Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dokładnie tak samo @buster. Ta cisza to może być dobry znak (jak i również niezakodowanie kanału w player.pl), że Eleven nie chce przystać na jakąś kosmiczną cenę w nc+....Wcześniej czy to przy OrangeSport czy innych tego typu z góry było wiadomo jaka to będzie kwota, a tutaj 9 dni do końca okresu promocji i info zero...więc jak dla mnie to dobry znak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że kwoty już są dogadane. Inaczej nie byłoby jedenastek w nc+. Myślę, że nc+ zastanawia się komu (do jakiego pakietu) i za ile udostępnić kanały. Kiedyś był ten sam problem z OrangeSport. Winszowali sobie (o ile dobrze pamiętam) 10 zł extra za te kanały, ale po fali krytyki ze strony abonentów canal+ sport (cześć spotkań ekstraklasy była na wyłączność w OrangeSport) dodali kanał za darmo, oczywiście tylko tym co mieli wykupiony canal+ sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szczególnie Eleven Sports ma świetną jakość i jeszcze płacić za ten kanał  :D

 

Znam osoby, które specjalnie dla Premier League (w bekowym HD) opłacali cały nc+ więc niektórzy dla kilku silnych europejskich lig piłkarskich, Pucharu Anglii, NFL, piłki ręcznej oraz innych praw na lajcie dopłacą nawet 20 zeta.

 

Choćby ja.

 

Gdyby Cyfrowy Polsat włączył mi Eleveny byłbym gotów dopłacić nawet 25 zł extra bowiem satysfakcjonuje mnie ta oferta i gdybym ją miał byłbym prawie spełnionym abonentem za 60 zł + te 25 zł za Eleveny = 85 zł 

 

25 złotych, czyli zakładam ten drugi najgorszy scenariusz. Każda mniejsza kwota to dodatkowy bonus dla mnie. 

Pierwszy najgorszy scenariusz jest taki, że po prostu Eleveny w CP mogą się nie pojawić. 

 

85 złotych - dla jednych to dużo, dla innych mało, ale prawda jest taka, że jak to powiedział ostatnio Mateusz Borek, Kilkadziesiąt zeta to minimalne pieniądze za które możesz z dziewczyną wybrać się na randkę do kina i gdzieś tam jeszcze. 85 złotych raz w miesiącu dla kogoś bez szkodliwych nałogów to tym bardziej żadne pieniądze. 

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie Eleven Sports ma świetną jakość i jeszcze płacić za ten kanał :D

Racja. Jakość tych kanałów pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście zawartość programowa to inna bajka jednak płacić za taką jakość to aż kpina. Że też nikt jeszcze tam nie napisał do nich.

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerstwy masz rację ale... jeśli chodzi o mnie za "eleven" płacić nie będę bo mi do szczęścia ta dwa kanały nie są potrzebne i wielu zapewne jest takich jak ja :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Może wreszcie skończą się płacze w tym temacie nawet jak komentator się przejęzyczy.

Nie przypominam sobie żeby pisał na taki temat ....

Jakość obrazu to mnie interesowało

Ważne dla mnie by liga angielska została w nc+  :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze XD Od dzisiaj Eleven staje sie kompletnie bezuzyteczne - godzinne powtorki, rodem z Eurosportow :jupi::lol2:

Komedia i cyrk na kolkach - albo w weekend siedzisz i ogladasz 24/7 te ok. 8 meczow LIVE (wiecej nie da rady, bo maja tylko 2 kanaly i milion praw XD) albo jakies godzinne popluczyny :crazy:

Owszem sa magazyny - ale dlugie i ciagnace sie w nieskonczonosc, z komentarzem przy ktorym mozna zasnac, skrotami LIVE meczow z INNYCH LIG wyskakujacymi znikad i co najlepsze z wynikami przed skrotami :rofl::lol2:

 

Do tego druga kwestia - po prostu tutaj sa albo chociaz psychofani Eleven (nie wspolpracujacy z Nimi) i minusuja kazdy negatywny wpis albo osoby zwiazane z Eleven dzialajace na podobnej zasadzie (minusowac!!!), bo "opinia Nam padnie" :D Bez komentarza to zostawie, tacy ludzie zaklamuja rzeczywistosc, ewentualnie zyja w innym wymiarze (moze tam z Eleven jest wszystko w porzadku, dlatego tak pisza XD )

 

Reputacja powinna zostac zniesiona - to nie moja wina, ze ktos jest gluchy i nie zauwaza roznicy pomiedzy czystym i wyraznym audio na innych kanalach a Elevenowym audio typu "mobilki-mobilki". Ja nie zaklamuje rzeczywistosci - moge nagrac i wrzucic dla porownania wycinki audio z Eleven i jakiegos kanalu z dobra jakoscia audio - jesli mi nie wierzycie. Roznica jest naprawde wyczuwalna.

