Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten player.pl w formie aplikacji na telewizorze Panasonic TX-L37E30E.

 

Jak myślicie będę mógł tam oglądać kanały Eleven?

Jeżeli teraz nie masz ikonki z logo ELEVEN, to oznacza, że nie ma takiej możliwości :)

 

emil takie zródlo jak i ty ze beda na wylacznosc w NC+ . Wez se je wsadz miedzy bajki. Mam NC+ a niechce wylacznosci tego kanalu.

Gdzie napisałem, że będą na wyłączność w nc+?! :woot::crazy: Nic takiego nie pisałem... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten player.pl w formie aplikacji na telewizorze Panasonic TX-L37E30E.

 

Jak myślicie będę mógł tam oglądać kanały Eleven?

Jeżeli teraz nie masz ikonki z logo ELEVEN, to oznacza, że nie ma takiej możliwości :)

Żenada. Wiedziałem, że tak będzie... :roll:

 

Słuchajcie, a ten Eleven świeci za darmo na tym playerze...

http://player.pl/eleven,22,s.html

...chwilowo? Czy tak na dłużej?

 

Wie ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a ten Eleven świeci za darmo na tym playerze...

http://player.pl/eleven,22,s.html

...chwilowo? Czy tak na dłużej?

 

Wie ktoś coś?

Miałem włączone na godzinę i szło bezproblemowo. Podobno na tym strumyku przekaz jest szybszy o jakieś 3-4 sekundy względem tego z ich własnej strony. Podczas pierwszego dnia nadawania w nocy zaobserwowałem przerwę w programie, co można znaleźć kilka stron wcześniej w nocy 3 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/118122/wspolpr ... twork.html

Cos nowego, Eleven wkrotce na antenach TVN ( a za jakis czas pewnie w calej nc+ ),tak w skrócie

Edit:wiecej:

"Eleven Sports oferuje unikalne połączenie krajowych oraz międzynarodowych transmisji z wydarzeń sportowych, wybranych specjalnie dla polskich widzów. Bardzo cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z TVN, jedną z największych grup mediowych w Polsce. Będziemy mogli rozszerzyć nasze dotarcie oraz zaprezentować widzom najwyższej jakości transmisje przygotowane przez ELEVEN SPORTS NETWORK. Polscy fani sportu wkrótce będą mogli oglądać na żywo mecze m.in. z Serie A TIM, Ligue 1, FA Emirates Cup, belgijskiej Jupiler Pro League, szkockiej PFL, ATP 250 oraz wielu innych dyscyplin sportowych

 

– dodaje Michał Roliński, dyrektor handlowy ELEVEN SPORTS NETWORK w Polsce"

Ps. Cos tam wczesniej pisalem ze moze TVN Turbo sie zrebrandinguje na Eleven, widac istnieje taka mozliwosc, jak nie teraz to moze jak bedzie potrzeba 3-go kanalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot To ku**a wyrzuć sobie telewizor przez okno i oglądaj wszystko streamowane na necie skoro tak bardzo Cie to podnieca. :evil: A innym daj w spokoju oglądać sport tam gdzie powinno się go oglądać, czyli na NORMALNYM kanale telewizyjnym na telewizorze!

 

Jesteś chyba jedynym człowiekiem tutaj, który tak bardzo jara się tym kanałem i nie widzi żadnych minusów u niego. A porównując go do Netflixa czy Amazona po prostu się ośmieszasz. Żyjemy w POLSCE! W kraju, gdzie w niektórych miejscach jest problem z zasięgiem w telefonie, a internet ma największą prędkość 1 mb/s. Żyjemy w kraju, gdzie LTE jest w powijakach i tylko w największych miastach działa prawidłowo. Żyjemy w kraju, gdzie szybki internet jest tylko w największych miastach, a w małych miejscowościach czy wsiach, ludzie muszą się cieszyć z 2 mb/s internetu z Orange, który i tak rozłącza się co 30 minut z przeciążenia. Rozumiesz to? Nie jesteśmy wysokorozwiniętym krajem jak Norwegia, USA czy Niemcy, gdzie mogą sobie oglądać tego Netflixa z palcem w nosie, bo ich internet na to bez problemu pozwala praktycznie w całym kraju. Nawet ten sławny Netflix ma problemy przy premierze House of Cards. Nie widzisz tego?! :roll: HBO Go w USA (!!!) przy premierze Game of Thrones zostało przeciążone w kosmos, a ludzie mieli problem, aby w ogóle odpalić system. W USA dzieją się takie rzeczy, a ty chcesz, aby w Polsce działał kanał sportowy-internetowy i twierdzisz, że wszystko będzie cacy. :roll:

 

Eleven jeśli chce choć trochę pobyć w Polsce to musi wejść do platform i kablówek. Jeśli tego nie zrobi to żadne streamy, karty prepaid nie pomogą. Zwiną się w ciągu roku. Taka jest rzeczywistość i nawet ty, swoim idealizowaniem, tego nie zmieni.

 

W jakim Ty kraju żyjesz? Zobacz mapkę pokrycia LTE plusa i cyfrowego polsatu. Ponad 80% kraju jest w jej zasięgu. Podobnie w orange. Mam neostradę od lat. Praktycznie co dwa lata większa prędkość. Obecnie mam 20 mb/s. Nic nie rozłącza się wszystko działa stabilnie. Ku Twojej wiadomości mieszkam na wsi. Za miesiąc wymiana kart na centrali i zwiększenie prędkości internetu do 80 mb/s. Myślę,że czas zatrzymał Ci się 15 lat temu. W pewnym wieku jest to dla człowieka fajne czytaj na starość.

Musisz pogodzić się z tym, że część telewizji działa tylko w internecie. Przykładem jest http://www.laola1.tv/ lub wspomniany Netflix.

Chyba w bardziej realnym żyje niż Ty.LTE w moim miejscu zamieszkania na Speed test dwa pomiary prędkość to zawrotne ok.2 mega.Neostrada sam posiadam to ok4-5 mega wielu moich znajomych to ok1-3 mega.U mnie notoryczne zrywanie usługi byli technicy i nic nie zrobili.Od lat praktycznie nic się nie zmieniło może tylko poza prędkościami na umowach :lol2: Poczytaj fora o neostradzie i zobaczysz komu się niby zatrzymał czas 15 lat temu.Jeżeli te kanały chcą cokolwiek osiągnąć to muszą być obowiązkowo na satelicie.I nie żadne dodatkowe dekodery bo jest dużo osób które obecnie posiadają dwa i co może dostawią trzeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/118122/wspolpraca-tvn-i-eleven-sports-network.html

Cos nowego, Eleven wkrotce na antenach TVN ( a za jakis czas pewnie w calej nc+ ),tak w skrócie

Edit:wiecej:

"Eleven Sports oferuje unikalne połączenie krajowych oraz międzynarodowych transmisji z wydarzeń sportowych, wybranych specjalnie dla polskich widzów. Bardzo cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z TVN, jedną z największych grup mediowych w Polsce. Będziemy mogli rozszerzyć nasze dotarcie oraz zaprezentować widzom najwyższej jakości transmisje przygotowane przez ELEVEN SPORTS NETWORK. Polscy fani sportu wkrótce będą mogli oglądać na żywo mecze m.in. z Serie A TIM, Ligue 1, FA Emirates Cup, belgijskiej Jupiler Pro League, szkockiej PFL, ATP 250 oraz wielu innych dyscyplin sportowych

 

– dodaje Michał Roliński, dyrektor handlowy ELEVEN SPORTS NETWORK w Polsce"

Ps. Cos tam wczesniej pisalem ze moze TVN Turbo sie zrebrandinguje na Eleven, widac istnieje taka mozliwosc, jak nie teraz to moze jak bedzie potrzeba 3-go kanalu.

Przecież tu nic nie ma, że będą transmisje w TVN-ach, tylko chodzi o sam ELEVEN.

:censored:

:censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prasówka też do mnie dotarła ;) Próbuję ich dopytać, czy mecze ligi francuskiej (1. kolejka) będą w części (lub wszystkie 4) dostępne na kanałach Grupy TVN. Bowiem jest to bardzo prawdopodobne.

 

 

To ktoś kupuje prawa i oddaje do innych stacji?O co tu chodzi?Moze wy mi powiecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kunkore: jak pokazałem 2 strony temu w tym wątku też oglądam spokojnie Eleven w tv. Dostarczanym przez IPTV tak samo jak to robi Jambox, Multimedia czy Netia ;).

