Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@PawelTSW po prostu chce Ci pokazać, że jak się chce to można taniej, a jak się nie chce to będzie się narzekać, że Multiroom poszedł o 2zł do góry, gdy wszystko dookoła drożeje. 

Jak nie chcesz to nie korzystaj z Jego rad. 

2 minuty temu, plockier napisał(a):

Ehhh za chwilę mi napiszesz ze jak kupię linie na Ali to wyjdzie mi jeszcze taniej. 

A dyskusja zeszła z tematu o tym że canal+ podwyższył dzisiaj ceny multiroom o 30 do 50% i jest to kolejna znaczącą podwyżka w tym roku w tej platformie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to prawie wszystko obniżyli a inne dają darmo, tylko zapłacić trzeba więcej 🤣🤦

Na dzień dzisiejszy oficjalny komunikat platformy canal+ brzmi:

 

Kolejna podwyżka cen w CANAL+ - tym razem Multiroom

Od 04.04.2023. przy nowych umowach oraz przedłużeniach: 

 Wifibox+
Aktywacja 1 dekoder: 0 zł
Aktywacja kolejny dekoder: 49 zł
Najem 1 dekoder: 15 zł
Najem kolejny dekoder: 15 zł

4K Ultrabox+ (G9SE solo)
Aktywacja 1 dekoder: 49 zł 
Aktywacja kolejny dekoder: 49 zł 
Najem 1 dekoder: 20 zł 
Najem kolejny dekoder: 20 zł 

Dysk
Najem 1 dysk mr: 5 zł 
Najem kolejny dysk mr: 5 zł

W procesie lojalizacji cena usługi *Multiroom ( z onaczeniem w systemie: pack/typ MRSTD2) wzrasta z 10 zł na 12 zł za dekoder HD oraz z 15 zł na 20 zł za dekoder 4K* (dotyczy Abonentów posiadających usługę multiroom i przedłużających umowę).

Dla *Multiroom (oznaczenie w systemie pack/typ MRSTD1) zmiana ceny na 12 zł wejdzie w życie w terminie późniejszym*, o której to zmianie poinformujemy oddzielnym komunikatem.

 

Myślę że temat jest już wyczerpany i wyjaśniony, przekaz jest jasny kolejna podwyżka w canal+

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, plockier napisał(a):

Tak, tak podwyżka o drugie tyle to uczciwa oferta, jutro idę do szefa niech daje mi 100% więcej od przyszłego miesiąca bo canal+ tak karze sobie płacić 🤦

Rozumiem, że od 2012 roku też pracujesz za tą samą stawkę? 

Masz umowę na czas nieokreślony. Zrezygnuj. C+ przecież nie zmusza Cie do płacenia. Zrezygnujesz i do szefa po.podwyzke nie będziesz musiał iść. 😂

6 minut temu, plockier napisał(a):

Myślę że temat jest już wyczerpany i wyjaśniony, przekaz jest jasny kolejna podwyżka w canal+

Też tak myślę. Zapomniałeś dodać, że nadal będziesz płacił za ich usługi, pomimo że to ci się nie podoba. Podobno. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem z ciekawości ofertę polsat box za porównywalny pakiet jako nowy klient płaciłbym 110zł, ale trzeba wziąć pod uwagę brak paczki c+ i brak rabatu na viaplay. W c+ jeśli wykupię eleven będę płacił 97zł. Nawet jeśli dodać te dodatkowe 5zł to i tak wychodzi taniej, jedyny plus polsatu jest taki, że jeśli ktoś ma dobry internet to może wyrzucić lub nie montować anteny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@plockiermasz rację. Wystarczy poczytać opinie o podniesieniu cen na multrioom - 

 

"Kolejny argument żeby odpuścić sobie tradycyjną telewizję i przejść na model VOD. Wprowadzony ostatnio dekoder DualBox to straszny szajs i technologiczny krok wstecz w stosunku do modeli sprzed lat (patrz UltraBox+). Era platform satelitarnych i kablówek powoli kończy."

 

"Canal+ z coraz gorszą ofertą sprzętową oraz programową. Będą tracili klientów. Prognozuję, ze przy spadku liczby abonentów będą podnosili opłaty.

To droga do nikąd."

 

Teraz wszyscy będą się składać na tych którzy zrezygnowali u nich z umowy :P Musi sobie jakoś firma powoli odbijać. 


 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy próbują nas tu silnie przekonać że jak płacimy więcej za to samo a nawet mniej to jest dobrze i mamy się cieszyć. 

