Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest plan transmisji pierwszego wekeendu F1. Wszystko na żywo, będą powtórki zarówno kwalifikacji jak i samego wyścigu. Na razie bez studia.

GP Australii 2016 – plan transmisji w Eleven Sports:

Piątek 18 marca 2016 roku

2:30 – 4:00 – pierwszy trening – na żywo

6:30 – 8:00 – drugi trening – na żywo

14:00 – 15:30 – powtórka

Sobota 19 marca 2016 roku

4:00 – 5:00 – trzeci trening – na żywo

7:00 – 8:00 – kwalifikacje – na żywo

14:00 – 16:00 – powtórka trzeciego treningu i kwalifikacji

Niedziela 20 marca 2016 roku

5:00 – 6:00 – powtórka

6:00 – 8:00 – wyścig – na żywo

Poniedziałek 21 marca 2016 roku

14:00 – 16:00 – wyścig – powtórka

Środa 23 marca 2016 roku

14:00 – 16:00 – wyścig – powtórka

http://www.cyrkf1.pl/plan-transmisji-gp-australii-2016/ 

źródło raczej pewne - już w grudniu wskazali, że F1 będzie w Eleven :wink:

Edytowane przez ktoś z polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, pod względem samych transmisji, niż w Polsacie? :)

Według mnie lepiej :wink: . Są transmisje ze wszystkich sesji. Brak co prawda studia. Ale to mogę przeboleć. Zientarski jakoś wyżyje z reklam Toyoty :wink: Poza tym studio może kiedyś będzie. Szkoda, że nadal milczą w sprawie komentatorów. Ja proponowałbym Mikołaja Sokoła. No i niech stracę, niech Borowczyk prowadzi kącik "plotki z F1" :wink:

Edytowane przez ktoś z polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak studia jest skandaliczny, wyscig bez otoczki to nie wyscig.

Ja tam akurat brak Zientarskiego z jego "smsami, tabletami" i wpychaniem się w słowa pozostałym gościom uważam za plus. Mam nadzieję, że nowi komentatorzy skupią się na tym co się dzieje w wyścigu i nie będzie "Borowczykowych" opowiadań do rosołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym sie podobało innym nie studio przed wyścigiem. Ja lubiłem w studiu puszczali reportaż/materiał co się wydarzyło w świecie F1 od ostatniego wyścigu. Który zespól przygotował np nowy pakiet aero na wyścig, który zespól negocjuje z jakimś kierowcą, kto za mocno przyimprezował przed weekendem wyścigowym (mam tu na myśli Hamiltona który rozbił swoją furę w Monako). Także raz lepsze raz gorsze to studio było, ale było. Widz  miął możliwość obejrzenia jeżeli chciał, teraz tej możliwości póki co nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyrkf1.pl/plan-transmisji-gp-australii-2016/ 

źródło raczej pewne - już w grudniu wskazali, że F1 będzie w Eleven :wink:

Strona bardzo fajna,ale akurat oni w grudniu nie podawali tego info, mowiac ze informacje taksiegra.com sa przedwczesne a decyzja gdzie bedzie F1 jeszcze nie zapadla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Borowczyk ze swoimi opowiadaniami ze świata F1 był dobry i jego brakować może. Zawsze był w temacie show-biznesu panującego w padokach. Stary wyga od czasu wyścigów na TV 4, a to już będzie z jakieś 10 lat przy mikrofonie! Obok niego posadzić kogoś, kto mocno skupi się na wyścigu, np. Sokół, i lepszego duetu nie ma, ale ten pewnie dalej nie chce komentować wyścigów ze studia. Bez Borowczyka ciężko wyobrazić sobie F1.

 

Ze studia może brakować magazynu F1 News. To samo przed wyścigiem, czyli informacje z zespołów po kwalifikacjach i ewentualne przetasowania w stawce przed startem. Dobre były też filmy z kanałów zespołu, czyli np. instruktaż przejazdu po torze czy sprawy techniczne typu: Kierownica bolidu F1. Reszta zbędna.

Może kiedyś jak będą mieli studio, to pojawią się obrazki z toru przed wyścigiem Live, czyli wywiady z kierowcami tuż przed wejściem do bolidu. Czasami Polsat to puszczał, lecz dopiero kilkanaście minut po zakończeniu tej rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...