Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marmac1989

Tak sobie teraz myślę - jak nie było Eleven to ludzie serio siedzieli na streamach i oglądali Las Palmas, Granadę i Alaves dla idei "against modern football", czy tę modę w naszym pięknym kraju zapoczątkowało Eleven właśnie. Bo oczywiście można oglądać ogórki zamiast hiszpańskich, angielskich, czy włoskich hitów, ale do tego nie potrzeba paczki Eleven tylko dobre łącze i dużo samozaparcia... Kupować Eleven tylko dla ogórków to chyba rzeczywiście trzeba być w wielu dziedzinach "against".

 

Ale tu nawet nie chodzi o Granadę czy Las Palmas. Są kibice Valencii, Interu, Milanu czy Lyonu, którzy musieli połowę meczów w sezonie oglądać na streamach, a teraz najwyżej kilka spotkań są zmuszeni do oglądania w sieci. Dla nich, w tym dla mnie, to zbawienie. Wolę zapłacić za produkt dodatkową kasę niż mieć "premium tv" z wybranymi spotkaniami. Tak samo z Ligą Mistrzów, kibicujesz np. Leicester, ale nie obejrzysz ich wszystkich meczów w tv, jedynie przy pomocy aplikacji (i to tylko abonenci platformy cyfrowej, kablówki odpadają). W Niemczech Bundesliga, 2 Bundesliga, DFB Pokal (od zdaje się 1/32) i Liga Mistrzów (od fazy grupowej) pokazywane są w całość na kanałach serwisowych. A u nas? Prawa są tańsze, mniejsze są też co prawda wpływy, ale mimo wszystko wychodzi, że jesteśmy gorzej traktowani. Płacę abo w CP i NC+ i nie mam wrażenia tej ekskluzywności w przypadku platformy z plusem w nazwie. Chyba, że ekskluzywnością nazwiemy braki meczów o 16 na antenach NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy tu łączysz naraz, zupełnie niepotrzebnie - ban na mecze z PL w C+ i większą ilość spotkań transmitowanych w Eleven.

 

A ja piszę o tym, że fascynuje mnie, czy przed Eleven mecze Las Palmas i Granady zatykały w Polsce streamy, bo to były mega ciekawe mecze dla prawdziwych fanów piłki, czy w wyniku działania Eleven nastała moda ma ogórki. Bo z kilku postów wynika, że transmisje Las Palmas i Granady to zbawienie dla prawdziwych kibiców - możliwe :) Ale jednak brzmi to trochę jak żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poprzedniego sezonu wielu kibiców otworzyło oczy, Las Palmas gra efektownie w piłkę. Quique Setien zrobil z nich naprawdę bardzo fajny team. Teraz sa Jese, Boateng, Roque Mesa itp których sie ogląda przyjemnie.

 

Wcześniej przez C+ malo kto wiedział ze tam tak fajnie w piłkę grają. Tak smwo z innymi zespołami mogło być więc takie pisanie @spirit jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nie bierzcie tych wyników dosłownie,że jak jest 500 to oglądało 500,a jak 0 to nikt nie oglądał. To tak jak serwis informacyjny regionalny jednego dnia oglądało 11 000 ,a drugiego dnia z badań Nielsena wychodzi,że nikt nie oglądał. To narzędzie przydatne dla stacji i reklamodawców - szacunkowe. Sami eksperci przyznają,że jest ono niedoskonałe i zaniża oglądalność takich stacji jak Eleven. Miło przeczytać,że dla kogoś świat piłki nożnej nie kończy się na Barcelonie, Realu Madryt czy Bayernie Monachium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poprzedniego sezonu wielu kibiców otworzyło oczy, Las Palmas gra efektownie w piłkę. Quique Setien zrobil z nich naprawdę bardzo fajny team. Teraz sa Jese, Boateng, Roque Mesa itp których sie ogląda przyjemnie.

 

Wcześniej przez C+ malo kto wiedział ze tam tak fajnie w piłkę grają. Tak smwo z innymi zespołami mogło być więc takie pisanie @spirit jest bez sensu.

ESN to dla mnie paczka kanałów premium z prawdziwego zdarzenia, bo do tej pory wysysały ostatnie soki ze swoich najlepszych praw telewizyjnych. Do tej pory żadna stacja w Polsce tego nie robiła, a przynajmniej nie z prawami z zagranicy. 