Wyszukują jakieś dziwne opcje żeby obejść podwyżki canal+ a te wszystkie dobre rady to zwykły kant na portfelu abonenta. 

CANAL + ostatnimi czasy baaardzo mocno przesadza z cenami i podwyżka goni podwyżkę, rachunki wyższe a oferta filmowa i sportowa coraz gorsza. 

Włączasz tv i zastanawiasz się co obejrzeć i za co się w ogóle płaci bo nic tam nie ma i człowiek przełącza się na netflix czy viapley 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@plockier powtarzasz się.  Wczoraj pisałeś cytując: "CANAL+ to już od dawna synonim dziadostwa". 

To po co za to "dziadostwo" płacisz? Biegnij do punktu z kartami i ciesz się, że nie masz już "dziadostwa", które pierwszy raz od 10 lat podnosi o 2zł Multiroom. 

 

Poza pisaniem w kółko tego samego czynów żadnych. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, szkoda, że dekodera Canal+, nie da się podzielić na czterech jak Netflixa, bo wtedy byłby raj... 🤣

 

Ej, a tak serio. Wy musicie mieć dostęp do każdego kanału TV czy platformy sVOD? Serio? Przecież mając bogate pakiety to pewnie i tak nie ogarniacie 90 proc. oferty, a płacicie kasę. Bawią mnie tez porównania, że Canal+ kiedyś miało wszystko. Miało. Ale to były inne czasy. Jak Canal+ ma wydawać więcej kasy na praw sportowe, bez analizy czy im się zwróci, gdy non-stoo biadolenie, że za drogo 😄

 

Przed Biodrnakmi, Lidlami też stoicie i biadolicie, że za drogo i, że upadają 😛

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza_tv jak jeden tu szukał kogoś do "rodzinki" uzasadniając, że wszystkie serwisy są drogie do utrzymania to też mu napisałem, że ideą streamingu jest możliwość rezygnacji w każdym momencie i można serwisy zamiennie używać - w każdym momencie inny. To mi napisał, że chyba jestem z jakiejś korporacji i jak chce to mam im nawet podwójnie płacić. 

 

Co do największego "krzykacza" w wątku, że w C+ są ciągle podwyżki i utrata praw. Jakoś po połączeniu z "n-ką", gdy zyskał chociażby Ligę Mistrzów,  Ligę Europy czy ligę włoską to nie protestował, że zyskał nowe prawa, a przedłużył na warunkach korzystniejszych płacąc abonament miesięczny w niższej kwocie. 😂 Cóż za hipokryzja ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dostawca usług ma prawo do ustalania cen za świadczone usługi, a klient do decyzji, czy taką cenę płacić. Nie wydaje mi się, że C+ dokładając coś "za darmo" (właściwie to w ramach abonamentu) dopłaca do biznesu. Np. Canal+ online w cenie abonamentu jest miłym gestem w stronę użytkownika, ale... podobnie jak wspomniana przez @k05 Liga Mistrzów, Liga Europy czy liga włoska, które dołączyły bez dodatkowych kosztów, są dodatkami, o które nie zabiegałem. O ile z C+online korzystam okazjonalnie, o tyle wspomniane ligi nie przedstawiają dla mnie żadnej wartości bo ich nie oglądam. Czyli wcale nie dostaję więcej. Natomiast utrata praw i w wyniku tego brak np. ligi angielskiej dla kogoś,  kto ją ogląda, to już obniżenie wartości pakietu bez obniżenia ceny i chyba nie na miejscu jest stawiać to na równi ze sobą. 

Dla mnie nie ma znaczenia czy płacę 100,- zł za pakiet i 10,- zł za moduł czy też płacę 110,- zł za pakiet i moduł mam "za darmo" bo i tak wychodzi na to samo. Dla mnie i dla dostawcy usług. "Za darmo" to zabieg marketingowy. 

Edytowane przez meckbar
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja odnosiłem się do konkretnego przypadku - użytkownika, który przy utracie praw przez C+ liczył ile mniej za abonament powinien płacić. Jednocześnie nie wnosił o wyższą cenę przy pozyskaniu nowych, a jeszcze chwalił się, że "walczył do końca" i mimo to uzyskał abonament 10zł taniej niż dotychczas. 

Czym to jest, jak nie hipokryzją? 

 

O rzeczach typu inflacja, większa konkurencja na rynku czy wyższa cena za prawa to nie ma już nawet co wspominać. Bo nie dociera ;). A przecież Polsat czy Viaplay też podnieśli ceny za swoje pakiety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...