Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie 2016 w Rio de Janeiro


olek122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żal siatkarzy... naprawdę w nich wierzyłem, ale niestety wszystko się skończyło, mogę zacytować klasyka "Miało być dobrze, a k... nie było". Ta porażka zwyczajnie, tak po kibicowsku, boli. Będzie jeszcze czas na to, aby dyskutować nad tym, gdzie był błąd w kadrze, co było niedopracowane. Ale jedno trzeba przyznać - walczyli do końca. Najpierw długi bój o to, by w ogóle móc na IO zagrać, potem faza grupowa, która poszła świetnie. I w ćwierćfinale się niestety zepsuło... nie sprawdzi się to, o czym niektórzy kibice marzyli już od 2014, że jeśli w '74 wygraliśmy MŚ, a w '76 IO, to taka kombinacja się powtórzy...

 

Wiem, że pewnie teraz znajdą się osoby, które nie zostawią na kadrze suchej nitki. Tak zawsze jest. Przy sukcesie wszyscy się cieszą, przy porażce wielu z nich kompletnie zmienia zdanie. Ale ja nie będę tutaj krytykować naszej drużyny. Po prostu jakoś nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jak pisałem po losowaniach grup - trafiliśmy fatalnie. Było wiadomo, że zagramy ćwierćfinał z kimś bardzo mocnym, a grupa będzie spacerkiem. Oby drużyna się trzymała, bo w XXI wieku siatkarze są jedynymi reprezentantami w grach zespołowych, których oglądamy co 4 lata. Oby zagrali w Tokio, masa dobrych drużyn z Europy na Olimpiadę nawet nie pojechała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po eliminacjach z udziałem Fajdka byłem przez spory czas przybity, trochę jak ja bym tak to zawalił. 

 

Wielka szkoda, że nie odpadł taki faworyt i w takiej formie na dodatek.

 

Ale tak na marginesie, jeszcze zobaczymy jak będzie w konkursie ale Anita Włodarczyk prawdopodobnie zmiażdzyłaby wszystkich mężczyzn w konkursie! O tym się nie mówi, ale to jest niespotykana nacodzień rzecz w konkurencjach lekkoatletycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ogląda meczu Polska - Chorwacja niech żałuje bo ładnie to wygląda :)

Nie ważne jak ten mecz się skończy i tak grają lepiej niż to sobie wyobrażałem (po meczach grupowych zwątpiłem trochę).

18:14 Polska - Chorwacja do przerwy

 

Najbardziej nie lubie w Polskiej reprezentacji że nie potrafią utrzymać przewagi i tracą seryjnie bramki i nie wykorzystują w pełni dyspozycji Wyszomirskiego.  22:20

26:25 - Co za nerwówka, jednak Polacy nie umieją grać spokojnie

26:26 - 5 min do końca

28:26 - 1 min 20 s do końca, coś nieprawdopodobnego :)

JJJJJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!

POLSKA - CHORWACJA 30 :27 :D

 

MAMY PÓŁFINAŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez kamilos205
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedziwny ten mecz, zresztą jak cały turniej, w 1 połowie wchodziło wszystko , druga połowa fatalna, Chorwaci nas kilka razy dochodzą ale znowu odskakujemy i Wyszmirski bronił ile się da.  Ale jak pisałem wcześniej dziś turniej zaczął się na nowo i wszystko mogło się stać no i się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za mecz, co za emocje!

 

Końcówka się dobrze ułożyła z tymi wykluczeniami. Medal jest blisko i żeby teraz psychika im wytrzymała to będzie dobrze.

 

Bolt na spokoju kwalifikuje się do finału z 19,78. Na ostatnich metrach prowadził rozmowę z rywalem  :mrgreen:

Edytowane przez kamilos951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie 12. dnia Igrzysk w Rio:

