Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pawop , ponawiam prośbę o zródło twojej informacji że koszt kanałów wyniesie ok. 20 zł.

Skąd info ?

Przypuszczenia, oraz obserwacja innych rynków. Poza tym sami informują, że będą kanałami premium.

Ale nie mówią, że u każdego będą dostępni za dodatkową opłatą. To nadawca ma decydować jak będzie dystrybuował te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Ciekawie czy ci co mówili, że to ściema dalej będą się tego trzymać ;)

 

20 zł to cena z kosmosu.

Jak kiedyś Orange miał ekstraklasę to koszttował 10. A ekstraklasa jest ponoć najbardziej oglądana . Z resztą orange wtedy też miał Ligue 1.

 

Cena ok. 10 zł byłaby czymś realnym.

Orange sport kosztował 10 zł/mies., ale dla abonentów ówczesnego pakietu Prestiżowego lub opcji CANAL+. Pozostali mogli nabyć ten kanał za 14 zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro teraz porozumienie jest, to już nikt nie zaprzeczy. Coś czuję, że jeden kanał pojawi się w miejscu Orange Sport. Start już niedługo, więc zapewne teraz będą rozmowy o dystrybucji. Centra abonentów będą gwałcone nawałem pytań zadawanych przez fanów tych lig i dyscyplin.

Pozostali mogli nabyć ten kanał za 14 zł/mies.

Ja płaciłem 16zł w pakiecie Komfortowym+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, też dostałem ten komunikat. Ciekawe jest w nim to, że nadawca zapowiada, że "będzie też tworzył serwisy informacyjne, kompleksowe analizy ekspertów oraz programy tworzone lokalnie". Będzie więc chyba i warstwa publicystyczna.

 

Co do F1 i LM piłkarzy ręcznych: negocjacje zapewne trwają, bo sami napisali, że jeszcze negocjują od nich kolejne prawa. Ewentualnie odpuścili i sprzedadzą komuś innemu, żeby odsunąć od siebie podejrzenia o monopol i faworyzowanie jednego nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy rozumiecie, że napisano tam także trwają negocjacje dotyczące innych praw z oferty MP & Silva? Także cierpliwości! A nie snujecie już kolejne teorie.

 

I co? Starczyło porozumienie i sprzedane. Żadnych przetargów etc, które niektórzy wymyślali jako niezbędne ;)..

A czy jak nc+ czy Polsat kupował jakieś prawa miałeś relacje z tych przetargów? Bo nie przypominam sobie. Też informowali, że kupili to, to i tamto na okres taki i taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formułę 1 i tak mogliby dopiero od przyszłego sezonu, a EHF Champions League może jeszcze po prostu negocjują, albo poinformują o tym w dalszym komunikacie.

 

Przynajmniej sprawdziło się to co powiedział Radrizzani dla De Tijd, że na dniach już o czymś oficjalnie poinformują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów tenisa świetna informacja o pozyskaniu praw do turniejów z serii ATP 250. Do tej pory większość turniejów z tej serii była pomijana przez polskie TV. Czasami coś tam wykupił Polsat, ale oni głównie skupiają się na 500-tkach i ATP 1000. Wiem, że za darmo pokazują na Supertennis HD. Ale nie każdy mieszka w miejscu, gdzie może pozwolić sobie na satelitę.

Za 20-30 zł na pewno wykupię dostęp do tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...