Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem dzisiaj PW do oficjalnego fanpage Eleven Sports z zapytaniem odnośnie 3 kanału. Otrzymałem taką odpowiedź: "Witaj, o wszelkich nowościach będziemy informować na bieżąco". Oczywiste było, że wprost nie napiszą mi o tym, że kolejny kanał będzie. Ja te słowa jednak interpretuje w ten sposób, że kanał będzie i nad tym pracują ciągle. Nie zaprzeczyli więc jest coś na rzeczy na pewno i wydaje się, że to kwestia czasu i ujrzymy kolejny kanał z stajni Eleven. Oczywiście wrzucam ten wpis tylko jako ciekawostkę, bez zbędnego hejtu proszę.

Nic z tej odpowiedzi nie wynika, tylko twoja interpretacja, która ma niewiele wspólnego z ich odpowiedzią ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, ja z kolei te słowa interpretuje w ten sposób, że to jest gotowy szablon na tego typu idiotyczne pytania i ktoś, kto jest odpowiedzialny za ten fanpage odpowiada tak każdemu, kto pyta o to. No bo po pierwsze, osoba odpowiedzialna za ten fanpage z pewnością ma ograniczone informację, coś jak sławni tutaj konsultanci udzielający informacji na infolinii a po drugie nawet jeśli coś kombinują z trzecim kanałem to przecież nie napiszą Ci o tym na facebooku, no szanujmy się.

Być może masz rację. Przecież napisałem, że zdaje sobie z tego sprawę. Jakoś mnie tak naszło żeby napisać do nich. Szczerze to się żadnej odpowiedzi nie spodziewałem, ale jednak coś napisali i wrzuciłem tak jak wcześniej wspominałem jako ciekawostkę. Każdy te słowa może interpretować po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem  drugi kanał który miał sie pojawić w Orange   nie miałbyć dopiero w marcu?

 

 

Wychodzi na to że u wszystkich operatorów będzie to cena 15,90  po promocji       a jak sprawa z netia?    

 

Co do CP  ja sobie poczekam do początku sezonu F1 bo są i kibice którzy kompletnie się nie interesują  piłka  a głownie sporty motorowe lub  w ogóle sporty nie związane z pilką  czyli F1   Kolarstwo  Mityngi  itd itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może masz rację. Przecież napisałem, że zdaje sobie z tego sprawę. Jakoś mnie tak naszło żeby napisać do nich. Szczerze to się żadnej odpowiedzi nie spodziewałem, ale jednak coś napisali i wrzuciłem tak jak wcześniej wspominałem jako ciekawostkę. Każdy te słowa może interpretować po swojemu.

 

Zapytaj ich o coś kompletnie z czapy. Na przykład czy planują pokazywać na swoich antenach ligę angielską albo Ligę Mistrzów. Odpowiedź dostaniesz taką samą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może masz rację. Przecież napisałem, że zdaje sobie z tego sprawę. Jakoś mnie tak naszło żeby napisać do nich. Szczerze to się żadnej odpowiedzi nie spodziewałem, ale jednak coś napisali i wrzuciłem tak jak wcześniej wspominałem jako ciekawostkę. Każdy te słowa może interpretować po swojemu.

Każdy szanujący się prowadzący FanPage ma obowiązek odpowiedzieć na każdą wiadomość. Sam prowadzę kilka i moi "pracodawcy" tego wymagają. Na tego typu pytania, mam przygotowane standardowe formułki i na pewno tak samo jest z prowadzącym Eleven na Facebooku. Świadczy o tym najlepiej odpowiedź która dostałeś. Więc bez podniety ;)

Edytowane przez puszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczorajszego/dzisiejszego dnia zamiast stałego 7mbit (przed gran derbi było 8,5mbit) mamy kolejne cięcie kosztów. To chyba ten dynamiczny encoder eriksona.