STARTY POLAKÓW

Więc zaczynam od kajakarstwa klasycznego, od razu od 200 metrów jedynek kanadyjek panów, w którym startował Tomasz Kaczor w 1. biegu eliminacyjnym niestety zajął przedostatnie, 6. miejsce z czasem 42,450 sekund i nie dało niemu awansu do półfinału, ale w konkurencji 500 metrów jedynek kajaków pań, w której wystartowała Ewelina Wojnarowska zajmując w 4. biegu eliminacyjnym 2. miejsce z czasem 1:52,193 przegrywając jedynie z Azerką Inną Osypenko-Radomską o 0,443 sekundy, ale w 1. biegu półfinałowym zajęła przedostatnie, 5. miejsce z czasem 1:59,458, ale zakwalifikowała się do finału B. Tyle z kajakarstwa klasycznego, teraz czas na lekkoatletykę i od razu rzut młotem panów, w którym w grupie A wystąpił Paweł Fajdek, w tej grupie Fajdek zajął 6. miejsce rzucając na 72,00 metry, ale w grupie B wystąpił Wojciech Nowicki rzucił lepiej niż Fajdek i osiągnął 77,64 metrów z bezpośrednim awansem do finału i w tej grupie oraz spośród wszystkich wygrał, ale Fajdek zajął 17. miejsce spośród wszystkich i niestety nie przebrnął eliminacji, w efekcie czego sensacja, teraz czas na 800 metrów pań, w której wystartowały Angelika Cichocka i Joanna Jóźwik, ale najpierw Angelika Cichocka i 6. bieg eliminacyjny, w której wygrała z czasem 2:00,42, a Joanna Jóźwik w 7. biegu eliminacyjnym też wygrała, ale z czasem 2:01,58 i obie awansowały do półfinałów, a teraz czas na dziesięciobój z udziałem Pawła Wiesiołka, rozpoczął udział w biegu 100 metrów uzyskując czas 10,88 sekund i zdobył 888 punktów, po pierwszej konkurencji dziesięcioboju zajmował 18. miejsce, kolejny start to skok w dal, w którym uzyskał wynik 6,73 metrów i dołożył 750 punktów i dało łącznie 1638 punktów, po 2 konkurencjach dziesięcioboju zajmował 29. miejsce, jego kolejny start o pchnięcie kulą, w którym rzucił na odległość 14,17 metrów dokładając 739 punktów, co dało łącznie 2377 punktów, po 3 konkurencjach zajmował 25. miejsce, jego kolejnym startem był skok wzwyż, w którym uzyskał wysokość 2,01 metrów, ale przy trzeciej próbie na 2,04 metry nie udało się zdobyć takiego wyniku i w wyniku czego dostał kolejne 813 punktów, co dało łącznie 3190 punktów, po 4 konkurencjach dziesięcioboju zajmował 22?. miejsce, a na zakończenia 1. dnia konkurencji dziesięcioboju Wiesiołek wziął udział w biegu 400 metrów w 2. biegu uzyskując czas 50,18 sekund i zajął ostatnie, 6. miejsce, gdyż ze startu w dziesięcioboju zrezygnowali Uzbek Leonid Andriejew i reprezentant RPA Willem Coertzen i dołożył 806  punktów, a po 1. dniu tych zmagań zajmuje 21. miejsce z dorobkiem 3996 punktów, to tyle z dziesięcioboju, przyszedł czas na rzut oszczepem panów, w którym wystartowali Marcin Krukowski w grupie A i Łukasz Grzeszczuk w grupie B, w przypadku tego pierwszego rzucił na odległość 80,62 metry z 6. miejscem w tej grupie, a w przypadku drugiego rzucił na 76,52 metry kończąc w tej grupie na 15. miejscu, a ogólnie to Krukowski zajął 15. miejsce, a Grzeszczuk 31. miejsce i żadnemu z nich nie udało się awansować. Teraz pora na zapasy, od razu od kategorii do 48 kg stylem wolnym pań, w której startowała Iwona Matkowska, w 1/8 finału pokonała Nigeryjkę Mercy Genesis wynikiem 4:0 dla Matkowskiej, ale w ćwierćfinale nie udało się pokonać Azerki Marii Stadnik wynikiem 0:10 na korzyść Azerki, ale Azerka wywalczyła miejsce w finale, dzięki czemu wywalczyła miejsce w 2. rundzie repasażu, której rywalką była Argentynka Patricia Bermudez i niestety znów przegrała wynikiem 3:6, a w kategorii do 69 kg stylem wolnym pań, w którym wzięła udział Agnieszka Wieszczek-Kordus i od razu przegrała z Turczynką Buse Tosun wynikiem 0:6 na korzyść Turczynki. Teraz czas na żeglarstwo, w którym miał się odbyć wyścig medalowy w klasie 470 pań z udziałem Irminy Gliszczyńskiej i Agnieszki Skrzypulec, ale niestety pogoda wygrała z wyścigiem medalowym, a więc został przełożony na kolejny dzień. Teraz przyszedł czas na gry zespołowe, ale najpierw siatkówka, w której reprezentacja Polski przegrała z reprezentacją Stanów Zjednoczonych wynikiem 0:3 (pierwszy set - do 23; drugi set - do 22; trzeci set - do 20) i niestety pożegnała się z marzeniami o medal, w efekcie czego muszą wrócić do domu, a teraz pora na piłkę ręczną, w której polscy szczypiorniści wygrali z Chorwacją wynikiem 30:27 (do przerwy 18:14) i tym samym wystąpią w półfinale o medal z Duńczykami, a najwięcej bramek zdobył Karol Bielecki, bo 12 razy trafił do bramki. Czy klątwa chorążego zostanie w końcu przełamana? Odpowiedź jutro albo w niedzielę.

