Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu mówicie ze młode podejście Eleven świadczy o tym że pokazują oni tak wiele spotkań, wynika to z innej rzeczy od początku mówili ze chcą robić telewizje w iście zagranicznym stylu tak jak Sky czy beIN no i nie kłamali ilości transmisji przypomina tą z beIN Sports z tego sie wywiązali brakuje tylko studia obiecali i to jest kpina ze nie potrafią tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spirit

Nie znudziło Ci się tłumaczenie niektórym, że jeden woli ilość, a drugiemu zależy na jakości? Ja np. nie rozumiem totalnie jak ktoś może oglądać jakikolwiek mecz, byle ganiali za piłką. Dla mnie to niepojęte. Oglądam wszystkie mecze Legii, bo to jedyna drużyna, której kibicuję od dzieciaka. Poza tym oglądam najciekawsze mecze LM(nawet wykupiłem tv N, jak ta miała wyłączność), najciekawsze mecze ligi angielskiej i hiszpańskiej, a także wybrane mecze NBA czy Bundesligi czy wybrane filmy i seriale. I tyle. Tak naprawdę w Eleven oglądam tylko La Ligę, a w Canal+ i Eurosporcie, o HBO, Cinemax czy Ale kino nie wspominając inne interesujące mnie pozycje. I od każdej z nich wymagam odpowiedniego poziomu i jakości HD. Niektórzy nie są w stanie tego zrozumieć, bo tu jest ILOŚĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz jest więcej transmisji na Eleven Extra jak przed dołączeniem do CP? Przecież były już weekendy z 5 transmisjami jak teraz... a nawet 6cioma więc jakiejś zauważalnej zmiany nie widzę, tak jak twierdzicie. Od tego momentu doszły retransmisje i to owszem jest zmiana. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spirit

Nie znudziło Ci się tłumaczenie niektórym, że jeden woli ilość, a drugiemu zależy na jakości? Ja np. nie rozumiem totalnie jak ktoś może oglądać jakikolwiek mecz, byle ganiali za piłką. Dla mnie to niepojęte. Oglądam wszystkie mecze Legii, bo to jedyna drużyna, której kibicuję od dzieciaka. Poza tym oglądam najciekawsze mecze LM(nawet wykupiłem tv N, jak ta miała wyłączność), najciekawsze mecze ligi angielskiej i hiszpańskiej, a także wybrane mecze NBA czy Bundesligi czy wybrane filmy i seriale. I tyle. Tak naprawdę w Eleven oglądam tylko La Ligę, a w Canal+ i Eurosporcie, o HBO, Cinemax czy Ale kino nie wspominając inne interesujące mnie pozycje. I od każdej z nich wymagam odpowiedniego poziomu i jakości HD. Niektórzy nie są w stanie tego zrozumieć, bo tu jest ILOŚĆ.

Jak widać - jeszcze nie :) Poza tym fajnie się powymieniać argumentami - o ile takie się pojawiają - bo to zawsze otwiera oczy, pozwala spojrzeć na daną sprawę z innej perspektywy i, poniekąd, dowiedzieć się czegoś nowego. Mnie osobiście absolutnie cieszy zwiększenie możliwości wyboru meczów, nawet jeśli wiąże się to z dodatkowym abonamentem, bo nawet jeśli nie wszystko jestem w stanie obejrzeć, to raczej na pewno obejrzę to, co chcę. Dlatego ta cała dyskusja, czy ilość, czy jakość, jest trochę śmieszna, a trochę straszna, co widać dokładnie, gdy się poczyta ten wątek. Sprowadzenie tematu rozwoju płatnej, sportowej telewizji w Polsce do walki na słowa: "C+ super!, "a nie, bo Eleven lepsze!" jest poza moim obszarem zainteresowań, wymagam po prostu trochę więcej :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spirit

