Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mieli by okazję by zamydlić oczy pisząć:''Platforma nc+ będzie jedyną platformą satelitarną umożliwiającą zobaczenie wszystkich meczów Ligi Mistrzów EUFA w najbliższych trzech sezonach.''

 

 

W Eleven czują żenadę, bo nie widzę by ktoś z nich podał dalej twet o pozyskaniu połowy praw, a Ci z C+ już  informują.

Zaczep Mirosławskiego, to odpisze, że nie mieli miejsca na antenach, żeby całą La Ligę pomieścić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobrze, że będzie w Polsacie - przynajmniej unikniemy tego typu cyrków, część meczów tutaj, część tutaj :)

 

Już wolę mieć na Elevenach pomieszanych z C+ niż dodatkowo na PS. Teraz miałem jeden dekoder a będę musiał mieć dwa, coś co było sprzed fuzji czyli trzy dekodery na półce dla wymagających kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając większość wypowiedzi tu i nie tylko tutaj odnoszę wrażenie, że dla niektórych głównym obowiązkiem dla stacji TV jest dostarczenie im za darmo contentu, że jak zdecydują się coś wykupić to wydaje im się, że są wyjątkowi i nadawca przyniesie im złote góry aby tylko nie zrezygnowali.  Życie niestety jest brutalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czytając większość wypowiedzi tu i nie tylko tutaj odnoszę wrażenie, że dla niektórych głównym obowiązkiem dla stacji TV jest dostarczenie im za darmo contentu, że jak zdecydują się coś wykupić to wydaje im się, że są wyjątkowi i nadawca przyniesie im złote góry aby tylko nie zrezygnowali.  Życie niestety jest brutalne.

Ten post jest kwintesencją polskiej mentalności. Bardzo dobrze napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając większość wypowiedzi tu i nie tylko tutaj odnoszę wrażenie, że dla niektórych głównym obowiązkiem dla stacji TV jest dostarczenie im za darmo contentu, że jak zdecydują się coś wykupić to wydaje im się, że są wyjątkowi i nadawca przyniesie im złote góry aby tylko nie zrezygnowali.  Życie niestety jest brutalne. 

 

Tylko jakie darmo? To Eleven był za darmo? Plus taki, że Eleven nie był związany żadną umową terminową jak w przypadku CANAL+ a bezterminową za rozsądną stawkę. Wynik przetargu wskazuje, że chyba nikt nikomu nie sprzedał sublicencji tylko podmioty wystartowały wspólnie z ofertą

 

Oglądalność w Eleven pewnie nie była zadowolająca skoro nie walczyli o wyłączność, czyli można wysnuć wnioski, że ligi zagraniczne wypadają blado nawet w takim modelu jak Eleven. Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia pewnie był C+ , który tracił prawa i próbuje się odkuć i to nawet nie gardzi brakiem wyłączności

 

 

I żeby jeszcze z tej współpracy kibic wiedział, gdzie co zobaczy, bo nadawcy się jakoś tym podzielą ale dla kibica to czarna magia - czy to zobaczy w tym kanale a może w tym na tej a to na tamtej platformie

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85, @Arkon, nie wiecie czy Polsaty Sport Premium będą w tych waszych kablówkach i za ile, tak więc nikt nie wie na czym stoi. :)

Tu masz rację, dlatego nie chciałem LM w Polsacie, bo nikt nie wie czego się spodziewać. Mimo wszystko jest większa szansa na te kanały w kablówkach niż w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście Serie A zostaję nich tylko F1 zostanie w całości u nich a do Bundesligi już się przyzwyczaiłem tylko niech ten 4 kanał dadzą ździercy.

Nie bądź taki pewien. Też mogą się podzielić w trakcie sezonu zarówno Serie A jak i F1. Bundesliga była reklamowana całe wakacje jako "na wyłączność!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ponownie to napiszę. Sądziliście , ze Eleven to lek na całe zło.......Piłkarze coraz więcej oczekują , prawa są drogie.