 

FINAŁY

Badminton: mikst: złoty medal wywalczyli Indonezyjczycy Tontowi Ahmad i Lilyana Natsir pokonując Malezyjczyków Chana Penga Soona i Goh Liu Ying wynikiem 2:0 (pierwszy set - do 14; drugi set - do 12), a brązowy medal wywalczyli dnia poprzedniego czasu Rio, czyli w nocy czasu polskiego Chińczycy Zhang Nan i Zhao Yunlei pokonując w bratobójczym meczu Xu Chena i Ma Jin wynikiem 2:0 (pierwszy set - do 7; drugi set - do 11)
Boks: waga półśrednia (do 69 kg) panów: złoty medal wywalczył Kazach Danijar Jeleusinow pokonując Uzbeka Szachrama Gijasowa wynikiem 3:0 dla Kazacha, a brązowe medale wywalczyli przegrani w poniedziałkowych półfinałach Marokańczyk Mohammed Rabii i Francuz Souleymane Cissokho
Jeździectwo: skoki drużynowe: złoty medal wywalczyli Francuzi w składzie: Philippe Rozier na koniu Rahotep de Toscane, Kevin Staut na koniu Reveur de Hurtebise, Roger Yves Bost na koniu Sydney Une Prince i Penelope Leprevost na koniu Flora de Mariposa z wynikiem 3 punktów karnych, srebrny medal wywalczyli Amerykanie w składzie Kent Farrington na koniu Voyeur, Lucy Davis na koniu Barron, McLain Ward na koniu Azur i Elizabeth Madden na koniu Cortes'C' z wynikiem 5 punktów karnych, a brązowy medal wywalczyli po dogrywce Niemcy w składzie: Christian Ahlmann na koniu Taloubet Z, Meredith Michaels-Beerbaum na koniu Fibonacci, Daniel Deusser na koniu First Class i Ludger Beerbaum na koniu Casello, w którym przed dogrywką uzyskali wynik 8 punktów karnych pokonując Kanadyjczyków w składzie: Yann Candele na koniu First Choice 15, Tiffany Foster na koniu Tripple X III, Amy Millar na koniu Heros i Eric Lamaze na koniu Fine Lady 5, a w dogrywce Niemcy nie zdobywali żadnych punktów karnych, a więc czysto, a zatem brąz jak już wspominałem, czyli dla Niemców, ciekawostką jest to, że Meredith Michaels-Beerbaum i Ludger Beerbaum są szwagrami
Lekkoatletyka:
* 200 metrów pań: złoty medal wywalczyła Jamajka Elaine Thompson z czasem 21,78 sekund, srebrny medal zdobyła Holenderka Dafne Schippers uzyskując czas 21,88 sekund ze stratą do zwyciężcczyni wynoszący 0,10 sekundy, a brąz trafiła do Amerykanki Tori Bowie z czasem 22,15 ze stratą 0,37 sekund
* 100 metrów przez płotki pań: amerykańskie podium, złoty medal wywalczyła Brianna Rollins z czasem 12,48 sekund, srebrny medal zdobyła Nia Ali z czasem 12,59 sekund ze stratą do zwyciężczyni wynoszący 0,11 sekundy, a brązowy medal trafił do Kristi Castlin z czasem 12,61 ze stratą 0,13 sekund
* Skok w dal pań: złoty medal wywalczyła Tianna Bartoletta ze skokiem na 7,17 metrów, srebrny medal trafiła do jej rodaczki Brittney Reese z wynikiem 7,05 metrów, a brązowy medal zdobyła Serbka Ivana Spanović z wynikiem 7,08, co stanowi poprawiony rekord Serbii
* 3000 metrów z przeszkodami panów: złoty medal wywalczył Kenijczyk Conseslus Kipruto z czasem 8:03,28 z rekordem olimpijskim, srebrny medal wywalczył Amerykanin Evan Jager z czasem 8:04,28 ze stratą do zwycięzcy wynoszący równą 1 sekundę, a brąz zdobył Francuz Mahiedine Mekhissi-Benabbad uzyskując czas 8:11,52 ze stratą 8,24 sekund
Siatkówka plażowa: panie: złoty medal wywalczyły Niemki Laura Ludwig i Kira Walenhorst pokonując Brazylijki wynikiem 2:0 dla Niemek (pierwszy set - do 18; drugi set - do 14), a brązowy medal zdobyły Amerykanki April Ross i Kerri Walsh Jennings pokonując Brazylijki Larissę Francę i Talitę Antunes wynikiem 2:1 dla Amerykanek (pierwszy set - do 17 [dla Brazylijek]; drugi set - do 17 [dla Amerykanek]; trzeci set - do 9 [dla Amerykanek])
Taekwondo:
