Skocz do zawartości

Układ kanałów platformy CANAL+ – dyskusja ogólna


kanalowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@BW134 A żebyś wiedział! Sam się dziś rano zdziwiłem, gdy TV4 przenieśli z dotychczasowej pozycji (poz. 8) na pozycję 68, zaś TV6 przenieśli w miejsce TV4.

 

Według mnie Canal+ powinien wrócić do układu kanałów, jaki panował za czasów Cyfry+, wtedy panował (według mnie) zupełny porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mieszają na liście Canal+. Wydarzenia 24 zmieniły pozycję z 61 na 55, a tam gdzie było Metro pojawiła się kopia Fokus TV. Biznes 24 pojawił się na wolnej dotąd pozycji 62, a Metro przeniesiono na starą pozycję kanału Wydarzenia 24.

Od poniedziałku kolejne zmiany - TVP Rozrywka będzie tam, gdzie obecnie jest TV Polonia (która zostanie przeniesiona w lukę między Biznes 24 a Republiką), a Historię przeniosą w wolną lukę między Polsatem Doku a Nat Geo People.

Układ kanałów w Canal+ staje się coraz gorszy. Przez to najchętniej bym wrócił do czasów platformy n, gdzie lista kanałów była logicznie ułożona. Kanały były w swoich kategoriach, a nie byle gdzie. Canal+ powinien wprowadzić układ setkowy, tak jak ma to miejsce w Vectrze.

Byłoby wtedy miejsce na nowe kanały.

Edytowane przez Adam.kaslewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Motyl1987 napisał(a):

Zawsze można ułożyć własną listę. 

Mnie to tam nie przeszkadza bo i tak nie oglądam tv. 

Tylko jak oni mieszają to podobno lista ulubiona w Ultraboxach i Dualboxach tez sie psuje. To nie koniec zmian. Na niektórych kanałach jest napisane że będzie nowa pozycja danego kanału od 19.08...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsze zmiany na liście CANAL+ (od 19.08)

 

TVP Polonia z 17 na 63

TVP Rozrywka z 19 na 17

TVP Historia z 18 na 134

 

Źródło: Facebook TVP

 

Przeniesienie Historii na odległą pozycje wynika pewnie że z czasem ma zostać zlikwidowane. 

 

 

Edytowane przez Mikuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@G2000, żaden deal, żaden gest dobrej woli. Podejrzewam, że Polsat musiał sypnąć dukatami, aby ich kanały (Polsat Cafe i Polsat Play) trafiły bliżej na liście. Nie ma nic za darmo. Zapewne się dogadali przy okazji dodania do oferty brakujących Polsat Doku, Polsat Rodzina i Wydarzenia 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście C+ coraz większy b....ałagan, po 100x te same kanały, TV4 wyrzucony na odległą pozycję 68. Polsat Play i Café na 18 i 19 - zero logiki w tym.

Ja wczoraj przysiadłem i zrobiłem w końcu swoją listę. Plus taki, że lista ulubionych w Ultraboxach i Dulaboxach jest synchronizowana w multiroomie więc układa się raz i jest na wszystkich dekoderach w domu taka sama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że Sygut zgodził się na degradacje TVP Historia tylko dlatego żeby Polsat Cafe i Polsat Play były wyżej. Jeszcze wczoraj były duble tych stacji powyżej pozycji 500.

15 godzin temu, Bloo411 napisał(a):

Zapewne się dogadali przy okazji dodania do oferty brakujących Polsat Doku, Polsat Rodzina i Wydarzenia 24.

Jeszcze obsługują reklamy dla stacji tematycznych i sportowych Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

Nie wierzę że Sygut zgodził się na degradacje TVP Historia tylko dlatego żeby Polsat Cafe i Polsat Play były wyżej. Jeszcze wczoraj były duble tych stacji powyżej pozycji 500.

Równie dobrze to Polsat mógł zapłacić więcej za lepsze pozycjonowanie stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...