Nie da się tego wszystkiego w kwocie 15 zł miesięcznie utrzymać. Nikt wam nie obiecywał wyłączności wiecznie

Teraz inaczej ,co byście pisali gdyby sam Canal+ wygrał?? To by było dla was lepsze?

"lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu " Czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to, ze Eleven nie ma kasy i tylo dlatego nie kupili całej La Ligi!! Dla mnie błędem było wpiepszanie kanałów Eleven na transporter nc+ bo teraz przy przedłużeniu umowy na ponowne odbieranie Eleven z ich transporterów, po prostu sobie zastrzegli sublicencje!! I tutaj Eleven dało ciała po całości i w takiej sytuacji nie mieli wyjścia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Serie A to też bym się nie zdziwił gdyby podzielili. W przypadku La Liga przynajmniej nie było zapowiedzi przed sezonem, że tylko w Eleven albo tylko w Canal+. Tak czy inaczej takie rozwalanie praw na różne podmioty jest słabe. Tym bardziej doceniam, że LM będzie w jednym miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dla mnie błędem było wpiepszanie kanałów Eleven na transporter nc+

To nie był błąd, a od początku współpraca tych dwóch podmiotów. To też wiedzieliście na samym początku jak stacja powstała. Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to- dlatego zrezygnowałem z nc+ i przeszedłem do Vectry. Jeszcze w ramach pakietu mam Eleven 2 i od jutra 4. :)

W sumie zrobiłem podobnie i za 1 Orange płacę mniej niż za C+ i CP.

 

Tylko jakie darmo? To Eleven był za darmo? 

Tak darmo bo ceny praw sportowych rosną z przetargu na przetarg nawet o 100% a cena Eleven jest stała od początku. Godziłbyś się na takie podwyżki ? W Polsce głównym wyznacznikiem czegoś jest zawsze cena. A czym więcej będzie takich transferów jak Coutinho czy Dembele  za ponad 100 itd to będzie jeszcze drożej co w efekcie prowadzi do naszego portfela. Kluby skąd kasę biorą ona się nie drukuje sama. Bycie kibicem to drogie hobby nie zależnie czy w TV które jest tańsze czy będąc na stadionach gdzie jeszcze więcej się wydaje. Ile byś narzekał tego nie zmienisz.

 

@mad85, @Arkon, nie wiecie czy Polsaty Sport Premium będą w tych waszych kablówkach i za ile, tak więc nikt nie wie na czym stoi. :)

Będzie na pewno, tak samo jak z KSW czy PBN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to, ze Eleven nie ma kasy i tylo dlatego nie kupili całej La Ligi!! Dla mnie błędem było wpiepszanie kanałów Eleven na transporter nc+ bo teraz przy przedłużeniu umowy na ponowne odbieranie Eleven z ich transporterów, po prostu sobie zastrzegli sublicencje!! I tutaj Eleven dało ciała po całości i w takiej sytuacji nie mieli wyjścia!!

Bzdura totalna. Eleven weszło na nasz rynek, nakupowało praw, żeby rozkręcić interes, a teraz już właściciel liczy czy mu się ten biznes kiedykolwiek opłaci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to, ze Eleven nie ma kasy i tylo dlatego nie kupili całej La Ligi!! Dla mnie błędem było wpiepszanie kanałów Eleven na transporter nc+ bo teraz przy przedłużeniu umowy na ponowne odbieranie Eleven z ich transporterów, po prostu sobie zastrzegli sublicencje!! I tutaj Eleven dało ciała po całości i w takiej sytuacji nie mieli wyjścia!!

No tak bo ktoś kasę będzie wydawał aby zrobić tobie dobrze.  Oni te prawa kupują aby jak najwięcej zarobić na nich i szukają odpowiedniej metody aby ten zysk był największy z możliwych .  Czy naprawdę takie rzeczy trzeba tłumaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...