* do 58 kg panów: złoty medal wywalczył Chińczyk Zhao Shuai pokonując Taja Tawina Hanpraba wynikiem 6:4 dla Chińczyka, a brązowe medale wywalczyli odpowiednio Dominikańczyk Luisito Pie pokonując Hiszpana Jesusa Tortosę wynikiem 6:5 po dogrywce oraz Koreańczyk z południa Kim Tae-hun pokonując Meksykanina Carlosa Navarro wynikiem 7:5 dla Koreańczyka
* do 49 kg pań: złoty medal wywalczyła Koreanka z południa Kim So-hui pokonując Serbkę Tijanę Bogdanović wynikiem 7:6 dla Koreanki z południa, a brązowe medale wywalczyły odpowiednio Azerka Patimat Abakarowa pokonując Francuzkę Yasminę Aziez wynikiem 7:2 dla Azerki oraz Tajka Panipak Wongpattanakit pokonując Meksykankę wynikiem 15:3 dla Tajki dzięki dużej przewadze punktowej
Tenis stołowy: drużynowy panów: złoty medal wywalczyli Chińczycy w składzie: Ma Long, Xu Xin i Zhang Jike pokonując Japończyków w składzie: Koki Niwa, Jun Mizutani i Maharu Yoshimura wynikiem 3:1 (pierwszy mecz {Ma Long - Koki Niwa} - 3:0 [pierwszy set - do 6; drugi set - do 9; trzeci set - do 6]; drugi mecz {Xu Xin - Jun Mizutani} 2:3 [pierwszy set - do 10 [dla Mizutaniego]; drugi set - do 9 [dla Mizutaniego]; trzeci set - do 3 [dla Xu]; czwarty set - do 7 [dla Xu]; piąty set - do 10 [dla Mizutaniego]]; trzeci mecz {Xu Xin / Zhang Jike - Koki Niwa / Maharu Yoshimura} - 3:1 [pierwszy set - do 4 [dla Japończyków]; drugi set - do 6 [dla Chińczyków]; trzeci set - do 9 [dla Chińczyków]; czwarty set - do 5 [dla Chińczyków]]; czwarty mecz {Ma Long - Maharu Yoshimura} - 3:0 [pierwszy set - do 1; drugi set - do 4; trzeci set - do 4]; piąty mecz {Zhang Jike - Jun Mizutani} - nie rozegrano), a brązowy medal wywalczyli Niemcy w składzie: Bastian Steger, Dimitrij Owczarow i Timo Boll pokonując Koreańczyków z południa w składzie: Jung Young-sik, Joo Sae-hyuk i Lee Sang-su wynikiem 3:1 dla Niemców (pierwszy mecz {Bastian Steger - Jung Young-sik} - 2:3 [pierwszy set - do 10 [dla Junga]; drugi set - do 6 [dla Stegera]; trzeci set - do 6 [dla Junga]; czwarty set - do 6 [dla Stegera]; piąty set - do 11 [dla Junga]]; drugi mecz - {Dimitrij Owczarow - Joo Sae-hyuk} - 3:2 [pierwszy set - do 5 [dla Owczarowa]; drugi set - do 9 [dla Owczarowa]; trzeci set - do 8 [dla Joo]; czwarty set - do 2 [dla Joo]; piąty set - do 6 [dla Owczarowa]]; trzeci mecz {Timo Boll / Bastian Steger - Lee Sang-su / Jung Young-sik} - 3:2 [pierwszy set - do 9 [dla Koreańczyków]; drugi set - do 6 [dla Niemców]; trzeci set - do 7 [dla Niemców]; czwarty set - do 9 [dla Koreańczyków]; piąy set - do 9 [dla Niemców]]; czwarty mecz {Timo Boll - Joo Sae-hyuk} - 3:0 [pierwszy set - do 8; drugi set - do 9; trzeci set - do 6]; piąty mecz {Dimitrij Owczarow - Lee Sang-su} - nie rozegrano)
Zapasy:
* do 48 kg stylem wolnym pań: złoty medal wywalczyła Japonka Eri Tosaka pokonując Azerkę Marię Stadnik wynikiem 3:2 dla Japonki, a brązowe medale wywalczyły odpowiednio Chinka Sun Yanan pokonując Kazaszkę Żułdyz Eszimową wynikiem 10:0 dla Chinki oraz Bułgarka Elica Jankowa pokonując Argentynkę Patricię Bermudez wynikiem 7:6 dla Bułgarki
* do 58 kg stylem wolnym pań: złoty medal wywalczyła Japonka Kaori Icho pokonując Rosjankę Walerię Kobłową wynikiem 3:2 dla Japonki, a brązowe medal wywalczyły odpowiednio Tunezyjka Marwa Amri pokonując Azerkę Julię Ratkiewicz wynikiem 6:3 dla Tunezyjki oraz Hinduska Sakshi Malik pokonując Kirgizkę Ajsulu Tynybekową wynikiem 8:5 dla Hinduski
* do 69 kg stylem wolnym pań: złoty medal wywalczyła Japonka Sara Dosho pokonując Rosjankę Natalię Worobiową wynikiem 2:2, ale Japonka wygrała, a brązowy medal wywalczyły odpowiednio Kazaszka Elmira Syzdykowa pokonując Egipcjankę Enas Mostafę wynikiem 7:4 dla Kazaszki oraz Szwedka Jenny Fransson pokonując Kanadyjkę Dorothy Yeats wynikiem 2:1 dla Szwedki
 
