Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.09.2021 o 22:30, Arkon napisał:

Jest jakiś magazyn poświęcony Serie A, coś na kształt Jej Wysokości Premier League? Bo się zaczynam wkręcać w tę ligę, ale takie podsumowanie by się przydało.

 

W dniu 21.09.2021 o 23:18, Arkon napisał:

Szkoda. Mają młodych, pełnych pasji komentatorów, taki magazyn mógłby być naprawdę dobry.

 

Polecam oglądać Eleven Gol Live w weekendy po meczach. Kiedyś było tak, że eksperci od danej ligi wypowiadali się tylko o niej.
Teraz pasjonaci Serie A tj,Świeciki, Kapica, Guziak i Dumanowski omawiają mecze z wszystkich Lig z danego dnia.

Widać że są pasjonatami i dobrze posłuchać nawet jak o La Liga dyskutują.

Zawsze lepsze to też niż Elevenowi eksperci od Hiszpańskiej, wszyscy stronniczy są jako kibice Realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie pytanie do mnie. Ktoś zadecdował, że tak będzie łatwiej, ładniej czy cokolwiek i oryginalne logo jest zakrywane.

Pewnie dopisek 4K do rozmazanego loga z upscala HD nie wyglądałby dobrze, a bez dopisku wiele osób nie widziałoby różnicy przez 95% czasu ;).

 

Na forum był screen z transmisji, gdzie przeroczyste logo Eleven zostało przesunięte na lewo bo akurat chyba belka z wynikami była po prawej, a to kolorowe 4K zostało w starym miejscu, nie chce mi się tego szukać teraz. Ale stąd wiemy jak ten przekaz powstaje.

 

Swoją droga, podobnie Polsat robił z przekazem Comedy Central HD w naziemnym MUX, gdzie zakrywali dopisek HD czarnym kółkiem z napisem SD...

Tylko tam to się o wiele bardziej rzucało w oczy.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, andrzejgratis napisał:

Ogromny minus dla Eleven za brak transmisji z finału PGE Ekstraligi w 4K...

A to nie jest tak, że Eleven i C+ mają ściśle określony podział transmisji? Tj. Ci pierwsi pokazują mecz o 3. miejsce, Ci drudzy finał. Podobnie z rundą zasadniczą - Ci pierwsi transmitują mecze piątkowe, Ci drudzy - niedzielne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podział jest po to , żeby abo kupil poza Canal+ jeszcze Eleven i najlepiej dobrał PSP z ligą mistrzów. Stąd leśne dziadki zawiązują komitywe, bo boją się jak ognia nowych graczy, którzy im podkupią co ciekawsze prawa, i święta trójca się rozleci. A tak podzielili się przy zakupie praw, i w ten sposób rządzą i dzielą rynkiem w Polsce od kilku lat

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, cidik napisał:

podział jest po to , żeby abo kupil poza Canal+ jeszcze Eleven i najlepiej dobrał PSP z ligą mistrzów. Stąd leśne dziadki zawiązują komitywe, bo boją się jak ognia nowych graczy, którzy im podkupią co ciekawsze prawa, i święta trójca się rozleci. A tak podzielili się przy zakupie praw, i w ten sposób rządzą i dzielą rynkiem w Polsce od kilku lat

Akurat Polsat prawa do piłki kupił dopiero ostatnio i wykupił Eleven. Nadal też nie rozumiem nazywania akurat tej stacji leśnymi dziadkami- młoda redakcja, pełni pasji dziennikarze. Nawet nudną dla mnie kiedyś Serie A potrafią opakować super, a i uruchomili kanał 4K. Twojej radości to ja się szczególnie dziwię, bo jako fan Premier League nie mogę narzekać na obecnego nadawcę. Niby Viaplay zrobi to lepiej? Poza tym Eleven miał Bundesligę, Serie A, La Ligę, F1 i inne prawa za 15 zł, a sam nowy twór ma tylko ligę niemiecką i woła za to 34 zł. Jak ten trend się utrzyma, to coraz więcej osób odwróci się od piłki. Ja sam nie wykupuję Viapalay, jak mawiał Franz Maurer, w imię zasad.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leśne dziadki dlatego, że to starzy wyjadacze na naszym rynku. I właśnie dlatego że Eleven kosztuje 15 zł to traci prawa, nawiązuje komitywe z innymi. Żeby teoretycznie za mniej (15zł Eleven) płacić więcej (Eleven+Canal+). Mogli się wycenić na 50-70 zł i zgarnąć cały sport dla siebie (coś na wzór rosyjskich kanałów Match) A tak finalnie trzeba dać więcej za wszytko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...