Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plan transmisji Nice Ligi Żużlowej w Eleven(5 rund):

I runda: 7.04.2017 (piątek)
Stal Rzeszów - Euro Finannce Polonia Piła (Eleven, godz. 17.45)

II runda: 17.04.2017 (poniedziałek)

Euro Finannce Polonia Piła – Orzeł Łódź (Eleven, godz. 12.45)

III runda: 22.04.2017 (sobota)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils (Eleven, godz. 15.00)

IV runda: 29.04.2017 (sobota)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów (Eleven, godz. 15.00)

V runda: 5.05.2017 (piątek)
Euro Finannce Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils (Eleven, godz. 17.45)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, bo to mój klub z miasta, w którym mieszkam.

Ale inne mecze są na Polsacie.


Jednak  Eleven będzie  produkować  sygnał  z meczów żużlowych. To będzie  ich pierwsza realizacja. Podobno z jednym  komentatorów ma być Piotr Olkowicz.

http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/678064/jak-beda-wygladac-transmisje-w-eleven-wiemy-coraz-wiecej

Edytowane przez darekgrochowicki
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przez to wyleci jakieś spotkanie Serie A o 15 to masakra naprawdę....a jak pomyślę jeszcze o tej całej Bundeslidze to skończymy jak w C+ z dwoma meczami i do widzenia....Oni żeby to wszystko pomieścić to muszą mieć nie 4 a 5 kanałów, a to jest niemożliwe......

 

2 liga żużla wyprze jakiś mecz....to jest naprawdę straszne.

 

btw. Tam jeżdżą niepolskie kluby ? :)

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W żużlowej centrali panuje duży optymizm. Wszyscy przekonują, że Eleven chce podejść do tematu bardzo profesjonalnie.

Telewizja planuje transmitować spotkania nawet na osiem kamer. Wiele będzie zależeć jednak od warunków, które są na poszczególnych stadionach. Wiadomo również, że nic nie będzie robione na ostatnią chwilę. Stacja na niektóre mecze zamierza przyjeżdżać już dzień wcześniej. Jeśli z różnych powodów nie będzie to czasami możliwe, to transmisje będą przygotowywane od rana."

 

 

 

PS: Eleven chce wreszcie stworzyć  coś  własnego, Nie tylko siedzenie w dziupli i komentować mecze na  które dostają sygnał, Teraz idzie poprzeczka do góry. Muszą  teraz zrobić pierwsze  transmisje live. To już jest  duże wyzwanie dla Eleven

Edytowane przez darekgrochowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przez to wyleci jakieś spotkanie Serie A o 15 to masakra naprawdę....a jak pomyślę jeszcze o tej całej Bundeslidze to skończymy jak w C+ z dwoma meczami i do widzenia....Oni żeby to wszystko pomieścić to muszą mieć nie 4 a 5 kanałów, a to jest niemożliwe......

 

2 liga żużla wyprze jakiś mecz....to jest naprawdę straszne.

 

btw. Tam jeżdżą niepolskie kluby ? :)

Na pewno nie będzie przez to spotkań zespołów mniej medialnych typu Cagliari, Chievo, Genoa. Jeśli będzie wybór Bundesliga/Serie A to pokażą mecz tej pierwszej. 

Jak muszą mieć nie 4 tylko 5? Przecież jest i będzie 3 kanały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem spore obawy o żużel w Eleven, ale jeśli prawdą jest że mecze będą na 8 kamer a za komentarz odpowiadać będzie Olkowicz to kapitalna sprawa. Co do zaatakowania praw do Ekstraligi to akurat to jest raczej niemożliwe. Centrala naciska na konieczność transmisji 2-3 meczów live + magazyn, więc tutaj potrzebne jest zagospodarowanie niedzielnej ramówki praktycznie od 16 do 22.

 

Nie wiem dlaczego tak marudzicie na ten sport, że zabierze coś kosztem piłki. Nic takiego nie będzie miało miejsca. Mecze będą w piątek (17;45 czyli na Eleven nic wtedy nie ma) lub w sobotę o 15;00 (w tym czasie gra tylko Championships). Poza tym niemal pewne jest, że to właśnie żużel będzie mieć najlepszą oglądalność w tej stacji. Ten sport jest o tyle specyficzny, że może i jest tylko w kilkunastu miastach,ale za to zdecydowana większość mieszkańców się nim interesuje. Nawet jak nie przyjdą na stadion to obejrzą chociaż tv.   

