Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy w tym sezonie F1 Mirosławski i Sokół również będą jeździć na wyścigi skoro mają studio w Warszawie.

Sokół ma stałą akredytację F1 i żeby była ona ważna musi być na minimum 12 wyścigach w sezonie na torze podczas weekendu F1. Więc w jego przypadku to osobna kwestia, a czy pojedzie np. Mirosławski też na jakieś F1 to druga sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie wchodzić w dyskusję, ale jak widzę takie psychowpisy jak ten od @damian644 to nie mogę się powstrzymać.

Po co to ostatnie zdanie? Żeby sobie humor poprawić? Nie zmienisz tego, że na razie to C+ posiada najlepsze prawa piłkarskie. To one są najważniejsze dla większości widzów, a nie gadające głowy, one są tylko dodatkiem.

 

A co jest nie tak z jego ostatnim zdaniem?? Jeśli Eleven zrobi w sb i ndz podsumowanie dnia z poszczególnymi ligami to będzie to dokładnie to czego zawsze brakowało w C+. Był owszem Sport+, ale tyko w ndz. Ponadto były tam tylko skróty nie było żadnej dyskusji. Już samym faktem, że będą te skróty w sb i ndz, a nie tylko w ndz przebijają konkurencję, jeśli chodzi o przeszłość, bo teraz to nie wiem czy ktoś Sport+ ogląda, bo ja od sezonu 15/16 już nie, bo nie ma po co....

 

Z kolei jeśli Eleven zrobi skróty i omawianie no to ja na to czekam od zawsze, czyli od lat 90 jak interesuję się piłką i nigdy tego u nas nie było.

 

Natomiast tym wpisem potwierdziłeś to czego, a raczej jak niektórzy to nazywają :) Prawa kwestia gustu, ale obiektywnie opakowaniem Eleven będzie bił na głowę wszystko co kiedykolwiek było do tej pory w naszych TV, nieważne jakich, bo nikt takiej publicystyki + pasji + studia sb i ndz do tej pory nie robił z lig zagranicznych. I btw teraz nagle gadające głowy są beeee, a jak nie mieli studia to nie były beee :D

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum że tu publicystyka mega HD czy nawet UHD  jaki najlepsi komentatorzy nic nie dadzą.Bo na dzień dzisiejszy dla większości mają jeszcze nie te prawa.Większość chce oglądać Ekstraklasę,Ligę angielską czy LM.Fakt jest mniej nawet dużo mniej transmisji na żywo ale to nie ma znaczenia bo prawa cieszą się dużo większym zainteresowaniem.Co widać np po oglądalności kiedyś tak było i teraz podobnie.Na Eleven był lepszy mecz z udziałem drużyn z Anglii i od razu duża widownia.Słyszał  dzisiejszy komentarz w ręczną?Na TVP robią to zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem na TT ktoś redaktora zapytał się, kiedy będzie jakiś program za Stan Futbolu, a on odpowiedział, że co tydzień dokładamy kolejne programy w studiu. Wymijająco, jak to on.

 

Ale serio, kiedy jakiś program za Stan Futbolu? No bo takie studia przed meczami to raczej nie zastąpią dyskusji o piłce nożnej trwającej ponad godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie Eleven również do Włoch ani do Francji nie wyjeżdża, również do Anglii nie - wiem zapowiedział Mirosławski wyjazd. Dzisiejszy mecz również będzie robiony z Warszawy więc nie wiem skąd takie zachwyty tym, że w końcu jeżdżą, to, że zrobili studio nie znaczy, że od razu będą wysyłać komentatorów na stadiony (przydałoby się jednak). Na razie więc podniecamy się studiem a nie tym, że wysłali komentatorów na stadion, naprawdę wielkie łał :/   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych zachwytów na wyjazdami i komentowaniem meczów ze stadionu. Bardzo często zdarza się że jest brak synchro obrazu z głosem. Radochę z wyjazdu mają komentatorzy, dla widzów nie ma większej różnicy.

Wyjątkiem są własne transmisje.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, z perspektywy widza nie ma żadnej różnicy. Inną sprawą jest wylanie reporterów i robienie materiałów własnych i nie koniecznie chodzi o wywiady, tego mi brakuje w polskich stacjach sportowych. Każda liga ma swoje ciekawostki swoją specyfikę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych zachwytów na wyjazdami i komentowaniem meczów ze stadionu. Bardzo często zdarza się że jest brak synchro obrazu z głosem. Radochę z wyjazdu mają komentatorzy, dla widzów nie ma większej różnicy.

Wyjątkiem są własne transmisje.

No tak 11 zacznie wysyłać to teraz nie ma większej różnicy. Za chwile przeczytam, ze studio nieważne, bo to gadające głowy. A jak kiedyś przejęliby PL to się dowiem, ze najważniejsza jest Ekstraklasa :) obiektywizm kwitnie...

 

@Elbeg - bule ok 100zl za nc+, za sama paczkę C+ nie wiem ile, może 50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak 11 zacznie wysyłać to teraz nie ma większej różnicy. Za chwile przeczytam, ze studio nieważne, bo to gadające głowy. A jak kiedyś przejęliby PL to się dowiem, ze najważniejsza jest Ekstraklasa :) obiektywizm kwitnie...

I Ty twierdzisz, że nie jesteś fanboyem Eleven :D

Nigdzie nie wspomniałem o C+, mój wpis dotyczył wszystkich transmisji piłkarskich, ale trzeba było wspomnieć C+ :D

Tak najważniejsza jest Ekstraklasa, co wskazują wyniki oglądalności.

 

Tak na marginesie, to Eleven jeszcze długo nie będzie miał tylu meczów komentowanych ze stadionów, co C+ i jak napisałem wcześniej, transmisje własne, jak Ekstraklasa czy piłka ręczna to tylko komentowanie ze stadionu/hali. Ligi Zagraniczne wolę komentowane ze studia.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...