Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie będzie to beIN jeśli kupią grupe ELEVEN SPORTS NETWORK, inne opcje są bezsensowne czy polski rynek jest aż tak inny że nie można na niego wejść normalnie jak na wszystkie pozostałe? Araby nigdy nie miały kłopotu jest to bardzo dziwne.

Edytowane przez Globus903
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Eleven od początku było zasłoną dymną dla beIN (a przypominam, że początkowo informowano, iż prawa do LaLiga na Polskę kupiło właśnie beIN) to te prawie 2 lata poszłyby na zmarnowanie - ładowanie kasy w logo, które jest nadal średnio rozpoznawalne przez zwykłego widza i zastępowanie go innym, też nieznanym szerzej logo jest trochę bez sensu, więc raczej wykluczałbym rebranding. Poza tym nigdzie nie było newsów, że beIN wykupił Eleven, które przecież działa także na innych rynkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziś mamy dla Was naprawdę gorący news! Bądźcie z nami od 14:00 w Eleven i Eleven Sports! Dodatkowo przeprowadzimy transmisję na Facebooku z konferencji prasowej, na której przekażemy Wam niezwykle ważną informację!"


Wygląda na to że transmisja będzie także w Eleven oraz Eleven Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak już tym razem na serio, to mi się wydaje, że to może być po prostu ogłoszenie, że zaczynają programy studyjne: już kiedyś podczas jednej z transmisji była taka informacja. Najnowocześniejsze studio w Polsce i takie sprawy to w sumie jest jakby nie spojrzeć temat na konfe. Ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa, wczoraj pokazali Santos z Sao Paulo, super mecz notabene ;)

 

W sobotę mieli dac Sao Paulo z Mirassol bodajże, a teraz widzę, ze przez jakieś głupie [beep]iciw które wlasnie kupili to mecz zdjęty z ramówki, no chyba powalilo!!:(

 

A juz sądziłem, ze zniwu fajnie będzie mozna rozgrywki z Brazylii obejrzeć systematycznie, a tu lipa siw zapowiada przez jakies ochlapu eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Eleven to tylko piłka?Może inni wolą [beep]icie a nie jakiś dziadowski mecz i to z Ligi brazyliskiej.

Wiesz ja wolę to dziadowskie meczy z brazylijskiej piłki ( teraz to nie jest liga ) niż oglądać np Real Madryt 

Ale lipa, wczoraj pokazali Santos z Sao Paulo, super mecz notabene ;)

 

W sobotę mieli dac Sao Paulo z Mirassol bodajże, a teraz widzę, ze przez jakieś głupie [beep]iciw które wlasnie kupili to mecz zdjęty z ramówki, no chyba powalilo!! :(

 

A juz sądziłem, ze zniwu fajnie będzie mozna rozgrywki z Brazylii obejrzeć systematycznie, a tu lipa siw zapowiada przez jakies ochlapu eh.

No niestety planiści nie radzą sobie .... Pamięta ktoś kiedy np była liga szkocka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy to jest Eleven, czyli JEDENASTKA :) Kojarzy się to jednoznacznie z piłką i też ubolewam, że kupują coś takiego jak MMA :)

 

Ja lubię jak mi coś brzdęka do pracy, więc szkoda, że Eleven nie pokaże brazylijskiej....

 

 

Co do konferencji, no to na logikę jakby otwierali studio to taka impra? To dlaczego impra nie w tym studio tylko w restauracji? Co do praw, no to chyba musi być coś grubszego, bo przecież jak kupowali te pomniejsze rzeczy no to żadnej konfy nie było.....Więc to musi na logikę być gruby temat, a jedyny, który mi przychodzi to Bundesliga. Nie ma aktualnie niczego innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie nie ma szans żeby to była konferencja w związku z uruchomieniem studia. Jak ogłaszali, że mają praw do min. F1 (która generuje im największa widownię) ograniczyli się tylko do komunikatu prasowego. Nie robili by cyrku z tak błahej sprawy ja studio. Już niedługo się przekonamy co za "ważne informacje" szefostwo nam przekaże.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy nie mają wpływu na prawa telewizyjne i licencje. 9 lat z LM ,teraz bez. I też da się żyć. Nawet @DarekSzpakowski nie miał kadry - tweet Mateusza Borka.

 

Czyżby spoiler przed konferencją Eleven? Jak wiemy komentuje on Bundesligę w Eurosporcie.

Edytowane przez Luke Golos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zajrzałem na facebooka Eleven pod postem o konferencji i powiem szczerze, że ilość osób, która ma zalajkowany ten profil (w domyśle: mają dostęp do oferty), a nie wie podstawowych rzeczy o rynku praw jest jednak porażająca... Że ligę angielską przejmą, albo chociaż kilka meczów z tej ligi lub z Ekstraklasy, albo Puchar Króla, albo że Eleveny będą za darmo... Zero pojęcia o funkcjonowaniu rynku, a potem ludzie się dziwią, że tutaj poziom dyskusji spada :)

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...