Edytowane przez barcabarcelona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żużel ma wiernych kibiców w Polsce. Na stadionach bardzo często są komplety, a na spotkania derbowe pojemność stadionu jest zawsze za mała. I liga czarnego sportu moim zdaniem przebije oglądalnością np. spotkania Serie A. Eleven wbrew opiniom niektórych może na żużlu sporo zyskać na rozpoznawalności marki i w kwestii udziału w rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem dlaczego tak marudzicie na ten sport, że zabierze coś kosztem piłki. Nic takiego nie będzie miało miejsca. Mecze będą w piątek (17;45 czyli na Eleven nic wtedy nie ma) lub w sobotę o 15;00 (w tym czasie gra tylko Championships). Poza tym niemal pewne jest, że to właśnie żużel będzie mieć najlepszą oglądalność w tej stacji. Ten sport jest o tyle specyficzny, że może i jest tylko w kilkunastu miastach,ale za to zdecydowana większość mieszkańców się nim interesuje. Nawet jak nie przyjdą na stadion to obejrzą chociaż tv.   

 

Z piątkiem raczej nie będzie problemów, ale z sobotą na pewno.

Przecież mogą zdarzać się, że w pewne soboty mogą być między 15:00 a 17:00 jednocześnie żużel, F1, Bundesliga, Serie A, La Liga, Championship, Puchar Anglii.

 

I co wtedy?

 

A dziwnie wyglądała wczorajsza relacja z Chin Mirosławskiego i Kapicy. Kapica gada, gada i gada, a Mirosławski taki przestraszony i ciągle się rozgląda. 

Podobno wszystko robili nielegalnie.

A i nawet Daniił Kwiat powiedział coś po polsku.Dzięki Eleven coraz więcej słów po polsku w padoku F1. Najpierw Toto, teraz Daniił.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będą jednak brali pod uwagę wyniki oglądalności i jeśli się okaże(a to jest bardzo prawdopodobne), że mecze "ogórków" w Serie A, ligach hiszpańskiej czy francuskiej przyciągają tylko garstkę widzów, to ich nie będzie. Mnie jest rybka, bo i tak oglądam tylko najciekawsze mecze La Ligi i może w przyszłym sezonie kilka spotkań w Bundeslidze. Reszta mnie nie interesuje. Nadal żałuję, że tylko dzięki wspaniałomyślności @STARSA mamy dostęp do wyników oglądalności poszczególnych spotkań i innych dyscyplin. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i nawet Daniił Kwiat powiedział coś po polsku.Dzięki Eleven coraz więcej słów po polsku w padoku F1. Najpierw Toto, teraz Daniił.

Ja się oczywiście przyczepie :)

 

Dla mnie namawianie kogoś, by powiedział coś w naszym języku, albo zachęcił do oglądania czegoś w Eleven to jednak wiocha trącąca latami 90-tymi, gdy się stacje radiowe i telewizyjne w naszym kraju prześcigały w reklamach, która gwiazda powie coś tylko u nich - pamięta jeszcze ktoś spoty z Madonną w Radiu Zet?

 

VIPy mają oficjalny press tour, a po nim jest tzw. łapanka w padoku, a tu podbiega do Wolffa, czy Laudy Mirosławski i zamiast pogadać merytorycznie o ustawieniach bolidu, taktyce, pogodzie, czy wynikach to prosi by powiedzieć coś po polsku, albo zareklamować F1 w E - no żenada, a nie dziennikarstwo :) Właśnie w takich, niby małych, sprawach wychodzi kto jak traktuje swoją robotę i jaką ma o niej pojęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żużel ma wiernych kibiców w Polsce. Na stadionach bardzo często są komplety, a na spotkania derbowe pojemność stadionu jest zawsze za mała. I liga czarnego sportu moim zdaniem przebije oglądalnością np. spotkania Serie A. Eleven wbrew opiniom niektórych może na żużlu sporo zyskać na rozpoznawalności marki i w kwestii udziału w rynku. 