 

Premium kojarzy mi się z ekskluzywnością. Wygooglowałem sobie co tzn. ekskluzywny:

odgradzający się od ogółu, przeznaczony dla zamkniętej grupy; elitarny; 

charakteryzujący się najwyższą jakością; luksusowy

 

Można pod to podciągnąć zarówno te najpopularniejsze kluby, ale też te mniej popularne.

 

Jasne, że liczy się oglądalność, ale mnie jako odbiorcę treści premium te kwestie zupełnie nie powinny interesować. Płacę za stacje z ligą, która mnie najbardziej interesuje i chciałbym oglądać tę ligę w możliwie jak największym wymiarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy tu łączysz naraz, zupełnie niepotrzebnie - ban na mecze z PL w C+ i większą ilość spotkań transmitowanych w Eleven.

 

A ja piszę o tym, że fascynuje mnie, czy przed Eleven mecze Las Palmas i Granady zatykały w Polsce streamy, bo to były mega ciekawe mecze dla prawdziwych fanów piłki, czy w wyniku działania Eleven nastała moda ma ogórki. Bo z kilku postów wynika, że transmisje Las Palmas i Granady to zbawienie dla prawdziwych kibiców - możliwe :) Ale jednak brzmi to trochę jak żart.

 

a ja jestem klasycznym Januszem który w sobotę pomiędzy zakupami, wizytą u lekarza z chorym dzieckiem i myciem auta oglądam mecz

siódmego sortu z laliga o 13:00 :D - to wielka wartość eleven :D A dlaczego bo zazwyczaj po 15:00 w sobotę jest mnóstwo innych zadań związanych z obowiązkami wynikającymi z życia - mam wrażenie że czasem wszyscy zapominamy o tym że sport czy piłka nożna to rozrywka dla mass, nie różniąca się od kabaretu, z tą różnicą że za kanał premium z kabaretem nikt 15pln by nie zapłacił :P

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale opinie szurajace o dno to wyraża @Umkwatata i @Arkon, którzy liczą, że ligi wrócą do C+ bo tam i tak mają 3-4 mecze z danej ligi... A im wystarczy Barca i Reeal do szczęścia. A to samo maja w Eleven.

 

Umkwatata to juz w ogóle przechodzi samego siebie swoimi postami. Troll totalny haha

 

Ja Ciebie rozumiem i szanuję za tp co piszesz, ale jakich argumenty by nie padły to i tak jakis misiekje wysmiewa wiwc po co sie silic?

Lepiej pisać na ich poziomie i tylko sie śmiać z tych głupot.

 

No bo tak naprawdę podaj mi powód dla którego ludzie narzekają na Eleven? Ja takich nie znajduję. C+ tez ogladam bo angielska i LM,czasem L+Ekstra obejrze z powtórki wieczorem w niedzielę i cenie soboe ich tez. Ale więcej minusów ma C+. Najlepsi komentują od święta. Mało meczów, teraz juz argument nie na czasie bo bie ma lig. I tam żarty też są czasami bardzo proste o wszyscy sie śmieją bo to mówił Twarowski, a jak Kapica to juz beee.

Nie wiem zupelnie z czym masz problem. Ja jestem czlowiekiem trzezwo patrzacym na cala sytuacje. Eleven to cyrk na kolkach jesli chodzi o realizacje, jakosc nijaka, audio slabe (przewaznie komentarz brzmi jak przez walkie-talkie albo telefon komorkowy). Slyszeliscie co ostatnio bylo podczas meczu Atletico vs Barca? Śmiech na sali. Takie akcje sa od poczatku tych kanalow.

 

  • Ja i pozostali pisza glupoty?

Nie moj drogi - to nie sa glupoty tylko FAKTY - wszystko co sie wydarzylo do tej pory przez te 1.5 roku - wszelkie zrywy obrazu; zrywy komentarza; akcje gdzie przerywali mecz w 75. minucie i puszczali reklamy / spoty, do konca juz nie wracajac na ten mecz; studia z barow itd. to sa wydarzenia ktore mialy miejsce w świecie rzeczywistym a nie tylko w mojej albo kogos innego glowie.

