Skocz do zawartości

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu


maciejolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrezygnowali też: Margaret, Monika Lewczuk, Formacja Nieżywych Schabuff oraz Ania Dąbrowska. Ponadto: Torres Brothers (mieli odpowiadać za oprawę muzyczną) oraz Norbi (miał prowadzić After Party).
PILNE!! Miasto wypowiada umowę. Napisał o tym prezydent Opola na FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polska skierowała pozwy o ochronę dóbr osobistych przeciwko wydawnictwu Agora, Grupie Wirtualna Polska, Ringier Axel Springer Polska i Newsweek Polska.

 

Oświadczenie:

 

W związku z pojawiającymi się w prasie i uporczywie powtarzanymi w mediach informacjami, jakoby w TVP funkcjonowała cenzura artystów występujących w Festiwalu Opole 2017, TVP oświadcza, że takie twierdzenia są nieprawdziwe i naruszają dobre imię Spółki.
Nie godząc się z tymi zarzutami, które wciąż są bezkrytycznie powielanie, Telewizja Polska skierowała pozwy o ochronę dóbr osobistych przeciwko wydawnictwu Agora, Grupie Wirtualna Polska, Ringier Axel Springer Polska i Newsweek Polska.
Należy podkreślić, że wiele z tych publikacji miało miejsce pomimo stanowiska TVP, a także nawet po wypowiedzi Pani Maryli Rodowicz, z których wynikało wprost, że TVP nie cenzuruje zaproszonych przez Nią artystów w tym m.in. KAYAH.
Publikacje, które nie tylko ignorowały stanowisko TVP, ale również wypowiedź Pani Maryli Rodowicz dodatkowo zaogniły sytuację wokół 54. KFPP w Opolu ze szkodą dla wydarzenia, artystów i widzów.

 

 

Swoją drogą to już więcej artystów zrezygnowało już z występów na festiwalu niż zostało na niego zaproszonych. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to wszystko jak wygląda... ale jeśli przenosić festiwal i proponować jakąś inną lokalizację... to może Kielce i Kadzielnia? ;) Wiadomo, że Opole powinno być... w Opolu, ale największe straty poniesie nie TVP, tylko właśnie stolica województwa opolskiego. I w tym wszystkim tylko Widzów żal... Ciekawe co przyniesie jutrzejszy dzień... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to wszystko jak wygląda... ale jeśli przenosić festiwal i proponować jakąś inną lokalizację... to może Kielce i Kadzielnia? ;) Wiadomo, że Opole powinno być... w Opolu, ale największe straty poniesie nie TVP, tylko właśnie stolica województwa opolskiego. I w tym wszystkim tylko Widzów żal... Ciekawe co przyniesie jutrzejszy dzień... :)

Festiwal ma się odbyć w Kielcach. Wskazuje na to twitter posła PIS Dominika Tarczyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie festiwal opolski na uchodźstwie choćby tak twierdził Kurski. TVP w tym roku przynajmniej organizuje swój festiwal, który jednak z Opolem i jego tradycjami nie ma nic wspólnego. Zaskoczyła mnie ta sprawa i moim zdaniem ciężko będzie mu o dobór artystów, którzy zapewnią sukces komercyjny. Opole zrobi swój festiwal z inną TV. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie festiwal opolski na uchodźstwie choćby tak twierdził Kurski. TVP w tym roku przynajmniej organizuje swój festiwal, który jednak z Opolem i jego tradycjami nie ma nic wspólnego. Zaskoczyła mnie ta sprawa i moim zdaniem ciężko będzie mu o dobór artystów, którzy zapewnią sukces komercyjny. Opole zrobi swój festiwal z inną TV.

Jak zrobią polowe w discopolo to obawiam się, ze będzie miał większa oglądalność niż polskie gwiazdy popu ;)

Ja Opola od 2009 nie oglądałem poza kabaretami, bo przeważnie występowali tam ci mniej uwielbiani w danym momencie. TVN i Polsat zgarniały tych lepszych, tak samo było z kabaretem w Opolu. Od dobrych kilku lat był nudny albo stare numery, wiec potem go zlikwidowano.

Edytowane przez Electrixxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Opola od 2009 nie oglądałem poza kabaretami, bo przeważnie występowali tam ci mniej uwielbiani w danym momencie. TVN i Polsat zgarniały tych lepszych

Lepszych tzn? Enej, Pectus, Margaret itp.? :D  Bo ja chociażby w ostatnim Opolu oglądałem artystów. Krystyna Prońko, Varius Manx czy Halina Frąckowiak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...