Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Darek z Ozimka napisał:

Jak oceniacie rebranding kanału nSport+ w Canal+ Sport 5?

 

Słabo. I to naprawdę mega słabo. Taka nazwa sugeruje, że jest to kanał premium, podobnie jak pozostałe 4. A po drugie 3 i 4 nie ma w większości kablówek, więc będzie śmiesznie jak będą C+ Sport 1, 2, a potem nagle 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam pytanie, które zdenerwuje zapewne niejednego - po jaką [beep]ę tyle tych "Sportów" !?!? W sumie to już tak naprawdę 6 (z Now'em). Żeby mieli co na nich pokazywać, a nie mają w zwyczaju na 2-3 kanałach emitować to samo. Dla mnie dno. Lepiej zlikwidować kilka "Sportów" i zostawić na przykład 3, a zaoszczędzone pieniądze zainwestować w jakość pozostałych, w ofertę Canal+ (filmową), lub w inne rzeczy, których sporo jest do poprawy w naszej "kochanej" platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wolałbym mieć dwa kanały sportowe ale żeby było na nich co oglądać. Widać idą na ilość a nie na jakość.

 

PS. U mnie logo stacji się zmieniło ale na liście kanałów kanał ma dalej nazwę nsport+

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Tomo21 napisał:

 

Słabo. I to naprawdę mega słabo. Taka nazwa sugeruje, że jest to kanał premium, podobnie jak pozostałe 4. A po drugie 3 i 4 nie ma w większości kablówek, więc będzie śmiesznie jak będą C+ Sport 1, 2, a potem nagle 5.

Wychodzą z założenia, że klient kablówki nagle zobaczy C+ Sport 5 i  zapragnie C+1,2..

Dajmy im trochę czasu i AleKino zmieni się w C+3 Film. ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2022 o 11:12, A&G napisał:

A ja zadam pytanie, które zdenerwuje zapewne niejednego - po jaką [beep]ę tyle tych "Sportów" !?!? W sumie to już tak naprawdę 6 (z Now'em). Żeby mieli co na nich pokazywać, a nie mają w zwyczaju na 2-3 kanałach emitować to samo. Dla mnie dno. Lepiej zlikwidować kilka "Sportów" i zostawić na przykład 3, a zaoszczędzone pieniądze zainwestować w jakość pozostałych, w ofertę Canal+ (filmową), lub w inne rzeczy, których sporo jest do poprawy w naszej "kochanej" platformie.

3 i 4 istnieje tylko po to, żeby Ekstraklasę pokazywać też w Polsat Box. Czyli tak naprawdę mamy 3 kanały sportowe, na C+S5 będzie teraz dominował żużel, więc dwa kanały sportowe to za mało, jeśli jednocześnie będą pokazywać oprócz żużla ligę polską, angielską, hiszpańską, francuską, tenis i NBA. To nawet C+ Family, Premium i Now mogą nie dać rady. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fan tv napisał:

3 i 4 istnieje tylko po to, żeby Ekstraklasę pokazywać też w Polsat Box. Czyli tak naprawdę mamy 3 kanały sportowe, na C+S5 będzie teraz dominował żużel, więc dwa kanały sportowe to za mało, jeśli jednocześnie będą pokazywać oprócz żużla ligę polską, angielską, hiszpańską, francuską, tenis i NBA. To nawet C+ Family, Premium i Now mogą nie dać rady. :D 

Już bez angielskiej. Oby za chwilę nie bez polskiej, hiszpańskiej i francuskiej. Wówczas samym żużlem, tenisem i NBA Canal+ Sport 1 może nie dać rady ... zapełnić ramówki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 godzin temu, ircios napisał:

Chodzą słuchy, że C+ negocjuje z Viaplay...wiadomo o czym. Lecz Viaplay nie jest zainteresowany, bo myśli, że mając wyłączność przejmie wszystkich wielbicieli kopanej i zarobi krocie. 

Gdzie słyszałeś ?

Bo ja to od jednego z 10 konsultantów słyszałem. Jakoś mam wątpliwości co do ich znajomości tematu

Ale raczej byłoby na zasadzie dodania apki tak jak jest netflix. Jeśli już oczywiście.

 

7 godzin temu, cidik napisał:

bo w tej konkretnej sytuacji zyskałaby tylko Canal+. To nie byłaby wymiana prawa za prawa jak z Polsatem czy Eleven. Viaplay nic tym nie zyska. Każdy wie gdzie ich szukać, gdzie iść po promocje. Więc widocznie żaden deal nie wchodzi w gre, i bardzo dobrze

A kwestii dodania apki jak najbardziej może być deal bo każdej stronie się opłaca.

Viaplay jest juz w kilku sieciach kablowych.

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, kasowaliby zł od C+ i tyle.
Viaplay wyszłoby na tym lepiej. 
 
tyle za Canal+ zapewne nie chce tylko apki na dekodery, a kilka spotkań na własnych kanałach sportowych. A w takim układzie Viaplay tylko straci. Bo sytuacja będzie podobna jak z Bundesligą w Eleven. Klient poszedł do nich bo była wyłączność, a za kiła tygodni musiał dokupić Canal+ bo Eleven "oddał" część meczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...