Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, lukx95 napisał:

@Toma441 Kanał CANAL+ Domo, który powstał pod koniec 2020 roku jest przeznaczony na rynek czeski i słowacki i ma dostosowaną ramówkę bardziej pod te rynki i pojawiają się tam chyba też programy kulinarne. Natomiast kanał CANAL+ DOMO o dawnej nazwie Domo+ jest przeznaczony tylko na rynek polski z osobną ramówką bez programów kulinarnych.

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Kanał Domo (młodszy) działa na podstawie czeskiej koncesji i posiada dwie ścieżki audio polską i czeską. Chodzi mi po prostu o dublowanie podobnych treści pod tą samą nazwą. Sam rebranding głównych stacji rozumiem jako graficzne ujednolicenie oferty i niech sobie nadawca zmienia logo jak chce. Może po prostu czeska wersja powinna działać tylko w...Czechach?🙃😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2021 o 20:35, michael112 napisał:

w tym przypadku mamy do czynienia z dziwaczną sytuacją, w której platforma oferuje dwa kanały pod tą samą nazwą

 

Natura zna podobne przypadki, pierwsze z brzegu co przychodzi mi do głowy to fashion tv, których jest z 10 a zdarza się że parę obok siebie w danej platformie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, _Artek_ napisał:

ja musiałem zmieniać wszystkie hasła do usług stramingowych......

Z jakiego powodu musiałeś zmienić?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, _Artek_ napisał:

Jak podchodzicie do tego wycieku danych w c+  zmieniacie hasła?

 

Możesz rozszerzyć temat odnośnie tego wycieku, bo chyba coś mnie ominęło? Na SK nie widzę niusa, na mejla też nic...

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu postu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, torre24 napisał:

Nie było mowy o wycieku danych tylko informacja o bezpiecznym haśle itp. Ktoś palnął na forum, że pewnie jest wyciek i taki, miejmy nadzieję, fake news krąży.

Każdy dostał taką informację na swoim koncie w ICA.

....Drogi Abonencie,

w związku z zaobserwowanymi w ostatnim czasie próbami ataków hakerskich polegającymi na nieuprawnionym dostępie do kont w Strefie CANAL+ i możliwości zmiany wybranej oferty programowej, zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności i przypominamy o stosowaniu się do poniższych zasad cyberbezpieczeństwa....

 

Więc nikt nic nie palnął tylko coś jest na rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem telewizji satelitarnej CANAL+ jak i ramówek kanałów CANAL+ jest ciągły sport nie do zniesienia. Kiedyś CANAL+ kojarzył mi się z samymi dobrymi filmami i koncertami a teraz nawet na kanale CANAL+ Premium HD jest sport co nie spojrzę to samo z CANAL+ 4K ULTRA HD oraz CANAL+ Family HD. Przykre jest to, że człowiek musi płacić za coś czego nie ogląda. HBO już lepsze jest kto jest za?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale są od tego kanały sportowe tj. CANAL+ Sport HD i CANAL+ Sport 2 HD. Nie musi być sportu na CANAL+ Premium HD i CANAL+ Family HD.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...