===
 
Program na 13. dzień Igrzysk z udziałem naszych:
14:38 Lekkoatletyka - dziesięciobój, 110 metrów przez płotki, bieg 2 [M] (z ew. udziałem Pawła Wiesiołka)
14:55 Lekkoatletyka - pchnięcie kulą, eliminacje, grupa A/B [M] (z udziałem Konrada Bukowieckiego, Michała Haratyka i Tomasza Majewskiego)
15:00 Lekkoatletyka - skok wzwyż, eliminacje, grupa B [K] (z udziałem Kamili Lićwinko)
15:00 Pięciobój nowoczesny - szermierka, runda rankingowa [K] (z udziałem Anny Maliszewskiej i Oktawii Nowackiej)
15:00 Zapasy - do 53 kg stylem wolnym, eliminacje [K] (z udziałem Katarzyny Krawczyk, jej rywalką w 1/8 finału będzie Erdenczimegin Sumija [Mongolia], jeśli ją pokona to w ćwierćfinale spotka się z Sofią Mattsson [szwecja] lub Odunayo Adekuoroye [Nigeria], jeśli którąś z nich pokona to w półfinale jej rywalką będzie Bediha Gun [Turcja], Jong Myong-suk [Korea Północna], Jillian Gallays [Kanada], Julia Chaładży [ukraina], Helen Maroulis [stany Zjednoczone], Zhong Xuechun [Chiny] lub Nina Hemmer [Niemcy])
15:00 Zapasy - do 63 kg stylem wolnym, eliminacje [K] (z udziałem Moniki Michalik, jej rywalą w 1/8 finału będzie Risako Kawai [Japonia], jesli ją pokona to w ćwierćfinale zmierzy się z Helą Riabi [Tunezja] lub Anastasiją Grigorjevą [Łotwa], ale jeśli ją pokona to w półfinale rywalką będzie Wang Xiaoquian [Chiny], Julia Tkacz [ukraina], Braxton Stone-Papadopoulos [Kanada], Anastasia Braczykowa [Rosja], Marianna Sastin [Węgry], Lais Nunes [brazylia] lub Hafize Sahin [Turcja])
15:15 Taekwondo - do 68 kg, 1/8 finału [M] (Balla Dieye [senegal] - Karol Robak)
15:40 Kajakarstwo klasyczne - 500 metrów jedynek kajaków, finał B [K] (z udziałem Eweliny Wojnarowskiej)
15:25 Lekkoatletyka - dziesięciobój, rzut dyskiem, grupa A [M] (z ew. udziałem Pawła Wiesiołka)
16:20 Lekkoatletyka - sztafeta 4 x 100 metrów, eliminacje, bieg 1 [K] (skład będzie znany później)
18:05 Żeglarstwo - 470, wyścig medalowy [K] (z udziałem Irminy Gliszczyńskiej i Agnieszki Skrzypulec) - o medal
18:25 Lekkoatletyka - dziesięciobój, skok o tyczce, grupa B [M] (z ew. udziałem Pawła Wiesiołka)
