Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Emil.1603: tak, w UK czyli głównym rynku zbytu nie wyklucza tego kiedy trójce z TG zniknie zakaz konkurencji w innych programach TV, a to ma mieć miejsce bodajże w 2017 roku ;-).

Ale UK to nie jedyny rynek na świecie, a Amazon jest na prawie całym świecie. Usługa on demand może już nie, ale właśnie popularność samych ludzi może sprawić, że telewizje chętnie będą kupowały ten program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TimesSquare: Nie, mam kosztujące 140 zl Raspberry PI a na nim XBMC z Player.pl, TVP VOD, YT, Iplą, radiem internetowym i otwieraniem dowolnych innych treści z Internetu. A i sterowaniem przez pilota tv i streamowaniem bezprzewodowo treści z komórki, która jest podpięta pod to samo wifi ;).

Zapraszam do 21 wieku, to nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrea Radrizzani sprzedaje Riccardo Silvie czesc swoich udzialow w MP & Silva Group ale nadal pozostaje udzialowcem. Teraz Radrizzani ma sie skupiac na Eleven Sports.

http://www.mpsilva.com/mp-silva-group-reorganisation/

Zauważyli, że wizerunkowo mógłby być to jakiś konflikt interesów, czy jak to tam się nazywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot Gratuluje sprzętu. Ja jednak wolę nie martwić się o łącze internetowe, a po prostu włączyć odbiornik, włączyć dekoder, i bez obaw obejrzeć mecz. I dlatego właśnie Eleven dla mnie nie istnieje dopóki nie pojawi się na satelicie. Dziękuje, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Ale to już twoja sprawa, że lubisz się ograniczać i nie wmawiaj tego samego innym na forum.

Innym osobom? Większość fanów sportu woli sobie obejrzeć ze spokojem mecz w tv, jesteś w mniejszości.

 

On tego nie rozumie ;) Dlatego kończę dyskusję z tym Panem. Żyje w swoim świecie, porównuje Netflix i Amazon do Eleven, żyje w XXI wieku, a my w XX. :lol2: Ten 1-wszy wydał na swoje produkcję 250 mln € (!!!) i to powinno zakończyć wątek porównawczy Netflix z tym śmiesznym Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kunkore: No nie wiem. Dodanie do playlisty (przeklejenie linka), która pobiera się z mojego komputera zajęło mi dokładnie 2 sekundy. Można też to zrobić z USB.

TimesSquare: śmieszny to ty jesteś tym ciągłym pisaniem kolejnych bzdur (jak ta o HBO ;)). Krzywdę wielką ci zrobili w Eleven, internetowym kanałem za darmo ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kunkore: No nie wiem. Dodanie do playlisty (przeklejenie linka), która pobiera się z mojego komputera zajęło mi dokładnie 2 sekundy. Można też to zrobić z USB.

TimesSquare: śmieszny to ty jesteś tym ciągłym pisaniem kolejnych bzdur (jak ta o HBO ;)). Krzywdę wielką ci zrobili w Eleven, internetowym kanałem za darmo ;D.

No rzeczywiście, a próbowałem po m3u8 a tu wystarczyło zrobić nową playlistę m3u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TimesSquare: śmieszny to ty jesteś tym ciągłym pisaniem kolejnych bzdur (jak ta o HBO ;)). Krzywdę wielką ci zrobili w Eleven, internetowym kanałem za darmo ;D.

 

Oszczerstwa w moim kierunku to możesz sobie schować do kieszeni. Jedyną osobą, która wypisuje tutaj bzdury, jesteś ty. Żegnam Pana.

 

http://naekranie.pl/aktualnosci/ogladal ... gry-o-tron

http://www.spoilertv.pl/news/21407/prem ... rii-hbo-go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...