  • Kwestia komentarza to sprawa indywidualna.

Wedlug mnie komentatorzy sa w przewazajacej wiekszosc tragiczni, drą sie bez sensu i w ogole porazka a juz osobistosci typu Kapica to uchowaj Boże.

To akurat niewiele zmienia, bo kazdy moze miec swoje zdanie w tej kwestii. Jednak mnie to nie przekonuje, to tez jest czesc tego pakietu za ktory sie dodatkowo placi.

  • Dnem dna sa konstruktywne wypowiedzi na bazie faktow?

Mysle, ze za takie teksty powinno sie banowac, to juz nawet nie jest smieszne.

Odnosnie tzw. "trollowania" - czytajac twoje posty gloryfikujace Eleven odnosze wrazenie, ze wygladaja one po prostu jak typowy troll, sa tak niesamowicie niedorzeczne i maja niewiele wspolnego z rzeczywistoscia. Zupelnie jakby pisala je osoba zwiazana z Eleven (no offence, just say) :)

 

  • Powody do narzekania na Eleven juz zostaly wymienione milion razy :)

 

 

Ludzie stojacy murem za Eleven twierdza, ze wypowiadam sie a nie mam Elevenow - hehe, serio? Skad niby bym wiedzial o tych wszystkich akcjach ktore tu sie odwalaja? Oczywiscie, ze mam dostep do Elevenow i to od samego poczatku ^^ Zeby sie na dany temat wypowiadac, trzeba przeciez  wiedziec co sie tam w ogole dzieje.

 

Eleven to Sportklub ver. 2.0:

  • W sporej czesci Ci sami ludzie
  • To samo wciskanie reklam gdzie sie tylko da
  • Te same banery/reklamy bukmacherow i pokera w trakcie meczow(!)
  • Ten sam (tragiczny) szefuncio Miroslawski

Jedyna roznica to banowanie ludzi za negatywne komentarze albo trudne pytania na FB i Twitterze, wejscie w HD oraz dzika kasa na prawa TV. No i oczywiscie 3 ligi (od nowego sezonu beda juz 4) z TOP 5 (dzieki tej dzikiej kasie).

 

 

Proponuje zakonczyc te spory i wrzucic na luz.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poprzedniego sezonu wielu kibiców otworzyło oczy, Las Palmas gra efektownie w piłkę. Quique Setien zrobil z nich naprawdę bardzo fajny team. Teraz sa Jese, Boateng, Roque Mesa itp których sie ogląda przyjemnie.

 

Wcześniej przez C+ malo kto wiedział ze tam tak fajnie w piłkę grają. Tak smwo z innymi zespołami mogło być więc takie pisanie @spirit jest bez sensu.

 

robson, błagam. Przykład Las Palmas podałem jako pierwszy z brzegu, nie mówię o ich aktualnej formie, składzie, czy atrakcyjnej dla oka grze. Wstaw sobie zamiast nich Leganes, czy inny Alaves i wtedy odpowiedz na moje pytanie - czy wg Ciebie w Polsce jest nisza dla Januszy, którzy chcą płacić 15 zł, by oglądać ogórki (moje zdanie: wątpię, skoro nawet mecze Realu i Barcy mają słabą widownię), czy jednak tej niszy nie ma?

 

Przejdźmy może na łatwiejszy przykład. W zeszłym sezonie (i trochę też w tym) ze względu na Grosickiego E pokazywało dużo meczów Stade Rennes, czy Torino z Glikiem. Obaj zmienili kluby - teraz Rennes nie pokazują już prawie wcale, a Torino okazjonalnie. To pokazuje, że nie jest misją E emitowanie wszystkiego jak leci, tylko pokazywanie meczów najatrakcyjniejszych, z Polakami w rolach głównych. Brawo im za to, ale nie przypisujmy E nie wiadomo jakiej misji - szukają jak wszyscy oglądalności, a to im zapewniają fajne zespoły, albo Polacy w składach. Jeśli nie możesz spać spokojnie bez negatywnych odniesień do C+ to Ci tylko powiem, że parę lat temu pokazano mecz Tottenham - Liverpool z Rasiakiem, zamiast bodajże derbów Manchesteru :) Od lat robi to samo Grupa Polsat (stawia na eventy z Polakami), więc E niczego nowego tu nie wymyśla, tylko korzysta ze starych patentów, mając ku temu świetne narzędzia (prawa piłkarskie). Teraz rozumiesz? Czy jednak cały mój wywód znowu skwitujesz najprostszym, nie wymagającym żadnego zaangażowania intelektualnego, stwierdzeniem, że jest on "bez sensu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata osmieszasz sie tymi tekstami swoimi. Czyli jednak oglądasz namiętnie Eleven ale bijesz pianę mimo to. Typowe dla Ciebie. A argumenty ze studio w jakimś innym miejscu niz ich lokal to juz absurd totalnie.

