Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem dochodzę do wniosku, że niektórzy na tym forum odkryli mecze piłkarskie dopiero jak powstał Eleven. Ciągła krytyka C+, na którym jeszcze niedawno była CAŁA najlepsza piłka oprócz Bundesligi, dostępnej zresztą w Eurosporcie. Nagle 5, 10, 15 czy 20 zł nie robi tak wielkiej różnicy, bo przecież w 11 jest tak super. Najlepsi komentatorzy, niezwykle uroczy i inteligentny szef Mirosławski- najlepszy sprawozdawca we wszechświecie i oczywiście genialna jakość na satelicie niemal 4K. Naprawdę nowa jakość rozrywki :). Jak my żyliśmy bez tej fantastycznej stacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość z sat to przeciętne HD które znacząco odbiega od Canal + ale jest 2 x lepsze od Eurosportu w pseudo HD, więc dla maniaków jakości (ja do nich należę) przejęcie rozgrywek w Niemczech to szansa na nowe otwarcie na te rozgrywki. Dostępność jest większa i dystrybucja wszędzie za 9 czy 15 a w przyszłości 20 PLN to i tak duuużo taniej aniżeli 30 do 50 pln za paczę C+ w kablu czy abonament w nc+ w okolicach 100zł za paczkę  z kanałem Eurosport 2. Więc jakoś się to kibicom bilansuje puki co. A to że transmitowane będą hity kosztem średniaków z Włoch, czy Francji to wiemy wszyscy. Moim zdaniem czwartego kanału nie będzie bo udział w rynku Eleven jest mały a jak to rozmienią na drobne i podzielą przez 4 to taki kanał nie będzie miał sensu, choć na tym forum krzyczeć będziemy głośno że kolejnego meczu Espaniolu nie puścili :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał, że wystawiał faktury.

No tak  i to jest ta zasadnicza różnica pomiędzy płaceniem pensji a wystawienie faktury. Nic go z Eleven nie łączyło a cały szkopuł polegał na tym, że miał umowę słowną tylko, dla przykładu wystarczy podać Lisa i TVP bo zasada była podobna jeśli chodzi o dystrybucje programu.

 

Netflix nie przeskoczy bo ma zbyt słabą ofertę. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85: Płatność za 90% produkcji w TV odbywa się na podstawie faktury. Co do Netflixa - zobaczymy ;).

@darekgrochowicki: C+ nie produkuje ekstraklasy od kilku dobrych lat.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar, pucharem ok. Ale 2 liga, w takim razie dlaczego dziś nie pokazują Newcastle - Aston Villa, w zamian powtórka SC Bastia - AS Monaco? Oni są w ogóle niekonsekwentni. Raz 4 mecze 2 ang, raz 6 mecze francuskiej, chyba na zasadzie losowania.  W marcu wróci F1 to zrezygnują z 2 ang, a zamiast włoskiej wstawia francuską....  

 

W piątek rezygnują z Nicei, drużyny która liczy się w walce o mistrzostwo, a wsadzą mecz Wolves - Birmingham  :crazy:

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wygra. Zmienią godzinę emisji, stolik a o piłce kilku facetów zawsze może gadać i już pomijam, że widownia to 500 osób :) wstawić powinni jakiś magazyn, skrót bramek czy coś i to ma dużo wyższą oglądalność :) i tak, tak pamiętam, oglądalność nie ma znaczenia :)

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności powinni pozbyć sie Mirosławskiego. Ten redaktor nie nadaje się do zarządzania redakcją sportową takiego kanału jakim jest Eleven. Ja rozumiem, że stawiają na młodych ludzi, ale do zarządzania takim projektem trzeba mieć więcej cech dobrego przywódcy, który potrafi wszystko poukładać. A w tym wypadku mamy bałagan, niespełnione obietnice i przerośnięte ego. Dostał produkty z najwyższej półki i na tym się ślizga, ma kasę, ale ja w tym projekcie nie czuję jego wkładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak osoby pokroju Pana Naczelnego psują ten kanał. Osoby odpowiedzialne za PR i kontakt z widzę są sterowane negatywnie. Za zadawanie trudnych pytań dają Bana. Ja już zostałem wyłączony na wszystkich profilach że się spytałem o Ligę Szkocką ...... @ też nie odpowiadają jestem ciekaw czy w innych krajach też się tak zachowują .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeceniacie rolę Mirosławskiego, ja tylko przypomnę że za tym stoi człowiek który może pochwalić się m.i zbudowaniem "wielkiego SportKlubu" . Stąd też Mirosławski trafi do Eleven. Dopóki dyrektorem zarządzającym będzie  Menken to Mirosławski będzie kierował redakcją, oby tylko nie skończyło się jak poprzednio bo ambicje też były duże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to dosłownie wielki SportKlub. Spójrzmy na to co było i jest na tym kanale. Dawniej tam były Bundesliga, Jupiler Pro League, Campeonato Brasileiro Série A, EFL Championship czy ATP World Tour 250, a teraz to wszystko było/jest/będzie w Eleven. Co do Ligi Endesa czy Pucharu Króla w koszykówce, to te rozgrywki są właśnie w singapurskim Eleven. Obecnie w SportKlub jest Copa Libertadores, a te prawa ma singapurski Eleven. Copa Sudamericana było w SportKlubie, a obecnie jest w Eleven. Singapurskim, ale jednak. Ciekawy bardzo przypadek. Do tego właśnie Mirosławski w Eleven. Człowiek, który tak naprawdę wielkiej kariery telewizyjnej dotąd sobie nie zbudował. Tak jakby dalej się czuł jakby był w SportKlubie, ale teraz spełnia marzenia małego chłopca o wielkiej telewizji sportowej z wielką piłką dostępnej w zasięgu ich ręki. Wypełniając pewne luki na rynki, ale nie przyjmując do siebie żadnej krytyki, a jedynie robiąc po swojemu. Czego efekty widzimy, a ocena ich działań może być raz dobra, raz średnia, raz niezrozumiała, itp. Wiadomo. Nie są długo na rynku, ale dużo już u siebie mają, a czasy są inne, budżet mają spory. Jak dotąd, to jedynie Singapur wypada najlepiej ze wszystkich rynków, na których są. Może i prawa tańsze są na Azję, ale mimo wszystko. Pozostaje czekać do Bundesligi i się wyjaśni jak chcą to zorganizować. A wcześniej... Do tych 2-3 tygodni, bo po raz kolejny obiecano otwarcie studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven  chce jeszcze  pozyskać  Ekstraklasę, tutaj może  byc  problem, oprócz  praw ,  trzeba  jeszcze  wyprodukować  sygnał , eleven ma zero doświadczenie, C+ma ogromne, Ekstraklasa i żużel, piłka ręczna, to są  ich produkcje  sygnału

Sygnał z ekstraklasy realizuje Livepark spółka córka ekstraklasy więc eleven tak jak obecnie nc+ nie musiało by nic produkować:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że Mirosławski trochę psuje PR tym stacjom. OK, postawił na młodych, nieznanych, więc za to na pewno plus, ale ostatnim zachowaniem psuje sobie wizerunek. Przypomnę tylko, że w wywiadzie, który z nim robiłem przed startem mówił, że na pewno nie będzie komentował hitowych meczów i nie będzie robił dużo meczów - efekty widzimy... Studio tak samo. Moim zdaniem jest im potrzebny ogarnięty szef, od którego Mirosławski mógłby się uczyć i w przyszłości objąć tą funkcję, ale żeby to zrobić to trzeba mieć trochę pokory i mniej ego, a z tym może być chyba problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...