 

1_0_1_13_F5_5_DC_13_E_820000_0_0_0.jpg

image.jpg

 

Próbka 9minut:

General
ID                             : 1500 (0x5DC)
Complete name                  : D:\20160223 1107 - Eleven - Puchar Anglii_ Shrewsbury Town - Manchester United.ts
Format                         : MPEG-TS
File size                      : 296 MiB
Duration                       : 8mn 37s
Overall bit rate mode          : Variable
Overall bit rate               : 4 793 Kbps

Video
ID                             : 166 (0xA6)
Menu ID                        : 5107 (0x13F3)
Format                         : AVC
Format/Info                    : Advanced Video Codec
Format profile                 : High@L4
Format settings, CABAC         : Yes
Format settings, ReFrames      : 3 frames
Codec ID                       : 27
Duration                       : 8mn 36s
Bit rate                       : 4 395 Kbps
Width                          : 1 920 pixels
Height                         : 1 080 pixels
Display aspect ratio           : 16:9
Frame rate                     : 25.000 fps
Standard                       : Component
Color space                    : YUV
Chroma subsampling             : 4:2:0
Bit depth                      : 8 bits
Scan type                      : Interlaced
Scan type, store method        : Separated fields
Scan order                     : Top Field First
Bits/(Pixel*Frame)             : 0.085
Stream size                    : 271 MiB (92%)
Color range                    : Limited
Color primaries                : BT.709
Transfer characteristics       : BT.709
Matrix coefficients            : BT.709

Audio
ID                             : 104 (0x68)
Menu ID                        : 5107 (0x13F3)
Format                         : AC-3
Format/Info                    : Audio Coding 3
Mode extension                 : CM (complete main)
Format settings, Endianness    : Big
Codec ID                       : 6
Duration                       : 8mn 37s
Bit rate mode                  : Constant
Bit rate                       : 160 Kbps
Channel(s)                     : 2 channels
Channel positions              : Front: L R
Sampling rate                  : 48.0 KHz
Frame rate                     : 31.250 fps (1536 spf)
Compression mode               : Lossy
Delay relative to video        : -824ms
Stream size                    : 9.87 MiB (3%)
Language                       : Polish

Menu
ID                             : 1007 (0x3EF)
Menu ID                        : 5107 (0x13F3)
Duration                       : 8mn 37s
List                           : 166 (0xA6) (AVC) / 104 (0x68) (AC-3, Polish) / 666 (0x29A) () / 667 (0x29B) ()
Language                       :  / Polish


Więc już standardem będzie w Polsce HD 4-4,5mbit

 

Domo i c+ 1 też się oberwało :D

Na digitalbitrate widać zjazdy domo i c+ od wczoraj:

 

C+1

http://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=11487&pid=5101&live=65&sec=0&lang=en

 

Domo

http://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=11487&pid=5103&live=65&sec=0&lang=en

Edytowane przez poziom
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w stosunku do rozpiski, którą umieściłem tutaj:

https://forum.satkurier.pl/topic/12021-nc-eleven-i-eleven-sports/?p=1101382

W sobotę derby Madrytu będą miały studio od godziny 15.00 (wszystko na Eleven), mecz Championship będzie przeniesiony przez to na Eleven Sports i po 20 spotkanie będzie wybrane przez widzów (ale wszystko wskazuje na to, że będzie bez zmian). W niedzielę przed meczem Juventus - Inter nie będzie żadnego studia tylko 30-minutowa powtórka meczu tych ekip z jesieni.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy ro raczej mało mają do tego.

Na tym tp masz

 

Domo

C+ 1

Fox sd

Eleven

Eleven sports

 

Nawet 30mbit hevc na testy to zostaje 32mbit na pozostałe kanały, 2mbit na foxa i 30mbit na c+, domo i eleveny. 30/4 = 7,5mbit na kanał.

Jaja sobie robią i nic więcej.

Kanał sportowy premium 4mbit :D

 

Włączcie teraz elevens ports, piękne zielone plamy pixeli przy zbliżeniach kamery. Brawo nc+, prawdziwa jakość premium.

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w stosunku do rozpiski, którą umieściłem tutaj:

https://forum.satkurier.pl/topic/12021-nc-eleven-i-eleven-sports/?p=1101382

W sobotę derby Madrytu będą miały studio od godziny 15.00 (wszystko na Eleven), mecz Championship będzie przeniesiony przez to na Eleven Sports i po 20 spotkanie będzie wybrane przez widzów (ale wszystko wskazuje na to, że będzie bez zmian). W niedzielę przed meczem Juventus - Inter nie będzie żadnego studia tylko 30-minutowa powtórka meczu tych ekip z jesieni.