 

@spirit ogórki to są w słoiku albo na ogródku. Proszę nie obrażać zawodowych piłkarzy najlepszych lig w Europie. To, ze ktos gra w Las Palmas czy Granadzie nie znaczy, ze jest słaby. Bo to z takich klubów właśnie potem ci najlepsi ściągają i kreują na gwiazdy.

 

Orange Sport często dawal mecze Lille jak posiadal prawa do Ligue1. Czyli co tez pokazywał ogórki jakies? No tak, tylko Hazard czy Gervinho tam sobie hasali, jak co? Jako kalafior w stadzie ogórków?

Jakieś dziwne hasła dajesz.

 

Co Ci przeszkadza, ze ktoś puszcza mecze z danej ligi obszernie? To duży plus dla takiego nadawcy bo widz ma wybór, moze zobaczyć, cos mu sie spodoba i zacznie kibicować akurat Las Palmas? Są ludzie, którzy oglądają takie mecze uwierz i one są takze ciekawe. Pasja to pasja,nie tylko Realem i Barceloną człowiek żyje.

 

Dla mnie liga włoska jest najciekawszą i jak jest okazja go oglądam mecze typu Palermo-Sampdoria jak w poprzednią niedzielę. I co jesfem gorszy? Ja się cieszę tymi meczami. Dla mnie to fajna sprawa.

 

Odpowiedz sobiena pytanie ile takich meczów pokazały by inne stacje? Pewnie zero... Juz nawet nie mówię ze w C+ pewnie to nikt by nie dal meczu Las Palmas z Sociedad jaki byl w poprzedni piątek.

 

Nie rozumiem juz Waszych zażalen i skarg na Eleven zupełnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co Ci przeszkadza, ze ktoś puszcza mecze z danej ligi obszernie? To duży plus dla takiego nadawcy bo widz ma wybór, moze zobaczyć, cos mu sie spodoba i zacznie kibicować akurat Las Palmas? Są ludzie, którzy oglądają takie mecze uwierz i one są takze ciekawe. Pasja to pasja,nie tylko Realem i Barceloną człowiek żyje.

 

Dokładnie. Ja sam, jako sympatyk Realu z La Liga oglądam głównie mecze FCB i Królewskich. Mimo, to, nie przeszkadza mi, że transmitują mecze typu Granada-Leganes. Bo niby dlaczego miałoby mi przeszkadzać? Kto nie chce, ten nie ogląda. Chyba lepiej mieć wybór niż go nie mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci przeszkadza, ze ktoś puszcza mecze z danej ligi obszernie? To duży plus dla takiego nadawcy bo widz ma wybór, moze zobaczyć, cos mu sie spodoba i zacznie kibicować akurat Las Palmas? Są ludzie, którzy oglądają takie mecze uwierz i one są takze ciekawe. Pasja to pasja,nie tylko Realem i Barceloną człowiek żyje.

 

Nie rozumiem juz Waszych zażalen i skarg na Eleven zupełnie...

Ja o jednym, Ty o drugim i dalej swoje :) Mnie nie przeszkadza duża ilość spotkań, czy to Granada, Rennes, Las Palmas, czy Pescara, mogę to napisać i milion razy, a Ty i tak tego nie przyswoisz. Natomiast ja się odnoszę do Twojego argumentu, że E wymaga wychwalania za puszczanie słabych drużyn (bo C+ nigdy by ich nie puścił) i robienie im świetnej reklamy, a także zwiększenia fanbase w Polsce - sorry, ale to kapiszon, a nie argument, bo tylko im się oglądalność przestała zgadzać i odpłynęli Polacy to już ani Rennes, ani Torino nie dostajesz co weekend (chyba, że mają korzystny terminarz i grają z najlepszymi zespołami), podobnie z pozostałymi ligami (okrojona mocno francuska, belgijska raz na tydzień i to nie zawsze, szkocka raz na kilka tygodni, Championship w jeden weekend 4 mecze, w następny zero, itd.)

