Patrick Constable, Matthew Glaetzer i Nathan Hart z różnicą 0,155 sekundy

Łucznictwo: indywidualny pań: złoty medal wywalczyła Koreanka z południa Chang Hye-jin wygrywając z Niemką Lisą Unruh wynikiem 6:2 (pierwszy set - 26:27 [wygrana Koreanki]; drugi set - 28:26 [wygrana Niemki]; trzeci set - 26:27 [wygrana Koreanki]; czwarty set - 27:29 [wygrana Koreanki]), a brązowy medal trafiła do Koreanki z południa Kim Bo-bae wygrywając z Meksykanką Alejandrą Valencią wynikiem 6:4 (pierwszy set - 25:26 [wygrana Koreanki]; drugi set - 29:28 [wygrana Meksykanki]; trzeci set - 25:26 [wygrana Koreanki]; czwarty set - 27:21 [wygrana Meksykanki]; piąty set - 25:30 [wygrana Koreanki])

Pływanie:

* 200 metrów stylem grzbietowym panów: złoty medal wywalczył Amerykanin Ryan Murphy uzyskując czas 1:53,62, srebro zdobył Australijczyk Mitch Larkin z czasem 1:53,96 ze stratą do zwycięzcy wynoszącym 0,34 sekundy, a brązowy medal wywalczył Rosjanin Jewgienij Ryłow z czasem 1:53,97 ze stratą 0,35 sekund

* 200 metrów stylem zmiennym panów: złoty medal wywalczył Amerykanin Michael Phelps z czasem 1:54,66, srebro zdobył Japończyk Kosuke Hagino z czasem 1:56,61 ze stratą do zwycięzcy wynoszącym 1,95 sekund, a brąz wywalczył Chińczyk Wang Shun z czasem 1:57,05 ze stratą 2,39 sekund

* 100 metrów stylem dowolnym pań: złoty medal wywalczyły ex-aequo Amerykanka Simone Manuel i Kanadyjka Penny Oleksiak z czasem 52,70 sekund z nowym rekordem olimpijskim współdzielonym, a brązowy medal wywalczyła Szwedka Sarah Sjoestroem z czasem 52,99 sekund ze stratą do zwyciężczyń wynoszącym 0,29 sekund

* 200 metrów żabką pań pań: złoty medal wywalczyła Japonka Rie Kaneto z czasem 2:20,30, srebro zdobyła Rosjanka Julia Jefimowa uzyskując czas 2:21,97 ze stratą do zwyciężczyni wynoszącym 1,67 sekund, a brąz wywalczyła Chinka Shi Jinglin z czasem 2:22,28 ze stratą 1,98 sekund

Rugby siedmioosobowe: panowie: w meczu o złoty medal wygrała reprezentacja Fidżi (i to pierwszy historyczny medal dla tego kraju) pokonując Wielką Brytanię wynikiem 43:7, a w meczu o brązowy medal Republika Południowej Afryki pokonała Japonię wynikiem 54:14

Strzelectwo: karabin małokalibrowy 3 postawy 50 metrów pań: złoty medal wywalczyła Niemka Barbara Engleder uzyskując wynik 458,6 punktów z rekordem olimpijskim po zmianie przepisów, a srebro i brąz odpowiednio wywalczyły Chinki Zhang Binbin z wynikiem 458,4 punktów oraz Du Li z wynikiem 447,4 punktów

Szermierka: szpada drużynowa pań: złoty medal wywalczyły Rumunki w składzie: Loredana Dinu, Simona Gherman, Simona Pop i Ana Maria Popescu pokonując Chinki w składzie: Hao Jialu, Su Yiwen, Sun Yujie i Xu Anqi wynikiem 44:38, a brązowy medal wywalczyły Rosjanki w składzie: Olga Koczniewa, Wioletta Kołobowa, Tatiana Łogunowa i Lubow Szutowa pokonując Estonki w składzie: Julia Beljajeva, Irina Embrich i Erika Kirpu wynikiem 37:31

Tenis stołowy: singiel panów: złoty medal wywalczył Chińczyka Ma Long pokonując swego rodaka Zhang Jike wynikiem 4:0 (pierwszy set - do 12; drugi set - do 5; trzeci set - do 4; czwarty set - do 4), a brązowy medal wywalczył Japończyk Jun Mizutani pokonując Białorusina Władimira Samsonowa wynikiem 4:1 (pierwszy set - do 4 [dla Japończyka]; drugi set - do 9 [dla Japończyka]; trzeci set - do 6 [dla Białorusina]; czwarty set - do 12 [dla Japończyka]; piąty set - do 8 [dla Japończyka])

Wioślarstwo:

* dwójka bez sternika panów: złoty medal wywalczyli Nowozelandczycy Eric Murray i Hamish Bond uzyskując czas 6:59,71, srebrny medal zdobyli reprezentanci RPA Lawrence Brittain i Shaun Keeling z czasem 7:02,51 ze stratą do zwycięzców wynoszącym 2,80 sekund, a brązowy medal zdobyli Włosi Giovanni Abaganale i Marco Di Costanzo z czasem 7:04,52 ze stratą 4,81 sekund