Gratuluję wytrwałości, mnie się już znudziło udowadnianie niektórym, że czarne jest czarne, a białe jest białe :). A jakakolwiek krytyka czy pochwała danej stacji zalicza Cię do jej fanów lub od razu hejterów. Niektórzy nie zauważają np.moich krytycznych uwag do Canal+(ostatnia wpadka wizerunkowa z filmami Kino Świat, czy brak magazynów poświęconych Premier League lub LM albo tak rzadkie wykorzystywanie najlepszych komentatorów typu Wolski, Twarowski czy Gleń). Wszystkie stacje mają coś za uszami i mamy prawo je krytykować lub chwalić. Coraz częściej niestety dochodzę do wniosku, że nie na tym forum, bo ilość jadu u niektórych forumowiczów i nazwijmy to delikatnie bezmyślności przekracza pewne granice dobrego smaku.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, sam przyznasz, że co innego jest "krytyka" np. Canal+ za odwoływanie polskich premier. A co innego krytyka, bo np. "komentator mówi za dużo/za mało". W pierwszym przypadku możemy mówić o obiektywnej krytyce, w drugim przypadku raczej tylko o subiektywnej opinii.

 

Co do jakości HD. Kochani, w pierwszej kolejności atakujcie za to operatorów, którzy dystrybuują Wam sygnał TV.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spirit

Nie znudziło Ci się tłumaczenie niektórym, że jeden woli ilość, a drugiemu zależy na jakości? Ja np. nie rozumiem totalnie jak ktoś może oglądać jakikolwiek mecz, byle ganiali za piłką. Dla mnie to niepojęte. Oglądam wszystkie mecze Legii, bo to jedyna drużyna, której kibicuję od dzieciaka. Poza tym oglądam najciekawsze mecze LM(nawet wykupiłem tv N, jak ta miała wyłączność), najciekawsze mecze ligi angielskiej i hiszpańskiej, a także wybrane mecze NBA czy Bundesligi czy wybrane filmy i seriale. I tyle. Tak naprawdę w Eleven oglądam tylko La Ligę, a w Canal+ i Eurosporcie, o HBO, Cinemax czy Ale kino nie wspominając inne interesujące mnie pozycje. I od każdej z nich wymagam odpowiedniego poziomu i jakości HD. Niektórzy nie są w stanie tego zrozumieć, bo tu jest ILOŚĆ.

Czytałeś jak pisał że oglądał 3 mecze i ciągle zmieniał bo nuda?Inni wolą obejrzeć  jeden mecz a lepszy.Ja czy to np.Liga angielska czy włoska  wszystkiego co jest u nas transmitowane nie oglądam  i nie mam zamiaru oglądać.Bo wiem że część meczy z jednej czy drugiej ligi nie jest warta zachodu.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że transmisji dużo i mnóstwo, Eleven wszystko robi jak trzeba. Jakość komentarza i w ogóle mi bardzo odpowiada. Super rozkminy, z poczuciem humoru, dystansem do siebie i świata itp. 

Jednak jedno "ale". Od jakiegoś czasu nie dają po prostu powtórek... Np taka niedziela najbliższa. O 20:30/20:45 trzy super mecze się pokrywaja, nie da się trzech naraz obejrzeć. Więc chętnie by się obejrzało jakis o 23 w powtórce nie szukajac wyniku itp (Tak, da się tak! Często tak robię), ale niestety patrzę w program o 23 i widzę:

- tysięczny raz Stan Futbolu

- NFL

- i w zaasdzie nic na Eleven Extra... eh. 

 

Przecież to aż się prosi by na krzyż dać transmisje, na Eleven Sevilla - Real to dać o 23:00 Marsylia - Monaco itp. Kurcze pisałem im to już na twitterze, ale cisza. Może też ktoś pomoże i do nich w tej sprawie napisze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robsonUnitedxD - jeśli dołożą do tego zestawu studio (czyt. więcej gadających głów) to powtórek / magazynów z highlightsami będzie jeszcze mniej. 

 

Dlatego ja nie chcę studia, nie w czasie weekendowych gier. Bo po co mi skoro i tak wcześnie wchodzą na mecze live i tam wszystko powidzą co trzeba.

