Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszą mnie tekst już, że potrzebny 4 kanał. Przecież oni mając wolne anteny nie pokazują możliwych spotkań  :crazy:

 

Oni od tego sezonu zeszli z liczbą transmisji do poziomu dawnego C+, tylko ligi inne.

 

Canal+ i liga włoska, którą odpalili już 2 raz, bo przez moment była w n. Wątpię. Hiszpańska, ale też pewnie nie.    

 

 

W czwartek Mirosławski u Wandzla, wiec ponownie bajki opowie, o magazynach, o cudach, o korespondentach itd.  

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby mają, różnica między eliminacjami MŚ 2018 a NFL jest jednak taka, że tych pierwszych jest jeszcze dużo powtórek za dnia, NFL widocznie nie wykręcało (nic nie znaczących przecież zdaniem wielu) wyników, więc i odpuścili, bo i po co zdaniem Eleven płacić komentatorom. W poprzednich sezonach były praktykowane powtórki za dnia o 16/17 z NFL, teraz w ogóle. Puszczają w nocy tylko dla zapaleńców. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu co miał subskrypcję wysyłali, szkoda że tylko na tak mało obfity w transmisje weekend. ;) Nawet wyścigu F1 się nie zdąży się zobaczyć, bo max do końca soboty będzie ważny.

No właśnie, trochę wtopa bo dziś środa, a nie czwartek,a to na 3 dni i się chwalą, że to m.in. na F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podcast Wandzla z Mirosławskim:

https://soundcloud.com/olekwandzel/20-patryk-miroslawski

Praktycznie cały o Eleven, warto posłuchać, kilka kwestii z wielu poruszonych:

- ciekawe stwierdzenie odnośnie oglądalności, naprawdę Eleven jest w 16-49 nr. 1 wśród stacji sportowych w weekendy? :D No chyba że chodzi tylko o momenty, bo na pewno nie ogólnie. ;)

- częste odniesienia do sławnego twitta Twarowskiego. ;)

- belgijskiej czy szkockiej raczej szybko w Eleven już nie będzie, nikt tego nie ogląda, Ci którzy o te ligi pytają z reguły się czepiają. ;)

- Mirosławski chce powoli ograniczyć swoją aktywność w F1, z braku czasu, na najbliższe GP coraz częściej ma być wysyłany Jermakow i Majak.

- publicystyka typu Stan Futbolu nie pasuje do Eleven, nie jest to miejsce na takie programy.

- Super Bowl ma być po angielsku i po polsku.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o Ligue 1 mówił coś czemu nie puszczają spotkań mimo wolnej ramówki jak ostatnio Nice - Marsylia ?? swoją drogą ludzie pytali o szkocką bo eleven reklamowało ją nawet w dniu meczu celtic - rangers więc to jest winna tylko i wyłącznie eleven że po pierwsze nie wspomnieli że tej ligi już nie mają (nadal nie wspomnieli) po drugie skoro reklamują ją to logiczne że ludzie pytają czemu nie ma spotkań tak na logikę. Mnie ciekawi jednak czemu tak olewają Francję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było o Francji, jednak najpierw Mirosławski mówi, że nikt belgijskiej i szkockiej nie ogląda i dlatego ich nie ma, za kilkanaście minut jednak że oglądalność w przypadku stacji takiej jak Eleven nie jest ważna i liczy się tylko jak największa ilość live, niezależnie czy ogląda 100 osób czy więcej. ;)

A i było też o korespondentach, będą, chce ich mieć, lecz brakuje czasu na ogarnięcie.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie słuchałem podcastu, więc nie wiem czy poruszają tematykę magazynów, ale nie wiem czy pamiętacie news o zatrudnieniu Jermakowa - https://satkurier.pl/news/159880/maciej-jermakow-w-redakcji-eleven-sports.html

 

"poprowadzi nowe autorskie magazyny, które pojawią się w jesiennej ramówce stacji" - ja wiem, że jesień się dopiero zaczęła, ale zapowiadali magazyny - liczba mnoga, a nawet ani jeden niestety do tej pory się nie pojawił ;) I to nawet nie chodzi o to, że jakoś bardzo tych magazynów pragnę, będą to będą, nie to nie, ale to są niestety kolejne zapowiedzi, które wydają się dalekie od realizacji i to w tym wszystkim jest najgorsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie: dla mnie to jest stacja z ludźmi, których wypowiedzi nie można traktować poważnie. Sami sobie w jednym wywiadzie potrafią zaprzeczać. Obiecanki, zapowiedzi, deklaracje, a wszystko to funta kłaków nie jest warte. Jakość ciągle lekko poniżej słabej polskiej przeciętnej i zrywanie sygnału na dodatek. Dziś mam zamiar oglądać Boliwia-Brazylia i pewnie też napotkam jakieś problemy jak zawsze nie z ich winy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...