* dwójka podwójna panów: złoty medal wywalczyli chorwaccy bracia Martin i Valent Sinkoviciowie uzyskując czas 6:50,28, srebro zdobyli Litwini Mindaugas Griskonis i Saulius Ritter z czasem 6:51,39 ze stratą do zwycięzców wynoszącym 1,11 sekund, a brąz wywalczyli Norwegowie Kjetil Borch i Olaf Tufte z czasem 6:53,25 ze stratą 2,97 sekund

* czwórka podwójna panów: złoto wywalczyli niemiecka osada w składzie: Philipp Wende, Lauritz Schoof, Karl Schulze i Hans Gruhne uzyskując czas 6:06,81, srebro powędrował do australijskiej osady w składzie: Karsten Forsterling, Alexander Belongoff, Cameron Girdlestone z czasem 6:07,96 ze stratą do zwycięzców wynoszącym 1,15 sekund, a brąz trafił do estońskiej osady w składzie: Andrei Jaemsae, Allar Raja, Tonu Endrekson i Kaspar Taimsoo z czasem 6:10,65 ze stratą 3,84 sekundy

* czwórka bez sternika wagi lekkiej panów: złoto wywalczyli szwajcarska osada w składzie: Lucas Tramer, Simon Schuerch, Simon Niepmann i Mario Gyr uzyskując czas 6:20,51, srebro trafił do duńskiej osady w składzie: Jacob Barsoee, Jacob Larsen, Kasper Winther Joergensen i Morten Joergensen z czasem 6:21,97 ze stratą do zwycięzców wynoszącym 1,46 sekund, a brąz powędrował do francuskiej osady w składzie: Franck Solforosi, Thomas Baroukh, Guillaume Raineau i Thibault Colard z czasem 6:22,85 ze stratą 2,34 sekundy

* dwójka podwójna pań: złoty medal wywalczyły wspominane już w sekcji "Starty Polaków" Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj uzyskując czas 7:40,10, srebrny medal zdobyły Brytyjki Victoria Thornley i Katherine Grainger z czasem 7:41,05 ze stratą do zwyciężczyń wynoszącym 0,95 sekund, a brązowy medal wywalczyły Litwinki Donata Vistartaite i Milda Valciukaite z czasem 7:43,76 ze stratą 3,66 sekund

* czwórka podwójna pań: złoto wywalczyła niemiecka osada w składzie: Annekatrin Thiele, Carina Baer, Julia Lier i Lisa Schmidla uzyskując czas 6:49,39, srebro wywalczyła holenderska osada w składzie: Chantal Achterberg, Nicole Beukers, Inge Janssen i Carine Bouw z czasem 6:50,33 ze stratą do zwycięskiej osady wynoszącym 0,94 sekundy, a brąz wywalczyła nasza osada wspomniana w sekcji "Starty Polaków" z czasem 6:50,86 ze stratą 1,47 sekund

 

===

 

