Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Dzisiejsza przerwa techniczna była przerwą serwisową sklepu, czatu z konsultantami, Biura Obsługi Klienta i Strefy CANAL+. Było o niej wiadomo wcześniej.

 

Czemu miałaby być zmiana oferty, skoro świąteczna jest już od ponad miesiąca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
5 minut temu, _Artek_ napisał:

Bo idą święta?;D liczyłem na viaplay w pakietach ;D

Pisaliśmy, że za mało śniegu, by Mikołaj dojechał na Sikorskiego w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony SK:

 

Canal+: Nowe oprogramowanie dla dekodera 4K UltraBox+

 

Zaintrygował mnie szczególnie jeden punkt:

 

Lista ulubionych kanałów z możliwością nadawania własnej numeracji

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/211503/canal-nowe-oprogramowanie-dla-dekodera-4k-ultrabox.html

 

Czyżby nadszedł ten czas? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dekodery idą na przemiał. Jak chcesz te funkcjonalności to wymień dekoder. Nic nie stoi na przeszkodzie.

Z resztą i tak niebawem wszyscy wymienicie. Zrobią z wami porządek,  tak jak to robią z byłymi abonentami C+

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość ułożenia własnej listy jest w wifi boxach z numeracją własną. Ale jest duży minus, bo nie ma możliwości przesuwania tych kanałów.

Jak przeoczymy jakiś kanał, który miał być na pozycji np. 20 a lista już zrobiona na 120 pozycji to nowo dodany kanał ląduje wiadomo na końcu listy i żeby go dać z pozycji 120 na 20 to wszystko trzeba wykasować do tej 20 pozycji.

 

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, PawelTSW napisał:

@CashBackPleasenie pisałeś o tym tylko o Viaplay, weź sobie sprawdź co wypisywałeś za bzdury. 

Takie bzdury pisałeś:

@PawelTSW Miałem na myśli szeroko pojęte zmiany, obejmujące dodanie do oferty CANAL+ m.in. kanałów Polsat Sport, brakujących kanałów tematycznych Polsatu, a także Viaplay. Zobaczymy czy za parę dni będziesz odszczekiwał to co napisałeś. Tymczasem kolega @sebopien słusznie zauważył, że CANAL+ już zaczął chwalić się rozgrywkami siatkarskimi nadawanymi na antenie Polsat Sport, więc najbliższe dni pokażą kto miał rację ;)

Zgadza się, również data, ponieważ informacje na temat zmian dotyczyły 9 grudnia, tymczasem zmiany wejdą w życie zaledwie dzień później.

Edytowane przez CashBackPlease
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa, szkoda ze przy wprowadzeniu nowego wyglądu softu nie dali możliwość przeszukania ręcznego Hotbirda ;-(

 

Druga sprawa fakt po podąlczeniu do Internetu mogło by to działać bez anteny ludzie nie męczyli by się z talerzami itp a mieli by całą taka ofertę ja w sat ale poprzez sieć neta.

 

Dwie rzeczy brakujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, CashBackPlease napisał:

Tymczasem kolega @sebopien słusznie zauważył, że CANAL+ już zaczął chwalić się rozgrywkami siatkarskimi nadawanymi na antenie Polsat Sport, więc najbliższe dni pokażą kto miał rację ;)

 

To info widnieje tam od wielu miesięcy (jak nie lat). 

To tylko pokazuje jakie pojęcie o prawach sportowych mają osoby redagujące stronę. 

 

Natomiast na koncie umowy, na której nie mam C+ w Strefie jest opis tych kanałów, gdzie wśród rozgrywek jakie mógłbym zobaczyć po ich wykupieniu jest Superliga czy EHF Liga Mistrzów w piłkę ręczną. Jednych praw nie ma już prawie 2,5 roku jak dobrze pamiętam. Drugich od 1,5 roku. Także... Myślę, że nie ma co się nastawiać na Polsaty Sport w C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...