19:30 Pięciobój nowoczesny - szermierka, runda rankingowa [M] (z udziałem Szymona Staśkiewicza)
19:35 Żeglarstwo - 49er, wyścig medalowy [M] (z udziałem Łukasza Przybytka i Pawła Kołodzińskiego) - o medal
20:15 Taekwondo - do 68 kg, ćwierćfinał [M] (ew. Karol Robak - Jaouad Achab [belgia] / Maxemillion Kassman [Papua-Nowa Gwinea]) - inne godziny to 20:45, 21:15 lub 21:45
21:00 Zapasy - do 53 kg stylem wolnym, repasaże i finały [K] (z ew. udziałem Katarzyny Krawczyk)
21:00 Zapasy - do 63 kg stylem wolnym, repasaże i finały [K] (z ew. udziałem Moniki Michalik)
22:15 Taekwondo - do 68 kg, półfinał [M] (Edgar Contreras [Wenezuela] / Aleksiej Dieniszenko [Rosja] / Servet Tazegul [Turcja] / Ignacio Morales [Chile] - ew. Karol Robak) - inna godzina to 22:45
23:35 Lekkoatletyka - dziesięciobój, rzut oszczepem, grupa A [23:35]/B [00:45] [M] (z ew. udziałem Pawła Wiesiołka) - godzina startu będzie znana później
01:15 Taekwondo - do 68 kg, repasaż [M] (z ew. udziałem Karola Robaka) - inna godzina to 01:45
01:30 Lekkoatletyka - pchnięcie kulą, finał [M] (z ew. udziałem Konrada Bukowieckiego, Michała Haratyka lub/i Tomasza Majewskiego) - o medal
02:10 Lekkoatletyka - rzut oszczepem, finał [K] (z udziałem Marii Andrejczyk) - o medal
02:15 Lekkoatletyka - 800 metrów, półfinał 1 [K] (z udziałem Angeliki Cichockiej)
02:15 Taekwondo - do 68 kg, finał [o 3. miejsce - 02:15]/[o 1. miejsce - 02:45] (z ew. udziałem Karola Robaka) - o medal
02:23 Lekkoatletyka - 800 metrów, półfinał 2 [K] (z udziałem Joanny Jóźwik)
02:45 Lekkoatletyka - dziesięciobój, 1500 metrów, bieg 1 [02:45]/2 [02:56] [M] (z ew. udziałem Pawła Wiesiołka) - godzina startu będzie znana później; o medal

 

UWAGA: Godziny startów mogą ulec zmianie.

Edytowane przez Pepek94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Polska, jak zwykle zawał do końca :D Ale mamy półfinał, przez cały mecz prowadziliśmy oprócz tych paru momentów jak remisowaliśmy z Chorwatami, z Danią dużo meczów wygrywaliśmy, więc...więc nic nie piszę, bo zapeszę, liczę na powtórkę super gry w ataku i obron Piotrka Wyszomirskiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...