Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałeś umowę, czy sam to wydedukowałeś?

Na pytanie nie odpowiem ale odpowiem inaczej, serio uważasz że Francuzi to tacy amatorzy i nie mają pojęcia jak podpisywać umowy ? W biznesie co nie zakazane to dozwolone, a Eleven z C+ nie raz cie zirytują bo podział i współpraca jest im na rękę a co nie koniecznie jest na rękę nam widzom.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie nie odpowiem ale odpowiem inaczej, serio uważasz że Francuzi to tacy amatorzy i nie mają pojęcia jak podpisywać umowy ? W biznesie co nie zakazane to dozwolone, a Eleven z C+ nie raz cie zirytują bo podział i współpraca jest im na rękę a co nie koniecznie jest na rękę nam widzom.

I odwrotnie. Myślisz, że w Elevenach pracuja idioci? To, że dogadali się z NC+, nie oznacza, że są na nich skazani i nie wierzę w jakąś wyłączność dotyczącą dystrybucji satelitarnej. Jeśli nagle Elevenom zachce się kanału 4K, to dogadają się z tym, kto zaoferuje lepsze warunki. Może NC+, może CP a może inny operator i nikt im tego nie zabroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyj dalej w fantazji jeśli masz taką chęć, że zobaczysz Eleven 4k albo kolejny nowy najpierw u innego operatora satelitarnego niż nc+. Jest tak nie inaczej i nic się w tej kwestii nie zmieni a od września może być jeszcze ciekawiej bo zanosi się na taką współpracę jak we Francji C+ z Bein.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz LM kosztuje znacznie więcej niż ligi a jest mniej tygodni z nią, najwidoczniej jednym i drugiem się nie opłacało.

 

Jedno co najbardziej irytuje mnie najbardziej w Eleven to brak publicystki, a w zasadzie na naszym rynku poza jednym programem tego brak a tygodniu jest masę miejsca na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyj dalej w fantazji jeśli masz taką chęć, że zobaczysz Eleven 4k albo kolejny nowy najpierw u innego operatora satelitarnego niż nc+. Jest tak nie inaczej i nic się w tej kwestii nie zmieni a od września może być jeszcze ciekawiej bo zanosi się na taką współpracę jak we Francji C+ z Bein.

Moje chęci nie mają z tym nic wspólnego i jest mi obojętne, czy taki kanał powstanie i u kogo będzie.

Ale to Ty zgrywasz tutaj zawsze większego "specjalistę", który wie lepiej, tylko nigdy nie potrafi niczego udowodnić. Twoje "wiem, bo wiem" w niczym mnie nie przekonuje i pozostanę przy swoim zdaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto fragment wypowiedzi Dariusza Szpakowskiego na temat stacji Eleven:

 

– Ja nie bawię się w tweetowanie podczas transmisji, ponieważ to rozprasza. Czasami, gdy oglądam mecz w stacji Eleven, to wyciszam głos. Jeżeli oni mówią po strzelonym golu, że jest to co najmniej mistrzostwo świata – to ja się pytam, jak oni są w stanie powiedzieć coś więcej, kiedy będą robić spotkanie Polski na mistrzostwach świata. Jeżeli pada bramka, to jest: Aaaaa tak jessttt, fantastycznie!!! GOL, GOL, GOL.

http://igol.pl/szpakowski-slucham-komentatorow-eleven-wyciszam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto fragment wypowiedzi Dariusza Szpakowskiego na temat stacji Eleven:

http://igol.pl/szpakowski-slucham-komentatorow-eleven-wyciszam/

 

Szpaku z reguły gada głupoty, jednak w tym przypadku ma 100% racji.

 

Komentatorzy Eleven używają słowa "nieprawdopodobne" do opisywania zdarzeń boiskowych tak często, że naprawdę nie wiem co się stanie gdy stanie się coś naprawdę niebywałego i wyjątkowego. Strzał w poprzeczkę? Nieprawdopodobne! Obrona w wykonaniu bramkarza, która załapie się co najwyżej do top 5 danej kolejki? Nieprawdopodobne! Bramka po strzale z woleja? Nieprawdopodobne! 

 

Wiecie jakiego przymiotnika użył komentator Eleven, gdy Schalke ze stanu 0-4 doprowadziło do remisu 4-4? Przy okazji wydarzenia, które ma miejsce przy dobrych wiatrach może raz na 10 lat, a w meczach o takim ciężarze gatunkowym jak Revierderby raz na 100 lat? Nie zgadniecie. "Nieprawdopodobne". 

 

Te spazmy w ich wykonaniu świadczą tylko o ich brakach językowych (ubogie słownictwo) i merytorycznych (młode chłopaki, mało meczów obejrzeli w życiu to i łatwiej podniecają się byle czym).

 

A co do wyciszania dźwięku w TV, gdy mecz leci na Eleven - robię to tylko jeśli dany mecz jest komentowany przez Michała Mitruta. 

