Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie ma C+ , a rodzinka już dane podała w UPC. Swoje też podałam w Vectrze, ale tam Eleveny są tylko w 25 FPS, a szukam z 50 FPS.

C+ Online przesadza, bo Eleveny można mieć z Playera, czy Polsat Box Go bez spowiadania się z adresu zamieszkania i telefonu. Serwisy online zbierające za dużo danych osobowych nie budzą mego zaufania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można się podpiąć pod kogoś kto ma na siebie Canal+. Rozumiem że rodzinka bez podania danych została abo UPC? bo Canal+ rząda tego samego co większość operatorów

Czyli jak zakładałeś konto na Netflix bądź innym streamingu to też musiałeś podać to co chce C+ ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zuzia napisał:

Serwisy online zbierające za dużo danych osobowych nie budzą mego zaufania.

 

To nie subskrybuj. Szukasz problemów na siłę. Jak nie jakość ci nie pasuje w srwiasach, to tłumaczenie,  teraz zbieranie danych.  Czyli ty nie masz żadnej TV , tylko to co rodzina udostępnia dane w UPC i z tobą się dzieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kingofsouth napisał:

To nie subskrybuj. Szukasz problemów na siłę. Jak nie jakość ci nie pasuje w srwiasach, to tłumaczenie,  teraz zbieranie danych.  Czyli ty nie masz żadnej TV , tylko to co rodzina udostępnia dane w UPC i z tobą się dzieli?

To nie komentuj :) Ja nie wnikam co masz i z kim się dzielisz, czy od kogo bierzesz i dlaczego.

Podawanie nazwiska, adresu, telefonu nie uważam za niezbędne w usłudze online i większość serwisów tego typu ich nie wymaga.

 

Pytanie było, gdzie Eleveny są online z 50 FPS z dobrym bitrate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zuzia napisał:

 

Podawanie nazwiska, adresu, telefonu nie uważam za niezbędne w usłudze online i większość serwisów tego typu ich nie wymaga.

 

 

Korzystaj z tych co tego nie wymagają ,  a te co wymagają omijaj. Po kłopocie. To takie proste rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orange Iptv na światłowodzie 1Gb/s jedynie ES1 4K (bez HDR) da się oglądać (tutaj jest wyższa rozdzielczość i większy bitrate). Jak włączyłem na ES1 HD, czy ES2-3 HD to widoczna jest pikseloza 😬. Gdy miałem te kanały w Vectrze (oprócz ES1 4k, dekoder HD),  to jakość obrazu na kanałach ES2-4 HD była o wiele lepsza. Ciekawe jaki bitrate kanałów jest w Orange iptv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie więcej niż 8 Mb/s.

To jest max przy kanałach HD.

Dokładnego bitrate raczej nie da się sprawdzić w IPTV Orange na poszczególnych kanałach.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lucas2go napisał:

W Orange Iptv na światłowodzie 1Gb/s jedynie ES1 4K (bez HDR) da się oglądać (tutaj jest wyższa rozdzielczość i większy bitrate). Jak włączyłem na ES1 HD, czy ES2-3 HD to widoczna jest pikseloza 😬. Gdy miałem te kanały w Vectrze (oprócz ES1 4k, dekoder HD),  to jakość obrazu na kanałach ES2-4 HD była o wiele lepsza. Ciekawe jaki bitrate kanałów jest w Orange iptv?

Niestety też czytałem wiele skarg na słabą jakość w Orange światłowód, więc mimo świetnej oferty programowej ciężko jest wybrać tę tv. Jeśli nawet Vectra nadaje w lepszej jakości Eleveny, to nie ma o czym dyskutować. Po raz kolejny muszę pochwalić obraz na Eleven 4K w meczu Milan- Lazio,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Play Now TV

Dostęp do Eleven 4K, ale pozostałe mają dość słabą jakość.

 

Najlepiej wygląda usługa Canal+ w ramach całej paczki Eleven.

Z tym, że przy Android tv (płynność) nie ma pełnej satysfakcji.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...