Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.02.2021 o 19:40, EmilCanalPlus napisał:

wyślij mi na priv swój numer abonenta, bardzo możliwe że uda się dać Ci bardzo fajną zniżke w postaci - 50 % na pakiet comfort, i do tego dorzucimy canal+ :)

 

znalazłem ten post czy dalej jest aktualne , jestem abonentem z długim stażem czy  mógłbym dostać taka promocję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

 

Kończy mi się umowa w CP i zastanawiam się co dalej. Chodzi mi po głowie przejście na Canal+, jednak mam kilka pytań. A mianowicie:

1. Czy w dekoderach Canal + można tworzyć własne listy kanałów tzn ulubione, tak aby pierwszym kanałem był TVP1, a np czwartym Polsat? 

2. Czy jest możliwość odtwarzania nagran z dekodera głównego na dekoderach multiroom? 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Listy nie utworzysz , tzn. zrobisz ulubiona ale nie tak jak chcesz , od lat temat wałkowany i w tej kwestii nie zmieni sie to w ofertach platform SAT NIGDY , sztywna lista operator !! 

2 Nagranych materiałów nie obejrzysz na innych dekoderach multiroom , w CP też tego tak nie masz , JEDYNIE w sieciach kablowych gdzie masz ofertę nagrywania w chmurę takich opcji jest od groma , sprawdź co oferuje Twoja sieć kablowa ale zazwyczaj jest to pakiet internet tv i zazwyczaj jest drożej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem multiroom premium mozna bylo odtwarzać nagrań na dodatkowym dekoderze tylko nie wiem czy mr premium nadal jest w ofercie. Było tak że mozna było mieć wtedy 2 dekodery ( glówny i dodatkowy). Przeszedłem na mr standard bo chciałam dobrać jeszcze jeden dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, patryszq napisał:

1. Listy nie utworzysz , tzn. zrobisz ulubiona ale nie tak jak chcesz , od lat temat wałkowany i w tej kwestii nie zmieni sie to w ofertach platform SAT NIGDY , sztywna lista operator !! 

No w CP mam tak jak chcę. Lista ulubionych i działa. I gdy wyłączę i włacze dekoder wraca do ulubionych. Tylko schodzi się trochę jak sie układa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stomqx napisał:

No w CP mam tak jak chcę. Lista ulubionych i działa. I gdy wyłączę i włacze dekoder wraca do ulubionych. Tylko schodzi się trochę jak sie układa. 

Tak , ale układanie takiej listy to piekło przez męki , poza tym wyrosłem z układania sobie kanałów pod siebie tematycznie,  czy wg grup stacji , od lat mnie zastanawia te parcie i ciśnienie właśnie na ten aspekt , ale o gustach i nawykach nie dyskutujemy :) każdy używa jak mu wygodnie ;) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy platforma Canal+ w tym roku umożliwi w końcu swoim abonentom  korzystanie z dekoderów 4k w opcji Multiroom? Albo chociaż z dekoderów ze sprawnie działającym pvr? Wifibox+ to porażka i męczę się z tym dekoderem niemiłosiernie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, czerstwy napisał:

Jest tez własny sprzęt w którym można poukładać według swojego widzimisię

buk1.png

Wyrosłem z takich zabawek , szkoda czasu , gra nie warta świeczki , mimo iż sprzęty są coraz nowsze lepsze szybsze i droższe i nie warte zachodu to wciąż i aż pudełko tylko do oglądania " tv"  , szukanie skanowanie dziubanie w tym , tak to pasja i zamiłowanie i frajda - ale to tylko zjadacz czasu - z czasem stajemy się już bardziej mniej wymagający i wygodni , tak jakość też się liczy ale jak czytam te niektóre zachwyty i piski i kwiki ... to zastanawia mnie tylko jak bardzo można siebie oszukiwać , ludzkie oko które dostrzega różnice tylko do pewnych granic . Reszta to tylko wasze nasze endorfinki i efekt sztucznie wymuszony przez nasze już zwariowane umysły :) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, stomqx napisał:

Witam! 

 

Kończy mi się umowa w CP i zastanawiam się co dalej. Chodzi mi po głowie przejście na Canal+, jednak mam kilka pytań. A mianowicie:

1. Czy w dekoderach Canal + można tworzyć własne listy kanałów tzn ulubione, tak aby pierwszym kanałem był TVP1, a np czwartym Polsat? 

2. Czy jest możliwość odtwarzania nagran z dekodera głównego na dekoderach multiroom? 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

 

1. Nie ma takiej opcji :)

2.Niestety CANAL+ nie posiada już opcji MULTIROOM STANDARD. 

 

Osobiście mogę Cię przekonać do przejścia do nas (CANAL+ - telewizja satelitarna) z uwagi na kanały CANAL+ HD których nie znajdziesz w Cyfrowym Polsacie i do tego dekoder 4K Ultrabox+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Paweł Szmit napisał:

 

Osobiście mogę Cię przekonać do przejścia do nas (CANAL+ - telewizja satelitarna) z uwagi na kanały CANAL+ HD których nie znajdziesz w Cyfrowym Polsacie

Jeszcze kilka lat temu był to dobry wabik, teraz nie koniecznie :D 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...