 

O tym tu rozmawiamy - Ty widzisz milion meczów na weekend i się cieszysz, spoko, Twój wybór. Ja widzę E, które weszło z impetem na rynek, pokazywali wszystko jak leci, a po 1.5 roku targetowania i excelowania wyszło im, że jednak nie dajemy wszystkiego jak leci, tylko to, co przerobi się na oglądalność. I Twoje ulubione Las Palmas leci co weekend i problemu nie widzisz, ale już Rennes nie zobaczysz z taką częstotliwością. I gdybyś półtora roku temu został dzięki E fanem Rennes to teraz byś miał do nich nieustanne pretensje, że co oni robią :) Ale pretensji nie masz, tylko zachwyty i epopeje o tym, że jak ktoś nie kocha E to od razu się ośmiesza, bo jak można mieć zażalenia. Ano można, nawet wskazałem Ci kilka przykładów o co.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 sędziowanie tego spotkania :P -  to u nas w okręgówce liniowego by na taczce wywieźli chłopaki z młyna :D Co do komentarza - poziom emocji zachowany, mało tego gadające głowy nie popełniły błędu i nie zaczęły podsumowywać spotkania w 80 minucie - za to duży +, nawet pachniało remontadą :P Jednak ja bym tych Panów również obowiązkowo wysłał na kurs sędziowski, bo czasem wątpliwości mają w sytuacjach ewidentnych macą w głowach koneserom piłki kopanej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nowinek z ramówki Eleven:

W sobotę jak już wcześniej wspominałem studio przed Roma-Napoli, będzie ono między 14:15-15:00 i 17:00-17:30

Tego samego dnia od 22:45 w Eleven Sports doszedł mecz Campeonato Paulista: Corinthians - Santos
Również od 21:55 w sobotę w Eleven Extra gala Cage Warriors

Eleven Gol Live co poniedziałki o 21:00 w Eleven Sports (13.03 ze względu na FA Cup o 22:45)

Od wtorku w Eleven Sports o 21:00 cotygodniowy magazyn #ELEVENF1

Co sobotę i niedzielę zaczynając od 11-12.03 o 22:45 godzinne Studio Eleven w Eleven Sports (oprócz weekendu w którym nie grają ligi).

Przed meczem FA Cup Chelsea - United studio od 20:00.

W pierwszy weekend F1, co najmniej półgodzinne studio przed każdym z wydarzeń (oprócz 1. sesji treningowej ze względu na mecz kw. do MŚ 2018), w ramach kwalifikacji i wyścigu również po.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokół już działa w temacie, robi wywiady z mikrofonem Eleven Sports.

Kilka ciekawych newsów bart18, szczególnie ten o weekendowych magazynach Eleven Gol. Nie wiem dlaczego Eleven Gol Live nie dadzą o normalnej godzinie  w EE. Patrząc na rozpiskę FA Cup czy chociażby paru innych meczów, mam wrażenie jakby na siłę chcieli zrobić jak najlepszy wynik Eleven Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i to studio zaczyna nabierać chyba rozpędu i kształtu . W poniedziałek Gol live, we wtorek ElevenF1, w soboty i niedzielę pewnie o tej 22 45 będzie podsumowanie co zdarzyło się w ligach danego dniap Plus studia do meczów. Zostaje jeszcze środa czwartek i może jeszcze piątek. Przydał by się jeszcze program na zasadzie Hyde Parku jak kiedyś był w Orange Sport (tylko błagam żadnego Zarzecznego!) no i program podsumowujący dany dzień W sporcie (sport raport w Orange Sport). Cały czas czekamy jaki program będzie po Stanie Futbolu bo też się przyda.Miroslawski się chyba boi Stanowskiwgo ze pozew pójdzie haha. Jeśli to wszystko będzie z publicystyki Plus transmisje to będą najlepszą stacja sportowa w Polsce, a konkurencja czyli C+ Sport będą mogli zonglowac w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...