Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też uważam, że Mirosławski trochę psuje PR tym stacjom. OK, postawił na młodych, nieznanych, więc za to na pewno plus, ale ostatnim zachowaniem psuje sobie wizerunek. Przypomnę tylko, że w wywiadzie, który z nim robiłem przed startem mówił, że na pewno nie będzie komentował hitowych meczów i nie będzie robił dużo meczów - efekty widzimy... Studio tak samo. Moim zdaniem jest im potrzebny ogarnięty szef, od którego Mirosławski mógłby się uczyć i w przyszłości objąć tą funkcję, ale żeby to zrobić to trzeba mieć trochę pokory i mniej ego, a z tym może być chyba problem.

Niestety on jest po prostu niewiarygodny. Najgorsze jest to, że ja jako kibic La Ligi muszę męczyć się słuchając jego marnego komentarza na niemal wszystkich hitach La Ligi. To tak jakby Smokowski jako szef redakcji Canal+(wiem, że już były) wybierał sobie do komentowania same rodzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem za 14, kończy mi się w marcu. Pani na zwykłej infolinii powiedziała, że jak nic nie zrobię to zostanie 14, bo wie pan, teraz nowym to sprzedajemy w ogóle po 16 więc ma pan super cenę. Więc zadzwoniłem do DUK (uwielbiam dział utrzymania klienta w UPC) i zapytałem czy mam składać wypowiedzenie na Eleveny czy może oszczędzimy sobie wzajemnie czasu i zrobimy na kolejny rok za 9,90 bo wiem, że ma pod stołem taka ofertę ;) No i mam :) Do tego Canal+ dorzuciłem za 39 + jeden miesiąc gratis a też takiej oferty na stronie nie znajdziesz :)

 

p.s.

jeśli dostałem Eleveny za 9,90 to co, myślicie, że UPC do mnie dopłaca? No oczywiście nie, najwyżej mniej zarabia. Pytanie więc teraz jaką część z takiej opłaty wyjściowej 16 zł co to jest na stronie w ofercie zabiera operator? Myślę, że dużą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety on jest po prostu niewiarygodny. Najgorsze jest to, że ja jako kibic La Ligi muszę męczyć się słuchając jego marnego komentarza na niemal wszystkich hitach La Ligi. To tak jakby Smokowski jako szef redakcji Canal+(wiem, że już były) wybierał sobie do komentowania same rodzynki.

Hmm czy aby napewno kibic La Liga? Przecież oglądasz tylko Real i Barcelone. Atletico nie lubisz bo Simeone więc nie oglądasz zapewne. Do tego pasował Ci pakiet C+ 3-4 meczów z tsj ligi czyli Real i Barcelone oglądałeś. A to nie nazywa sie kibic La Ligi ;)

Miroslawski nie jest zły posłuchaj sobie paprokow typu Milko albo Olbrycht to bys widział.

Edytowane przez robsonUnitedxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Mirosławski trochę psuje PR tym stacjom. OK, postawił na młodych, nieznanych, więc za to na pewno plus, ale ostatnim zachowaniem psuje sobie wizerunek. Przypomnę tylko, że w wywiadzie, który z nim robiłem przed startem mówił, że na pewno nie będzie komentował hitowych meczów i nie będzie robił dużo meczów - efekty widzimy... Studio tak samo. Moim zdaniem jest im potrzebny ogarnięty szef, od którego Mirosławski mógłby się uczyć i w przyszłości objąć tą funkcję, ale żeby to zrobić to trzeba mieć trochę pokory i mniej ego, a z tym może być chyba problem.

Dokładnie. Sukcesy Mirosławskiego póki co są marginalne. Ilu młodym dał szansę? Niewielu. Tak naprawdę to Ćwiąkałę, Kapicę wielu wcześniej znało i myślę, że wcześniej czy później ktoś i tak by po nich sięgnął. Sztuką jest dać szanse komuś zupełnie nieznanemu i z kogoś takiego zrobić frontmena w jakiejś dyscyplinie sportu czy innej dziedzinie. 

 

Za bogactwo praw sportowych plusika po jego stronie też postawić nie możemy, bo to działka Menkena. 

 

Mnie na studiu nie zależy, ale jak już wspomniałeś na tym polu też moglibyśmy Mirosławskiego rozliczyć. Obiecał i jak nie było tak wciąż nie ma. Nie dotrzymał też słowa w kwestii komentowania popularnych meczów, których miał nie ruszać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, postawił na młodych, nieznanych, więc za to na pewno plus

Nie przesadzajmy z tymi nieznanymi. Wymienię kilku, bo dalej nie chce mi się szukać:

  • Mateusz Święcicki -> Orange Sport, "robił" nie tylko programy studyjne, ale i komentował m.in. ekstraklasę, 1.ligę, Serie A;
  • Marcin Grzywacz -> Orange Sport i Sportklub, komentował m.in. Bundeslige i Championship, w internecie zasłyną z mowy nienawiści w stosunku do muzułmanów i Lewandowskiego podczas podróbki programu "Bomba per Bomba" w trakcie meczu Polska - Irlandia razem z Zarzecznym i Bohdanowiczem. Ten pierwszy nawet opuścił wtedy studio.
  • Dominik Guziak -> m.in. Orange Sport, reporter Sport raportu 24 i Futbol raportu, komentował MLS (w tym finał sezonu 2013), mecze klubowej telewizji Realu Madryt, Futsal Ekstraklasę i włoską Serie A. Wcześniej relacjonował ekstraklasę i Bundesligę dla Radia Kolor.
  • Marcin Pawłowski - wcześniej nSport, Polsat Sport, TVN24, komentował m.in. Eredivisie, Copa Libertadores, austriacką Bundesligę
  • Michał Mitrut - NIEZNANY
  • Piotr Dumanowski - Orange Sport, komentował m.in. Serie A, Puchar Polski, , 1.ligę, Futsal Ekstraklas, prowadził programy studyjne, później praca dla ŁączyNasPiłka.pl

