Skocz do zawartości

sonika

Użytkownicy
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O sonika

 • Tytuł
  Niedoświadczony
 1. sonika

  Przystawki do streamingu

  No, OK. Skoro nie da się z nc+ Go to go odpuśćmy. Kolega np. streamuje sobie Eurosport Player mając Chromeboxa. Czy coś takiego to jest to, o co mi chodzi? "GOOGLE CHROMECAST 3 2018 PL 5GHz 60FPS" - ~250 PLN Czy są jakieś inne, lepsze rozwiązania?
 2. Chcę kupić przystawkę do streamowania obrazu z komputera/telefonu na TV. Pierwszy strzał to Chromecast. Ale po kilku wyszukaniach w necie straszny mętlik w głowie. Chromecast, Xiaomi, NVidia, Aple, Amazon....Czym to się wszystko od siebie różni? Mi zależy na streamowaniu: NC+ Go, HBO GO, NC+ VOD, HBO VOD, filmików z YT, czasem filmów z serwerów typu CDA. Bardzo rzadko, ale jednak meczów, które nie są puszczane na platformie nc+. Okien internetowych. Filmów i zdjęć z galerii ze smartfonów (Android). Zależy mi na prostej obsłudze, bez skomplikowanego podłączenia i instalowania.
 3. sonika

  mediabox i dźwięk

  mediabox podłączony przez HDMI do Philipsa Fidelio (soundbar) a Fidelio HDMI do TV Panasonic Viera. Problemy: 1. zgłaśnianie pilotem mediabox nie działa 2. zgłaśnianie Fidelio działa ale na różnych programach jest baardzo różny poziom dzwieku. 3. dźwięk nie jest w systemie Dolby ( na satelitach słychać tylko dzwiek tła bez efektów i dialogów) 4. podczas przewijania x1,5 dzwiek jest duzo głośniejszy i po powrocie na x1 dzwiek jest zciszony po czym powoli wraca do pierwotnego poziomu. Jak najlepiej to podłączyć, żeby wyeliminować te problemy?
 4. sonika

  Dekodery nc+

  nie rozumiem.. mediabox podłączony do internetu kablem też da możliwości korzystania z nc+go. po analizie to jedyny plus premiumboxa wifi to mozliwosc podlaczenia zewnetrznego dysku. Reszta w zasadzie nie ma większego znaczenia, mam racje ?
 5. sonika

  Dekodery nc+

  Tu jest porównanie między wifibox'em a mediabox'em: https://ncplus.pl/oferta/porownanie-dekoderow-box-plus-mediabox-plus przydałoby się takie porównanie między media a premium Czy opcja WiFi w dekoderze daje możliwość tylko podłączenia dekodera do sieci WiFi (czyli wyeliminowanie połączenia kablowego), czy daje może jeszcze jakieś możliwości podłączenia się do dekodera np. przej jakąś aplikację Android albo jakiś streaming z telefonu, czy np. nagranie czegoś przez WiFi z dekodera lub przesłanie nagranego filmu?
 6. sonika

  Dekodery nc+

  czym się różnią te dekodery: Mediabox Playerbox WiFibox WiFiPremiumBox poza wyglądem i tym, że pierwszy nie ma funkcji WiFi ?
 7. co masz na myśli pisząc "69,99zł/24m i 76,99zł" czy "79,99zł/24m i 86,99zł," ta druga opłata czego dotyczy? 15m?
 8. Czy dobrze rozumiem opcję dopełnienia: schodzę do niższego pakietu Comfort+ do tego korzystam z opcji dopełnienia za 0pln na miesiąc i potem przedłużam dopełnienie na okres całej umowy za 10pln? @CGA_WEB_FANATYK i co zdecydowałeś się na ta ofertę? Jak do tego wyrwałeś HBO za 0pln na 24m?
 9. O co chodzi z tym dopełnieniem? U mnie wygląda to tak: Dzisiaj: Umowa do końca sierpnia, Extra+, 6C, dekoder PVR (0 PLN) 69,99 PLN/mies Dzisiaj zadzwoniła miła pani z taką propozycją: Umowa na 15 miesięcy, Extra+, 6C+, Mediabox (3 PLN), Kanały Polsat z LM do końca roku za 0, potem 10 PLN do czerwca. Od czerwca nie wiadomo ile będzie kosztować LM. Wszystko razem 72,99 do konca roku, a od nowego roku 82,99 do czerwca. Potem nie wiadomo, jak wyżej. Do tego możliwość dokupienia pakietu Eleven za 13.99. Czy to korzystna oferta? Czy jeszcze można coś z tego zejść?
×