Dla mnie studio to strata czasu tym bardziej że studio będzie na pewno prowadzić Pan M który jest kibicem Realu M

Niech oni lepiej zwijają sie z nad Wisły bo wczorajszy komentarz i brednie jakie wygadywało tych dwóch nieudaczników na meczu United wołało o pomstę do nieba.

Jessssu jak to dobrze ze Premiership nie trafiło do nich bo nie dało by sie tego oglądać :(

Co tak dokładnie Ci nie pasowało w tym komentarzu ?

Czy eleveny jeszcze pokazują mecze Championship czy ludzie w redakcji wolą oglądać sobie ligę mistrzów bo nie widzę dziś ani jutro w ramówce żadnej transmisji...

Tak jak się im pytałem to nie zależy od nich "mecze z Championship otrzymujemy w tzw. przekazie międzynarodowym, jest to niezależne od nas w tym przypadku."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech oni lepiej zwijają sie z nad Wisły bo wczorajszy komentarz i brednie jakie wygadywało tych dwóch nieudaczników na meczu United wołało o pomstę do nieba.

Jessssu jak to dobrze ze Premiership nie trafiło do nich bo nie dało by sie tego oglądać:(

Faktycznie komentatorzy popełnił kilka błędów, ale tragedii nie było. Najbardziej zirytowalo mnie to jak jeden z Panów i to z 2 razy powiedział, że drużyna gospodarzy walczy o bramkę kontaktowa, gdy wynik meczu wynosił 0:3. Nie rozumiem tego. Jak dla mnie walczysz o bramkę kontaktowa jak tracisz 2 bramki i starasz się zrobić np. wynik 2:3. Edytowane przez Cohade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testu w HEVC już tam nie ma, a bitrate spadł na każdym kanale, chyba im się coś zepsuło, bo tak na stałe nie może być. :/

 

Eleven HD - 5Mbps

Eleven Sports HD - 4Mbps

 

Bitrate dla dźwięku też rewelacyjny nie jest, tylko 169kbps, gdzie przy innych jest 394kbps.

 

Wolnego miejsca na transponderze jest teraz ok. 35Mbps.

Edytowane przez booboo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy UEFA zakazują transmitowania innych meczów w czasie Ligi Mistrzów, tak samo meczów SKY nie pokazuje.

Mógłbyś podać jakieś źródło?

Bo zastanawiam się co mają przepisy chroniące oglądalność LM do rozgrywek krajowych [ na dodatek drugiej ligi ] i na dodatek w stacji która nie ma praw do LM.

Szczerze mówiąc nie rozumiem tego. Tak samo nie rozumiem jakim prawem UEFA może nakazać coś tak absurdalnego podmiotom którym nie ma prawa nic nakazać.

Zapytam raz jeszcze, co ma LM wspólnego z rozgrywkami Championship które może pokazać 11 która nie ma praw do LM.

 

Łopatologicznie poproszę.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co im chodzi z tą frekwencją na stadionach? Kto chce obejrzy w telewizji, jak większość osób. A takim napaleńcom i kibicom jak będzie się chciało, to jeżdżą za każdym meczem. I tyle. Nie emitować jakiegoś meczu, bo paru osób na stadionie może nie być. Głupota. Przynajmniej dla mnie.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać jakieś źródło?

Bo zastanawiam się co mają przepisy chroniące oglądalność LM do rozgrywek krajowych [ na dodatek drugiej ligi ] i na dodatek w stacji która nie ma praw do LM.

Szczerze mówiąc nie rozumiem tego. Tak samo nie rozumiem jakim prawem UEFA może nakazać coś tak absurdalnego podmiotom którym nie ma prawa nic nakazać.

Zapytam raz jeszcze, co ma LM wspólnego z rozgrywkami Championship które może pokazać 11 która nie ma praw do LM.

 

Łopatologicznie poproszę.

Prosze bardzo, tu na przykladzie Pucharu Szkocji

http://www.dailyrecord.co.uk/sport/football/football-news/scottish-cup-replays-face-tv-7331503#xghyfsKylmRgBbmj.97

"Under UEFA rules, no other football can be screened in direct opposition to Champions League games." a prawa maja do tego SKY i BBC ktore nie maja praw do LM

Edytowane przez kunkore
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...