No, chyba że jakaś fajna ładna prezenterka a'la Laura Barriales ma prowadzić owe studio to chętnie ;)

 

PS. Ale faux pas, trzy mecze niby w niedzielę o 15:00, ale brak najciekawszego..> Lazio - Atalanta nie pokażą. 

Niedziela godzina 15 będzie niemały problem z wyborem transmisji :popcorn:

 

Dla mnie wybór prosty z tego zestawu, wiadomo, że jako Romanista wybieram mecz z Dacia Arena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wnerwiają strasznie reklamy w trakcie magazynów z bramkami. Skoro uważają się za kontent premium, to nie powinni przerywać programów reklamami. Nie mówię tu o jakichś wstawkach w trakcie transmisji przed meczem typu poker stars, ale o normalnym bloku reklamowym w trakcie eleven gola czy rozszerzonych magazynów z danej ligi. To jest jedna jedyna rzecz, która mi przeszkadza, bo studio też mi nie jest do niczego potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważają się za kontent premium, to nie powinni przerywać programów reklamami

 

C+ też przerywa i na nich nikt nie narzeka mimo tego że są drożsi. O ile reklamy nie powodują wejścia meczu na wizję po pierwszym gwizdku to mogą sobie być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 14.01:

22:40 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz fazy play-off

 

Niedziela, 15.01:

22:40 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz fazy play-off

Sezon NFL wszedł w decydującą fazę, a Eleven jak zwykle musi coś odstawić. To, że meczu Chiefs - Steelers (niedziela 19.05) nie pokażą, rozumiem.

Nie rozumiem natomiast, dlaczego nie pokazują meczu Patriots - Texans o 2.15 w nocy z soboty na niedzielę. W ten weekend (7/8.01) dało radę, a teraz już nie?

 

Całe Eleven. Ich tak jak kobiety nigdy nie zrozumiesz, ale to nowa jakość jest...

 

O tym, że nie mogą zdążyć na rozpoczęcie meczu nie chce mi się pisać. Niech magik, który to obsługuje w końcu zrozumie, że w 30s można zrobić przyłożenie. Głos polskich komentatorów też brzmiał tak, jakby siedzieli w psiej budzie, a nie w profesjonalnej "dziupli".

 

Dobrze, że Niemcy na ran.de nie odstawiają takiego szajsu. Chociaż to chore jest. Płacić ekstra za kanały "premium", a oglądać na darmowych FTA...

 

BTW. Taka mała ciekawostka: Nagranie o długości 4h:30m z niemieckiego Pro7Maxx SD zajmuje 10.4 GB. Ta sama długość w Eleven Sports HD: 14.7 GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrozumieć wiele,ale krytyki tego,że pokazują mecze Eibar- Deportivo Alaves nie do końca. Rozumiem,że ktoś uważa,że nie jest w stanie tego obejrzeć lub takie mecze go nie interesują. Jednak mieć pretensje o to,że wykorzystuje posiadane prawa ? To lepiej by emitowali powtórki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy nie sprawdzać wyników live w trakcie oglądania ;)

 

Mnie jako abonenta CP bardzo cieszy dostęp do tak wielu wydarzeń piłkarskich, ale strasznie boli jakość tych kanałów. Nawet na PSE jest lepsza jakość obrazu w meczu Pucharu Włoch niż Serie A w Eleven. O meczach Pucharu Anglii albo Pucharu Ligi Angielskiej nie wspominając, wygląda to po prostu jak bardzo dobrej jakości SD upscalowane do HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki na Eleven będzie opóźnienie około 10 sekund w stosunku do stron z wynikami meczów i transmisji innych stacji to mogą dawać nawet 7-8 meczów na żywo, a ja ich pakietu nie kupię. 

Wszystkie stacje mają takie opóźnienie, czy to Eleven, Eurosport, C+Sport, TVP Sport. Problem nie leży po stronie konkretnej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...