Edytowane przez morte89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy słyszy to co chce; akurat Szpakowski mógłby w kwestii komentowania nie udzielać się, a najlepiej ściszyć głos jak sam komentuje skoro ciągle musi to robić; co do komentatorów Eleven to każdy ma jakieś przywary, ale ich wiedza w temacie jakim się zajmują jest na najwyższym poziomie; uważam ich za świetnych fachowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich wiedza jest mniej więcej taka jak moja. Po prostu czytają hiszpańską/włoską prasę. Poprzestańmy na tym, że wykonują swoją pracę należycie, bo sugerowanie że są na "najwyższym poziomie" świadczy raczej o ignorancji osoby która wypowiada taką opinię. Najwyższym poziom to prezentuje Sid Lowe albo Guillame Ballague jeśli chodzi o ligę hiszpańską, a Paolo Bandini, James Richardson i James Horncastle w przypadku ligi włoskiej. Eksperci Eleven na razie przyuczają się do zawodu. A kiepskie umiejętności i praktycznie żadna wiedza Szpakowskiego nie ma najmniejszego znaczenia dla oceny słuszności jego opinii na temat jego kolegów po fachu - można mu co najwyżej zarzucić arogancję.

Edytowane przez morte89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpaku z reguły gada głupoty, jednak w tym przypadku ma 100% racji.

 

Komentatorzy Eleven używają słowa "nieprawdopodobne" do opisywania zdarzeń boiskowych tak często, że naprawdę nie wiem co się stanie gdy stanie się coś naprawdę niebywałego i wyjątkowego. Strzał w poprzeczkę? Nieprawdopodobne! Obrona w wykonaniu bramkarza, która załapie się co najwyżej do top 5 danej kolejki? Nieprawdopodobne! Bramka po strzale z woleja? Nieprawdopodobne!

 

Wiecie jakiego przymiotnika użył komentator Eleven, gdy Schalke ze stanu 0-4 doprowadziło do remisu 4-4? Przy okazji wydarzenia, które ma miejsce przy dobrych wiatrach może raz na 10 lat, a w meczach o takim ciężarze gatunkowym jak Revierderby raz na 100 lat? Nie zgadniecie. "Nieprawdopodobne".

 

Te spazmy w ich wykonaniu świadczą tylko o ich brakach językowych (ubogie słownictwo) i merytorycznych (młode chłopaki, mało meczów obejrzeli w życiu to i łatwiej podniecają się byle czym).

 

A co do wyciszania dźwięku w TV, gdy mecz leci na Eleven - robię to tylko jeśli dany mecz jest komentowany przez Michała Mitruta.

Mirut ? To chyba Czachowskiego nie słyszałeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi inny typ komentarza, w Eleven przeszkadza mi Kapica, natomiast Mitrut, od czasu gdy mu pisałem, aby nie wymawiał raz na minutę "futbolówka" jest ok. Gość odpisał na TT, czy na serio tak często gada? I się zaraz poprawił, stwierdzając, że racja, w Polsce to piłka. W Eleven pierwsze skrzypce, to Święty i Ćwiąki, ale pod warunkiem, że Święty nie robi meczu z Kapicą, bo z nim w parze ściąga do zola poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo lubię Kapice bo jest śmieszny i wcale nie uważam że ma gimbusiarskie zarty, i ten jego śmiech :):).Jedynie irytuje mnie bardzo Mirosławski w Eleven, bo absolutnie się nie nadaje! Chociaż wolę już jego, niż w konkurencji smutnego Olbrychta, Miłki i Przytulę, którzy za grosz nie mają poczucia humoru i emocji w głosie!

Edytowane przez CyfrowySat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich wiedza jest mniej więcej taka jak moja. Po prostu czytają hiszpańską/włoską prasę. Poprzestańmy na tym, że wykonują swoją pracę należycie, bo sugerowanie że są na "najwyższym poziomie" świadczy raczej o ignorancji osoby która wypowiada taką opinię. Najwyższym poziom to prezentuje Sid Lowe albo Guillame Ballague jeśli chodzi o ligę hiszpańską, a Paolo Bandini, James Richardson i James Horncastle w przypadku ligi włoskiej. Eksperci Eleven na razie przyuczają się do zawodu. A kiepskie umiejętności i praktycznie żadna wiedza Szpakowskiego nie ma najmniejszego znaczenia dla oceny słuszności jego opinii na temat jego kolegów po fachu - można mu co najwyżej zarzucić arogancję.

 

świetnie że czytasz to co czytasz lub oglądasz to co oglądasz, jesteś światowcem i pewnie niegodny jestem z tobą dyskutować; mnie interesuje polskie podwórko i polscy komentatorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy Eleven są jacy są. Osobiście nie oglądam meczu dla ich komentarza i dlatego mnie irytuje, że czasem ględzą, "śmieszkują" albo próbują być elokwentni na siłę. Największy minus większości komentatorów nie tylko tej stacji to ciągłe GADANIE. Zwłaszcza, że u nas są popularne pary komentatorskie co już całkiem zapewnia nieprzerwany, niepotrzebny słowotok w trakcie spotkania. Oni mają jakieś dziwne przeświadczenie, że są niezbędni i jak się przez 5 sekund nie odezwą to ludzie odejdą od telewizorów... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...