Program na 7. dzień Igrzysk z udziałem naszych:
13:25 Badminton - faza grupowa, mikst [M] (Xu Chen / Ma Jin [Chiny] - Robert Mateusiak / Nadieżda Zięba)
14:00 Strzelectwo - skeet, kwalifikacje [K] (z udziałem Agnieszki Jarmolińskiej)
14:10 Wioślarstwo - dwójka podwójna wagi lekkiej, finał B [K] (z udziałem Weroniki Deresz i Martyny Mikołajczak)
14:30 Wioślarstwo - dwójka bez sternika, finał B [K] (z udziałem sióstr Anny i Marii Wierzbowskich)
14:30 Lekkoatletyka - rzut dyskiem, eliminacje, grupa A [M] (z udziałem Piotra Małachowskiego)
15:00 Wioślarstwo - jedynka, półfinał AB [M] (z udziałem Natana Węgrzyckiego-Szymczyka)
15:00 Judo - powyżej 100 kg, eliminacje [M] (z udziałem Macieja Sarnackiego, w pierwszej rundzie jego rywalem będzie Thormodur Arni Jonsson [islandia], jeśli go pokona to rywalem w kolejnej rundzie będzie Or Sason [izrael] lub Islam Esz-Szehaby [Egipt], jeśli go pokona to rywalem w ćwierćfinale będzie Roy Meyer [Holandia], Deo Gracia Ngokaba [Kongo], Kim Sung-mun [Korea Południowa] lub Freddy Figueroa [Ekwador])
15:05 Lekkoatletyka - pchnięcie kulą, eliminacje, grupa B [K] (z udziałem Pauliny Guby)
15:19 Lekkoatletyka - 800 metrów, runda 1, bieg 2 [M] (z udziałem Adama Kszczota)
15:44 Wioślarstwo - dwójka podwójna, finał A [M] (z udziałem Artura Mikołajczewskiego i Miłosza Jankowskiego) - o medal
15:55 Lekkoatletyka - 800 metrów, runda 1, bieg 6 [M] (z udziałem Marcina Lewandowskiego)
15:55 Lekkoatletyka - rzut dyskiem, eliminacje, grupa B [M] (z udziałem Roberta Urbanka)
17:15 Strzelectwo - pistolet szybkostrzelny 25 metrów, kwalifikacje, etap 1 [M] (z udziałem Piotra Daniluka)
18:05 Żeglarstwo - 49er, wyścigi 1-3 [M] (z udziałem Łukasza Przybytka i Pawła Kołodzińskiego)
18:05 Żeglarstwo - RS:X, wyścigi 10-12 [K] (z udziałem Małgorzaty Białeckiej)
18:15 Żeglarstwo - Laser, wyścigi 7-8 [M] (z udziałem Kacpra Ziemińskiego)
18:15 Żeglarstwo - RS:X, wyścigi 10-12 [M] (z udziałem Piotra Myszki)
18:15 Żeglarstwo - 470, wyścigi 5-6 [K] (z udziałem Irminy Gliszczyńskiej i Agnieszki Skrzypulec)
18:23 Pływanie - 50 metrów stylem dowolnym, bieg 8 [K] (z udziałem Anny Dowgiert)
18:26 Pływanie - 50 metrów stylem dowolnym, bieg 9 [K] (z udziałem Aleksandry Urbańczyk)
19:16 Pływanie - 1500 metrów stylem dowolnym, bieg 3 [M] (z udziałem Mateusza Sawrymowicza)
19:30 Lekkoatletyka - chód na 20 km [M] (z udziałem Łukasza Nowaka, Jakuba Jelonka i Artura Brzozowskiego) - o medal
19:34 Pływanie - 1500 metrów stylem dowolnym, bieg 4 [M] (z udziałem Wojciecha Wojdaka)
20:00 Strzelectwo - skeet, półfinał [K] (z ew. udziałem Agnieszki Jarmolińskiej)
20:00 Tenis stołowy - drużynowy, runda 1 [K] (Polska {Li Qian, Katarzyna Grzybowska-Franc, Natalia Partyka} - Japonia {Kasumi Ishikawa, Ai Fukuhara, Mima Ito})
20:15 Strzelectwo - skeet, finały (o brąz - 20:15 / o złoto - 20:25) [K] (z ew. udziałem Agnieszki Jarmolińskiej) - o medal
20:30 Judo - powyżej 100 kg, finały/repasaże [M] (z ew. udziałem Macieja Sarnackiego)
20:48 Pływanie - 4 x 100 metrów stylem zmiennym, bieg 1 [M] (z udziałem polskiej sztafety, skład będzie znany później)
21:14 Kolarstwo torowe - sprint, eliminacje [M] (z udziałem Rafała Sarneckiego i Damiana Zielińskiego)
22:25 Badminton - faza grupowa, debel (Mathias Boe / Carsten Mogensen [Dania] - Adam Cwalina / Przemysław Wacha)
22:30 Kolarstwo torowe - sprint, 1/16 finału, bieg 1-9 (każdy bieg co 3 minuty) [M] (z ew. udziałem Rafała Sarneckiego lub/i Damiana Zielińskiego)
23:08 Kolarstwo torowe - sprint, 1/16 finału, bieg repasażowy 1-3 (każdy bieg co 3 minuty) [M] (z ew. udziałem Rafała Sarneckiego lub/i Damiana Zielińskiego)
01:30 Lekkoatletyka - 1500 metrów, runda 1, bieg 1 [K] (z udziałem Angeliki Cichockiej)
01:40 Lekkoatletyka - rzut młotem, eliminacje, grupa A [K] (z udziałem Anity Włodarczyk)
01:41 Lekkoatletyka - 1500 metrów, runda 1, bieg 2 [K] (z udziałem Sofii Ennaoui)
02:53 Lekkoatletyka - 400 metrów, runda 1, bieg 7 [M] (z udziałem Rafała Omelko)
03:00 Lekkoatletyka - pchnięcie kulą, finał [K] (z ew. udziałem Pauliny Guby) - o medal
03:10 Lekkoatletyka - rzut metrów, eliminacje, grupa B [K] (z udziałem Joanny Fiodorow i Malwiny Kopron)
03:59/04:06 Pływanie - 50 metrów stylem dowolnym, półfinał 1/2 [K] (z ew. udziałem Anny Dowgiert lub/i Aleksandry Urbańczyk)
04:08 Lekkoatletyka - 100 metrów, bieg 5 [K] (z udziałem Ewy Swobody)
04:15 Lekkoatletyka - 100 metrów, bieg 6 [K] (z udziałem Mariki Popowicz-Drapały)
Edytowane przez Pepek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...