 

Odnosnie 48 kbps Audio - audio takiej wartosci okolo, wlasnie brzmi tak jak to z Eleven - gluche, przytlumione i komentatorzy "bucza" ogolnie trragedia.  192 kbps w danych Eleven, wcale nie oznacza, ze to jest 192 kbps - serio wierzycie slepo, we wszystko co podaje nadawca?

128 kbps albo wiecej to czysciustki glosik, jak na normalnych kanalach.

Wyszczególniłem fragment mówiący o 8 spotkaniach w weekend, bo więcej przy dwóch kanałach się nie da. No to sprawdźmy :

Wziąłem pod uwagę wyłącznie ostatnią niedzielę na początek i mecze tylko:

Eleven:

12.00 Rayo- Betis

14.00 Monaco-Rennes

16.00 Bilbao- Valencia

18.00 Juventus- Bologna

20.30 Atletico- Real Madryt

Eleven Sports: 

12.30 Empoli-Saussolo

15.00 Palermo-Roma

17.00 Caen- St.Etienne

21.00 PSG- Marsylia

 

Czyli wychodzi,że w samą niedzielę było 9 transmisji live, a Ty twierdzisz,że przez cały weekend nie można zmieścić więcej niż 8 :D a przez weekend rozumie się od piątkowego popołudnia do niedzieli włącznie. Jeśli Ty w tak oczywistej sprawie zwyczajnie kłamiesz to ja naprawdę nie chcę się wypowiadać co do wiarygodności reszty twoich zarzutów.  P.S. Dla twojej informacji - meczów piłkarskich na żywo  w kanałach Eleven i Eleven Sports w dniach 2-4.10 było 18 . 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, ze Mirosławski mnie zaskoczył. Dla mnie TOP 5 polskich komentatorów :) A nawet w tej chwili TOP3-4. To jak komentuje, z jaką narracją, dykcją przypomina mi troszkę Borka. To jak Mirosławski buduje napięcie, coś fajnego :)

 

Dla mnie przy lidze hiszpańskiej nie czuje straty Wolskiego czy Leszka :) Zmiany Eleven na dobre.

Przy Włoskiej odskocznia jest. Eleven przewyższyło poziomem Serie A Canal+. Tutaj w końcu komentarz, emocje, budowanie napięcia jest o wiele wiele większe, na wyższym poziomie.

Przy lidze francuskiej jest to samo co w Canal+, Białas, Białas i Białas. Nudził mnie Dębiński.

 

PS. Dziwie się, że Mirosławskiego swego czasu nie podkupił Canal+. Na pewno byłby on w Canal+ w TOP 3 komentatorów.

Poza tym Ćwiąkała uważany był przez Smoka i Canal+ za dziecko. Nigdy tej szansy nie dostałby w Canal+, ale Eleven postawiło na niego i dla mnie to okrycie roku. Dla mnie TOP 1 ekspertów przy głównym komentatorze. Nie znajdę innego podobnego chyba. Ćwiąkała na wielki wielki P L U S ! ! !

 

PS2. "Weekend po przerwie na repr. w @ElevenPOL live: 8 x LaLiga, 5 x Serie A, 3 x Ligue 1, 2 x SPFL, 1 x Championship + LM w ręczną. Can't wait!"

 

Można? Można? Canal+ niech się uczy, że przy mniejszej ilości anten i dużo mniej komentatorów będących w Eleven można pokazac dużo dużo więcej :)

Canal+ często miał wolne anteny, często mecze leciały po 12:00 i nie pokazywali ligi włoskiej, często mieli anteny wolne po 16, po 20 i również nic a nic. Po co płaca tym komentatorom? Mają ich zdecydowanie więcej niż w Eleven a marnowali prawa!!!

Edytowane przez stronniczy90
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie ciesz.

I trzym za kieszeń.

 No ale widzę ze główka słabo pracuje skoro możesz napisać głupoty w stylu" Canal+ niech się patrzy i uczy jak się robi mecze, jak się je pokazuje"

 

Ja ze swojej strony powtarzam, nie dam nawet 10 zł za jeden mecz Barcy na tydzień.

Pozostałych lig które posiadają i tak nie oglądałem po całym dniu z liga Angielska i Polską.

Edytowane przez hanys 2
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie ciesz.

I trzym za kieszeń.

 No ale widzę ze główka słabo pracuje skoro możesz napisać głupoty w stylu" Canal+ niech się patrzy i uczy jak się robi mecze, jak się je pokazuje"

 

Ja ze swojej strony powtarzam, nie dam nawet 10 zł za jeden mecz Barcy na tydzień.

Pozostałych lig które posiadają i tak nie oglądałem po całym dniu z liga Angielska i Polską.

 

10 PLN na full prawa z hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej nie dasz, ale za to 40-50 PLN za możliwość oglądania 6 meczów Ekstraklasy i 5, a pewnie niedługo 4 angielskiej już tak ?? Ja bym się cieszył, gdyby BPL odeszła do Eleven, ponieważ nawet jak policzą sobie 20-30 PLN wtedy to i tak będzie taniej niż za paczkę C+, bez której BPL oglądać się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...