 

Grunt to wrzucić do jednego worka streaming i IPTV - człowieku, przecież to są dwie różne rzeczy, co Ty za bzdury wygadujesz! Czym innym jest OTT (np. Netflix czy YouTube), a czym innym IPTV (np. Jambox), które jest realizowane przy użyciu zupełnie innej technologii. Przy IPTV nie wykorzystuje się w ogóle protokołu HTTP, używa się strumieni multicastowych, a to wymaga konkretnej infrastruktury providera! Jakbyś jednak chciał się douczyć to polecam zacząć od tego artykułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil pisales o wylacznosci w NC+ , czesc o CP wezcie sie puniejcie w czolo. Moze byc ze jedynie w necie beda co im sie i tak oplaci., bo serwer maja.

NIC TAKIEGO NIE PISAŁEM :crazy: Napisałem, że przez udziały TVN-u w nc+ byłaby szansa na pojawienie się w ich w ofercie. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy, nie moja wina, że mieszkasz w Bieszczadach. U mnie na dolnym śląsku neostrada śmiga aż miło. Podobnie LTE pełny zasięg. Istnieje coś takie coś jak radiówka.

Jeśli to odpadnie polecam internet satelitarny ( oczywiście bardzo drogi )np. Toowey. Moi znajomi mają podobnie jak ja. Poza tym też chciałbym eleven na platformie nie ważne której, (mam obie) najlepiej bez dodatkowych opłat.

 

Pod Warszawą net się rwie co kilkanaście - kilkadziesiąt minut wieczorami weekendowymi (jeszcze dodam, że powszechnie, a nie mi), więc o czym tu mowa (a nawet i dziś rwie). Radiówkę musi też ktoś oferować, a LTE jak wiadomo skończy się w połowie miesiąca jeśli kanał miałby nadawać w przyzwoitej jakości HD. O czym tu mowa, nie w Polsce i nie w ciągu najbliższych 10 lat.

 

No i kwestia jest taka, że nie będę wybierał internetu pod jakiś tam kanał internetowy, no dajcie spokój, są dużo ważniejsze sprawy, którymi sugeruję się w doborze internetu. I na pewno nie będę płacił za net nie wiadomo ile skoro mógłby mieć z satelity te same kanały, w dobrej jakości za 20 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kunkore: jak pokazałem 2 strony temu w tym wątku też oglądam spokojnie Eleven w tv. Dostarczanym przez IPTV tak samo jak to robi Jambox, Multimedia czy Netia ;).

 

Grunt to wrzucić do jednego worka streaming i IPTV - człowieku, przecież to są dwie różne rzeczy, co Ty za bzdury wygadujesz! Czym innym jest OTT (np. Netflix czy YouTube), a czym innym IPTV (np. Jambox), które jest realizowane przy użyciu zupełnie innej technologii. Przy IPTV nie wykorzystuje się w ogóle protokołu HTTP, używa się strumieni multicastowych, a to wymaga konkretnej infrastruktury providera! Jakbyś jednak chciał się douczyć to polecam zacząć od tego artykułu.

 

Kto tu pisał o YT czy netflixie? Pisałem o kablówkach, a Eleven leci właśnie w dokładnie identycznym streamingu jak np. w Netii (pewnie ten sam sprzęt), który jest pochodną IPTV (cytat z przytoczonej wiki: IPTV offers the ability to stream the media in smaller batches, directly from the source.). A i jeszcze apropo rzekomowego braku korzystania z http za artykułem :):

 

" Web based unicast only live and VoD streaming:

Adobe Flash Player prefers RTMP over TCP with setup and control via either AMF or XML or JSON transactions.

Apple iOS uses HLS adaptive bitrate streaming over HTTP with setup and control via an embedded M3U playlist file.

Microsoft Silverlight uses smooth streaming (adaptive bitrate streaming) over HTTP"

 

 

Proszę, naprawdę nie staraj się na siłe mędrkować bo wychodzi to ci coraz gorzej ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Standart Liege- Zulte Waregem komentowali "na żywo" panowie Mirosławski i Thiry. A teraz na chwilę odpaliłem streama, jest powtórka tego meczu i komentuje ktoś inny. Kojarzę głos, ale nie mogę teraz skojarzyć z konkretnym nazwiskiem. Specjalnie dali innego komentatora na powtórkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...