Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

"Firma Polsat BOX straciła przez rok 110 tys. abonentów indywidualnych, głównie tych korzystających z płatnej telewizji."

Źródło - https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/cyfrowy-polsat-wyniki-finansowe-2022-rok-mniej-klientow-mniejszy-zysk-rezygnacja-platna-telewizja

 

Ciekaw jestem ile straciła platforma Canal+ która też potraciła przez ten rok czy dwa praw sportowych typu Premier League (Całość w Viaplay), Rugby itp..

 

Chyba że Canal+ teraz trzyma się tylko dla Ekstraklasy. Bo oferta filmowa i serialowa też nie powala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vaniliovsky

A co ma powalać jak tort jest podzielony. Nie wszyscy mają kanały filmowe C+ i nie wszyscy mają C+ dla sportu. Trochę się zagalopowałeś z porównaniem. W kraju coraz to wieksza bieda, ludzie przechodzą na naziemną i dzielą jeden serwis na 100 osób. Dzielą też C+ Online.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna podwyżka cen w CANAL+ - tym razem Multiroom

 

Od 04.04.2023. przy nowych umowach oraz przedłużeniach ceny wzrosną o 30 do 50%. Tam kogoś ostro.... 

 

Kto u nich odpowiada za ofertę bo mam wrażenie że krzyczący i wściekający się konsultanci oraz podwyżka za podwyżką nie przysporzą im właściwej reklamy, a oferta coraz uboższa i może nad tym warto popracować. 

 

Pycha kroczy przed upadkiem.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni już dawno definiują się jako "agregator usług". Dzięki temu możemy kupić dodatkowe usługi w niższej cenie niż bezpośrednio. 

Poza tym przy konkurencji on-line powinno się skupiać prawa sportowe, które przyciągają dużą widownie. Prawa do zaplecza żużla pokazują, że i zakup 1. Ligi piłki nożnej nie byłby złym pomysłem. 

To już nie te czasy, gdzie barierą wejścia na rynek był kanał tv i satelita. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 z tym , że "agregatorami" usług równie dobrze można nazwać konkurencję kablową, czy nawet satelitarną (Disney+).

Nie ma już takiego "pazura" jak PL na wyłączność, czy hity filmowe na C+ . Jeszcze platforma może kojarzyć się z ekstraklasą...ale na P. Boxie już mają kanały od Canal+.

4K? No fajnie, tylko ile tych treści dla osoby, która nie jest kibicem?. Jakoś specjalnie też nie reklamują takiej jakości u siebie. Poza tym kolejne kablówki dołączają  C+ 4K a nawet usługę Online.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, k05 napisał(a):

Oni już dawno definiują się jako "agregator usług". Dzięki temu możemy kupić dodatkowe usługi w niższej cenie niż bezpośrednio. 

W przypadku player.pl tak nie jest. Kupując bezpośrednio i płacąc za 12 miesięcy z góry, jest taniej niż przez pośrednika. 

Generalnie oferta tak podupadła, że odpływ części abonentów jest nieunikniony. Nie wiem kto jest autorem nowych pakietów w ofercie satelitarnej, ale to jakaś kpina. Zdecydowanie najlepszą ofertą jest stara oferta TNK SmartHD i gdyby jej odzwierciedleniem był pakiet Entry to mam wrażenie, że oferta sprzedawałaby się lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...