Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się co z nimi patyczkować, pisać wypowiedzenie jak im ubedzie abo to pójdą po rozum do głowy. Ich oferta na chwilę Obecną jest nędzna. Stracili wszystkie bardziej cenne prawa a cen nie obniżyli a wręcz podwyżki co miesiąc serwują. 

CANAL + w Polsce to dno, za które każą sobie srogo płacić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, plockier napisał(a):

Nie ma się co z nimi patyczkować, pisać wypowiedzenie jak im ubedzie abo to pójdą po rozum do głowy. Ich oferta na chwilę Obecną jest nędzna. Stracili wszystkie bardziej cenne prawa a cen nie obniżyli a wręcz podwyżki co miesiąc serwują. 

CANAL + w Polsce to dno, za które każą sobie srogo płacić 

Skoro oferta dla Ciebie nędzna to biegnij z dekoderami do punktu i kończ umowę. 

Przy okazji daj znać co załatwiłeś w UOKiK-u, o którym tak piszesz od kilku dni (znając życie - na pisaniu na forum się skończy 🤣😂 ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Tak drogo nawet bardzo drogo 🤣 Ja płacę całe 54.89 za Optimum +dop. do Extra+C+C+4K+MP+ Viaplay co za zdzierstwo🤣

Chętnie podpiszę nową umowę z taką zawartością i za taką cenę. Możesz mi podpowiedzieć gdzie to zrobić? 

Każdy nowy abonent zapłaci za taki zestaw mniej więcej podwójną kwotę, więc to chyba nie fair porównywać nieosiągalne warunki umowy do aktualnych. Faktem jest, że oferta platformy słabnie, a ceny rosną. Rozumiem inflację, koszty, itd. itp., ale mniej za więcej to jakoś mi się nie spina. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, meckbar napisał(a):

Chętnie podpiszę nową umowę z taką zawartością i za taką cenę. Możesz mi podpowiedzieć gdzie to zrobić? 

Każdy nowy abonent zapłaci za taki zestaw mniej więcej podwójną kwotę, więc to chyba nie fair porównywać nieosiągalne warunki umowy do aktualnych. Faktem jest, że oferta platformy słabnie, a ceny rosną. Rozumiem inflację, koszty, itd. itp., ale mniej za więcej to jakoś mi się nie spina. 

A do kogo się odnosiłem do janusz z pod żabki czy do Abonenta C+. Nikt nikomu nie broni odpowiednio negocjować. Nie potrafisz tego robić to nie marudz. Podwójną powiadasz?🤣 Jakiś czas temu byłem w punkcie i ugadałem gościa że chciał mi podarować za 80 zeta Superpremium 4K. Bardzo słaba oferta i jaka droga🤣

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz tematu to na co się wypowiadasz?😂 Wynegocjuj choć by Ten Optimum+dop.do Extra +C+C+4K+MP to pogadamy🤣A to jak wywalczyłem Viaplay to opisywałem jeszcze przed faktem i zostałem wyśmiany bo nic nie wywalcze. Jak znasz temat to wyjaśnij jaki tam był błąd konsultanta?🤣 Bo mało wiesz a udajesz tu  nie powiem kogo. Poczytaj historie forum i się wypowiadaj. Bo wcześniej śmiali się ze mnie a teraz ja śmieje sie z innych. Kto nie zna to doskonale wie że większość moich umów z ostatnich lat to reklamacyjne. Biedni konsule cały czas się mylą🤣 Gdybyś maił choć odrobine wiedzy to wiedziełbyś że ofertę pracowniczą można dostać nie będąć pracownikiem C+ bo są takie możliwości. Spróbuj  coś takiego dostać to porozmawiamy mi nie jest potrzebna kolejna umowa. 

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło że zawsze mam naprawdę atrakcyjna oferte cenową. A tu wpada znafca i twierdzi że dostałem do niej viaplay za free bo konsultant popełnił błąd. Pytam jaki popełnił błąd jak ofertę dostałem w Lipcu tamtego roku a  wtedy jeszcze nie było Viaplay🤣 I co to za błąd że reklamacyjnie dostałem  w Listopadzie tą samą ofertę+ Viaplay😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Też zawsze lubiłem negocjować z tą francuską firmą. To fakt po reklamacjach  można było coś na plus uzyskać jak ktoś dobrze orientował się w ofercie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + jest drogi i każdy to dobrze wie, a tych paru bohaterów co to mają full oferty za parę groszy nic nie zmienia. Zwykły Kowalski wchodzi na ich strone i w momencie rozumie że ta ich oferta się nie spina. 

Duża cześć abonentów również dostala podwyżki i żeby nie wiem jak tutaj krzyczeli to odpływ abonentów jest widoczny. Konsultant jak dzwoni to mało w majty nie narobi jak mu mówisz że nie, nawet oni zrozumieli i wychodzi z nich frustracja bo ludzie im ciągle odmawiają i przechodzą na naziemna + viapley czy Disney 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedział bym że C+ jest drogie. I nie mam tu na myśli cen po przedłużeniu umowy ale dla nowego abonenta. Wystarczy wejść na stronę PB i porównać pakiet M z pakietem Optimum w C+, cena jest podobna a zawartość pakietów znacznie inna na korzyść C+.

Faktem jest że strona C+ pozostawia dużo do życzenia ale zwykły Kowalski idzie po umowę do salonu a nie do internetu.

Edytowane przez Ozzy666
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dla tego że w canal + jest tak tanio abonenci odchodzą? Gołym okiem widać spadek nawet po tym forum gdzie ten temat kiedyś żył było pełno ludzi a teraz tygodniami nikt tutaj nie pisze po za kilkoma osobistościami co się mądrzą w każdym temacie. Żebyście nie wiem jak tutaj zachwalali to 3/4 ludzi wie dobrze że da się taniej chociażby w lokalnej kablowce i ze światłowodem

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...