Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obiektywnie to nic nie zacina przez player, ale jakośc obrazu... żenada. Poza tym głos wyprzedza obraz, odpaliłem, tę całą "telewizję" drugi raz za jej istnienia na mecz Barcy i wytrzymałem 5 minut. Niestety muszę słuchać po rosyjsku, ale za to obraz rewelka. Dalej nie wiem czym część userów się zachwyca oglądając ten twór przez neta?

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat komentarz Surmy czy Lipińskiego był bardzo dobry.Tego komentarza nie mam możliwości nawet sprawdzić bo nic nie działa ponieważ mam zły komputer lub łącze natomiast transmisja C+ internetowa działa już dobrze od ponad 10 minut.

 

Komentarz mniej więcej taki jak kiedyś ligi włoskiej w C+ :P Święcicki świetnie komentuje z Czachowskim włoską, ale niestety teraz tu brakuje partnera do komentowania, bo ten wciąga go w dyskusje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107

 

Tak, to wina komputera/łącza. Ale od problemów z Eleven jest inny temat, a nie ten.

 

Jak dla mnie póki co jest wszystko OK, wkurza jedynie wchodzenie na antene o 20:44. Muszą to poprawić.

 

edit: Na drugą połowę już weszli w czas na szczęście.

Edytowane przez janusz951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że po zarejestrowaniu na playerze mecz Atletico- Barca chodził płynnie, były dwa drobne zacięcia. Komentarz Święcickiego niezły, mimo że to nie jest jego bajka(ciągłe nawiązywania do lig francuskiej i włoskiej), ale i tak lepszy niż Labogi, o Marchlińskim nie wspominając. Oczywiście Wolski to było mistrzostwo świata. Mam jednak nadzieję, że już następna kolejka będzie w tv, bo mecz to była poezja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić na C+ są ogólnie mówiąc komentatorzy o epokę lepsi.To co wyczyniali ci z Eleven to porażka.Na C+ tak by sie emocjonowali ,tak podkecali mecz,akcje że wrażenia po meczach ,takich  jak ten barcy z atletico, długo by się zapamiętywało.. a tak mecz fajny i się odbył.

Jak znowu wezmą koseckiego na następny jakiś mecz ,to będzie świadczyło o ich jakości a w sumie jej braku oraz tego ,że są chyba zwyczajnie głusi:)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pius

 

Na ekstraklapę dali 140 mln zł a nie euro o ile mnie pamięć nie myli. Ale to i tak o 140 mln zł ZA DUŻO. Powinni to rozdawać za darmo.

 

Co do komentarza Święcickiego, to kilkukrotnie powtarzał to swoje "ŁAŁ" w trakcie meczu Atletico-Barca. Co do komentarza Koseckiego to się nawet nie będę wypowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To eleven to dramat jest przy 80mb necie nie da się oglądać w dobrej jakości. Z żadnym innym streamem nie mam problemów.

 

 

Z ciekawości odpaliłem eleven na telefonie to co zobaczyłem to nie da się inaczej określić jak tragedia....

 

Internet 80 Mb/s

 

Screenshot_2015_09_13_09_28_40.jpg

 

Screenshot_2015_09_13_09_29_15.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy czekacie na transmisję meczu żeby słuchać , oceniac i wytykać błędy komentatorom czy żeby oglądac swoją ukochana drużynę,jakiś dobry meczyk na poziomie? Dla mnie może komentować nawet zwykły Kowalski z ulicy, w Polsce nie ma dobrych komentatorów, jeden z drugim prześcigają się w coraz większym buractwie patrz Twarowski/Nahorny byli fajni przez moment ale ile można klepać to samo w kółko. Eleven to nowy twór i na początku nie każdy jest taki super ekstra fantastyczny.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekamy na wytykanie błędów, ale jeśli komentarz przeszkadza w ogladaniu meczu to szkoda nerwów. Kosecki opowiada o swoich historyjkach w Madrycie , co mnie to obchodzi!!!
Trzeba sobie posłuchać Orłowskiego jaką On ma wiedze na temat ligi hiszpańskiej. Widać że to jego pasja , a nie Kosecki co ani głosu ani smykałki do komentowania nie ma!!!
Przykre jest to że C+ straciło lige hiszpańska, oni umieli dobrze zaprezentować produkt nie to co Eleven

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz Barcy z Atletico przez jakieś 10 minut na Eleven ale to wystarczyło mi, żeby sobie wyrobić zdanie o Koseckim. Jako komentator/ekspert jest słaby, nie ma zbyt wiele ciekawego do powiedzenia no i w dodatku to ciągłe "yyy..." irytuje. Niby powinien coś tam ciekawego wiedzieć, grał w Hiszpanii ale nawet jeśli ma interesujące historie w pamięci to nie będzie potrafił tego sprzedać, nie słucha się go najlepiej. 

To drugi ekspert tej stacji, który się moim zdaniem kompletnie nie nadaje do tego, pierwszym oczywiście jest Radek Majdan.

 

No i z początku starałem się bronić jakości transmisji Eleven mówiąc, że to dopiero początek ale trochę już od startu minęło a jakość dalej najwyżej średnia, powinni powoli ale coś z tym zacząć robić.

Edytowane przez mrozio11
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atletico - Barcelona; player; monitor 21 cali; obraz w oknie jako taki; na pełnym ekranie raczej nie do oglądania; nie wyobrażam sobie takiej jakości na tv 55; kilka razy utraciłem obraz - pierwszej bramki dla Barcelony z tego powodu nie widziałem; komentarz wyprzedzał obraz o kilka dobrych sekund; sam komentarz także nie zachwycał. W każdym razie jeśli to ma być telewizja XXI wieku to tylko nam współczuć, gdyż odwrotu chyba nie ma i na al - dżazirę jesteśmy skazani.

Kiedy za takie coś przyjdzie w internecie zapłacić to może zamilkną piewcy eleven, bo na razie wygląda to na amatorski przekaz cudzego sygnału komentowany z garażu z technicznymi obsuwami co chwila. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Juve-Chievo komentował ten nowy -Michał Mitrut.Nawet dobrze mu szło.

 

Mam neta 6mb i oglądam na nboxie przez iptv player..Zwykle wszystko fajnie chodzi a wczoraj to była tragedia,pewnie przez Barca-Atletico.

 

Wywalało mi co kilka minut do buforowania nawet jak zmieniłem na najniższąj jakość streamu.Sprawdziłem na smartfonie i było to samo.

 

To jest kpina z widza.Mam się cieszyć że to jest za darmo jak się oglądać nie da?

 

Dziś na derby Mediolanu nawet się nie nastawiam na Eleven.Od razu odpalam ruski stream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...