Dokładnie, 11 nic nie traci na żużlu, dla nich to super poligon doświadczalny. To  chyba nie przypadek że FOX akurat te prawa pytał. Uważam że Piotr O. idealnie pasuje do tej ekipy. Jako człowiek pozytywnie zakręcony. Speedway spowoduje że odpadną dwa mecze La Ligi, same plusy. A co Daniił Kwiat powiedział po polsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 11 wyłącznie dla piłki kopanej, nawet sama nazwa produktu ma skusić kibiców piłki, tą ręczną jakoś przełknąłem wszak to sport drużynowy, niemniej F1 czy czarny sport na antenie to brak miejsca dla ogórków kochanych z Hiszpanii czy Włoch :(. Kanał Moto Eleven jest produktem niezbędnym (4 antena branżowa) - w innym razie będziemy mieli dubel Canal + i stado niewykorzystanych praw ! Oczywistym jest że stacja się rozwija, nie da się przy 3 antenach dać live 5 wydarzeń jakie będą notorycznie nakładać się na siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 11 wyłącznie dla piłki kopanej, nawet sama nazwa produktu ma skusić kibiców piłki, tą ręczną jakoś przełknąłem wszak to sport drużynowy, niemniej F1 czy czarny sport na antenie to brak miejsca dla ogórków kochanych z Hiszpanii czy Włoch :(. Kanał Moto Eleven jest produktem niezbędnym (4 antena branżowa) - w innym razie będziemy mieli dubel Canal + i stado niewykorzystanych praw ! Oczywistym jest że stacja się rozwija, nie da się przy 3 antenach dać live 5 wydarzeń jakie będą notorycznie nakładać się na siebie. 

 

Dokładnie.....ale niestety jak widać od przyszłego sezonu dochodzi Bundesliga, ale ok to piłka a teraz jeszcze ten żużel i LM w ręczną....może jeszcze jakaś "podlicencja" na polską ligę ręczneja, a potem exclusive LIVE Cavaliada :D

Eleven to właśnie 11 a ta jednoznacznie kojarzy się z piłką nożną i to jest po prostu straszne, że tak kupują te inne dziedziny. Jeszcze F1 przełknę, choć nie oglądam, bo to jednak kontent premium, ale po co mi kolejny Nsport, Polsat Sport czy TVP Sport? Cytując klasyka "tego pojąć nie umiem"....

 

Swoją drogą jestem ciekaw co zrobią jak im się tak stale będzie nakładało po 5-6 transmisji przy 3 kanałach....i zacznie się wybieranie - zawsze ktoś będzie niezadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet teraz eleven nie wykorzystuje wszystkich praw które posiada i nie widzę tutaj narzekań.Mają Ligę szkocką,belgijską,angielską championship.Te ligi są pokazywane rzadko.Akurat jak ktoś wyżej wspomniał, niszowy żużel nawet w wydaniu II ligowym będzie miał wyższą oglądalność od połowy meczów la ligi,ligi francuskiej czy włoskiej.To tylko jedna transmisja w tygodniu i to też nie zawsze wtedy kiedy grają ligi piłkarskie.Czerwiec i lipiec są wolne od wydarzeń piłkarskich.Na przykład sezon Bundesligi wystartuje w połowie sierpnia,a sezon żużlowy zakończy się w połowie września.To raptem miesiąc czyli 4 transmisje i też nie zawsze w sobotę.Na pocieszenie powiem,że żużel jest zawsze uzależniony od pogody i nieraz jest przekładany.Także nie wszystkie mecze mogą się odbyć w wyznaczonym terminie.

 

Dlatego nie rozumiem negowania innych dyscyplin.I tak nikt nie jest w stanie obejrzeć wszystkich transmisji z piłki nożnej,wiec jedna transmisja mniej różnicy nie zrobi.To nie będzie na pewno brak meczu Realu,Barcelony,Juventusu,czy Bayernu.A brak meczu Malagi,Sassuolo, czy Mainz chyba będzie do przełknięcia dla większości fanów piłki nożnej :)

Edytowane przez slamer82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...