Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kmita jasno powiedział, że nie będzie inwestował w pełne prawa do takich rozgrywek.

 

To może popatrzcie na Singapur, gdzie mają właśnie z 3 kanały i ofertę nieco bogatszą od Polski, w tym Premier League. Może znajdziecie jakieś odpowiedzi na swoje pytania.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven idzie po bandzie, tyle piłki za 15 złotych... Żadne podwyżki w obecnej sytuacji się nie przyjmą wśród kibiców, chyba że całkowicie odlecą i kupią prawa do LM...  Ewentualna utrata LM będzie oznaczać upadek Canal+. Porównywanie Elevenów do Beinów moim zdaniem jest dziwne, prawa w Polsce w porównaniu z krajami zachodniej Europy są za pół darmo i widocznie stać ich na to, żeby pomału rozbierać Canal+ i w konsekwencji doprowadzić do jego upadku. Jak wykończą Francuzów to podniosą ceny i odrobią wszystko z nawiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmita jasno powiedział, że nie będzie inwestował w pełne prawa do takich rozgrywek.

 

To może popatrzcie na Singapur, gdzie mają właśnie z 3 kanały i ofertę nieco bogatszą od Polski, w tym Premier League. Może znajdziecie jakieś odpowiedzi na swoje pytania.

W Singapurze nie mają Bundesligi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że tam mają te rozgrywki jak na te rynki kupili je za grosze. Nie wiem jak oni to pomieszczą - wyrzucić to sobie mogą ligi belgijskie czy szkockie, ale one i tak nie kolidują z Bundesligą. 4 kanał jest niepotrzebny bo nagromadzenie wydarzeń jest w weekendy a w tym tygodniu świecą pustkami

 

Wbrew pozorom Bundesliga może podnieść oglądalność innych lig i świadomość marki. Cenę mogą sobie podnosić tylko i tak w większości są dostępni a la carte na zasadzie włącz/wyłącz albo nawet w pakiecie, więc tutaj za bardzo elastyczności nie ma

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krótkim czasie Eleven zrobił to,co Solorz mógł już dawno zrobić ale widocznie w Polsacie policzyli że nie opłaca się inwestować w ligi zagraniczne aby nałapać abonentów.

Poczytaj jaki kredyt wziął Zygmuś na kupno Plusa, a przestaniesz się dziwić dlaczego nie szasta kasą. Kupno Bundesligi przez Eleven, to super sprawa, bo może ją oglądać każdy, kto zechce. Eleveny są powszechnie dostępne praktycznie wszędzie. Od platform satelitarnych po kablówki, a skończywszy na internecie. 

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że tam mają te rozgrywki jak na te rynki kupili je za grosze. Nie wiem jak oni to pomieszczą - wyrzucić to sobie mogą ligi belgijskie czy szkockie, ale one i tak nie kolidują z Bundesligą. 4 kanał jest niepotrzebny bo nagromadzenie wydarzeń jest w weekendy a w tym tygodniu świecą pustkami

 

 

 

 

Piątek 4 mecze Live godzina 20:30 

Sobota jak będzie ręczna, albo FA Cup to 5 meczy live 18:30

Niedziela 15:00 podobnie ręczna, FA Cup i masz 5 wydarzeń live

 

Jestem sobie wstanie wyobrazić że zjada do 6 meczy z Hiszpanii, 5-4 Włoch i 2-3 z Francji, i 4-5 Niemiec. Ale tego wszyscy tu oczekują?      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie ograniczenia ligi francuskiej do 2, czy Włoskiej do 4 spotkań bo to będzie powrót do tego co było. 

A ja sobie wyobrażam. Bo dla Eleven taniej będzie zrezygnować z wątpliwych i jednostronnych widowisk z udziałem Lorient, Nancy, Angeres, Dijon, Granady, Leganes, Eibar, Crotone, Sassuolo czy Pescary, niż tworzyć nowy kanał. A nawet gdyby stworzyli, to myślę, że pójdą w stronę selekcji spotkań, tak aby wybrać po powiedzmy 4-5 najciekawsze z każdej ligi. Być może część meczy trafi do internetu. Nikt też nigdy nie obiecywał, że muszą być transmitowane wszystkie mecze Barcelony, czy Juventusu. Nie ma mowy o zmianie godzin rozgrywania meczów. Nikt ich nie będzie zmieniał tylko dlatego, że zmienił się nadawca w Polsce. W 2016 roku Sky kupiło za 4,64 mld euro prawa do transmitowania przez najbliższe 4 sezony meczów piłkarskich pierwszej i drugiej ligi niemieckiej i to oni będą dyktować godziny rozpoczęcia spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nikt też nigdy nie obiecywał, że muszą być transmitowane wszystkie mecze Barcelony, czy Juventusu. 

Eleven jest czymś w rodzaju sponsora JuvePoland.com, gdzie wielokrotnie chwalił się w swoich reklamówkach na tej stronce wszystkimi meczami z udziałem Juventusu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz sobie pomyślcie, jest sobota godzina 18:00 , w jednym momencie są ligi Niemiecka,Hiszpańska,Włoska,Francuska, do tego FA CUP i kwalifikacje F1, gdzie to ma się pomieścić?

Do tego dorzucić można "czasami" studio.

@Kunkore A beIN też nie ma platformy tv np we francji a 5 dodatkowych kanałów ma.

Edytowane przez Globus903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...