Nieznani nikomu dziennikarze startowali z projektem o nazwie "Canal+" 22 lata temu. Eleven raczej po prostu zebrał ludzi z rynku dziennikarzy sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te oceny znafffców. Mirosławskiemu uderzyła sodówka, a Stanowski święty :D

 

Tym bardziej, że obaj panowie obrazili się na siebie jak dzieci: "Współpracę z Eleven zakończyłem ja. Owszem, początkowo – w piątek w nocy – zakończył ją Patryk Mirosławski, który obraził się za mojego tweeta, że powinni zatrudnić Tomasza Hajtę (mnie w sumie tak naprawdę wszystko jedno, kto komentuje Bundesligę, i tak jej nie oglądam). Natomiast dzień później chyba ochłonął i wykonał lekki krok w tył, tylko ja już nie byłem zainteresowany toksyczną współpracą."

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienia Stanowskiego odnośnie Stanu Futbolu w dzisiejszym felietonie na Weszło:

http://weszlo.com/2017/02/21/wtorek-krzysztof-stanowski-8/

Zachowanie Mirosławskiego, bez komentarza. :D

 

To "se" teraz Stanowski robi darmową reklamę. Sądząc po ilości wyświetleń na YT, pies z kulową nogą tego nie ogląda, a afera, jakby zdjęli z ramówki mega popularny program. Nie przepadam za Mirosłwskim, ale bicie piany w kwestii Stanu Futbolu, to dla mnie celowa zagrywka Krzysia. Niech go biorą TVNy lub inne stacje, skoro taki debaściak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miroslawki juz w swoim programie pokazał jaki z niego cwaniak jak sie nasmiewal ze Szpaka ze swoimi kumpelami a jak ten przyszedl do jego programu to juz Patryczek nie cwaniakowal

Prawdę mówił, Szpakowski zaczął się obrażać a Mirosławski nic złego mu nie powiedział wytknął mu tylko ze popełnia błędy podczas komentarza co jest prawdą, dla mnie AS Wywiadu był dobry programem w tym sprawdza się znakomicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, Stan i Miro to megalomani, w takim samym stopniu. Od samego początku Patryk wiedział że dobrze by było mieć jakąś znaną postać od publicystyki. i dlatego tolerował Stana. To się musiało tak skończyć. A zachowanie Krzysztofa S. to żenada. Trzeba mieć swój honor, a nie wylewać żale publicznie. Z tego wpisu wynika że o jest najlepszy w tym kraju, że on zapraszał wszystkich gości i bez niego Eleven upadnie. Brak słów.     

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć swój honor, a nie wylewać żale publicznie. Skoro jest taki super to niech się zamknie.

Ktoś go atakuje, kłamiąc przy tym, i ma się zamknąć? O czym ty piszesz w ogóle? Brawa dla Stanowskiego! Może ktoś w końcu utrze nosa cwaniaczkowi Mirosławskiemu, bo ten chłop to całkiem już postradał wszystkie rozumy i ma się za nie wiadomo kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tymi nieznanymi. Wymienię kilku, bo dalej nie chce mi się szukać:

  • Mateusz Święcicki -> Orange Sport, "robił" nie tylko programy studyjne, ale i komentował m.in. ekstraklasę, 1.ligę, Serie A;
  • Marcin Grzywacz -> Orange Sport i Sportklub, komentował m.in. Bundeslige i Championship, w internecie zasłyną z mowy nienawiści w stosunku do muzułmanów i Lewandowskiego podczas podróbki programu "Bomba per Bomba" w trakcie meczu Polska - Irlandia razem z Zarzecznym i Bohdanowiczem. Ten pierwszy nawet opuścił wtedy studio.
  • Dominik Guziak -> m.in. Orange Sport, reporter Sport raportu 24 i Futbol raportu, komentował MLS (w tym finał sezonu 2013), mecze klubowej telewizji Realu Madryt, Futsal Ekstraklasę i włoską Serie A. Wcześniej relacjonował ekstraklasę i Bundesligę dla Radia Kolor.
  • Marcin Pawłowski - wcześniej nSport, Polsat Sport, TVN24, komentował m.in. Eredivisie, Copa Libertadores, austriacką Bundesligę
  • Michał Mitrut - NIEZNANY
  • Piotr Dumanowski - Orange Sport, komentował m.in. Serie A, Puchar Polski, , 1.ligę, Futsal Ekstraklas, prowadził programy studyjne, później praca dla ŁączyNasPiłka.pl
Nieznani nikomu dziennikarze startowali z projektem o nazwie "Canal+" 22 lata temu. Eleven raczej po prostu zebrał ludzi z rynku dziennikarzy sportowych.

 

Tomasz Ćwiąkała, Filip Kapica, Marcin Gazda - Ci ludzie pierwszą szansę dostali w Eleven i moim zdaniem ją wykorzystali, zwłaszcza Ćwiąkała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...